Міряно-переміряно• 23 июля 2024
На руке у мужа "смайлик"
Меня с детьми небыло, гостили у бабушки. Приехали. Смотрю на руке, выше локтя, как кто-то смайлик нарисовал пальцами. Рука загоревшая, а полоски эти светлые. Спрашиваю "это что такое?". Говорит "тебе показалось, нет там ничего, наверное на работе тернулся об что-то, вот и след".
Ок, забыла. Через некоторое время приходила на работу к нему, смотрю на машине (его старая, стоит пока, не ездит) на стекле тоже смайлик такой и всякие звёздочки и тп.
Спросила кто это рисовал: "ой, это сын клиента".
Искать что-то в телефоне или уже не стоит, а просто уходить?!
Міряно-переміряно
• 23 июля 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Намалюйте поруч ще один, і чекайте відповіді)
😆 Так і познайомимось, веселіше буде цю скотину (чоловіка) обговорювати 🤣
Міряно-переміряно
• 23 июля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Дитячий сад. Смайлики, зірочки. Скільки ж років тій феї.
Сама боюся дізнатись, що то за чудо-чадо таке
Мені цікаво як вона на роботу потрапила, коли. Бо з чоловіком працює свекор. Або він не бачив, або не здає його.
Значить розважались на роботі, вже в неробочі часи.
неДоЖиру• 23 июля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
втроем, надеюсь?
Міряно-переміряно
• 23 июля 2024
Ответ длянеДоЖиру
втроем, надеюсь?
До чого тут втрьох?!
Просто або свекор не знає, або дійсно не здає. Заходити могла як клієнтка
ШанельКуКу• 23 июля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Свекор звичайно не здасть
. Але якщо серьозно, ну чого ви себе накручуюте. За якісь смайлик.
ШанельКуКу• 23 июля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
До чого тут втрьох?!
І одразу клеїти сердечки. То хіба підліток. Ви, як би ненароком, почитайте вголос при чоловікові КК статтю про розбещення неповнолітніх. Най подумає
Міряно-переміряно
• 23 июля 2024
Ответ дляКапитошечка
Давайте фото
Та ось
Сфоткалп і чоловіку показую, кажу ’що не схоже?’
А він посміхнувся і тему закрив
Тільки незнаю, на фото не так яскраво видно його
А він посміхнувся і тему закрив
Міряно-переміряно
• 23 июля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Боже , мені аж дух перехопило після Ваших слів ((
ШанельКуКу• 23 июля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Чого? Я якось мало представляю дівчину, в якої роман із жонатим чоловіком, молодше 18 років. (Я не спеціаліст по підліткам, та по коханкам). А доросліша - обклеювати наліпками не буде, мені здається. То може дійсно, дитина бавилась. А з рукою випадково. Але я довірлива людина
Міряно-переміряно
• 23 июля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Я фото скинула, мова не про наліпки. А пальцем намальовано. Що на тілі, що на авто
Міряно-переміряно
• 23 июля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Я теж довірлива вже 15 років.
Але...
Міряно-переміряно
• 23 июля 2024
Ось додам ще , відмітила де там намальовано, де слід той.
Тепер сама обвела і бачу , що мені таки не здалось ((
ШанельКуКу• 23 июля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Вибачте, не уявляю як пальцем можна намалювати на тілі. Я подумала що то засмага так лягла. Ого, нічогенько він такий брудний.
Міряно-переміряно
• 23 июля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Ну я теж про засмагу і подумала, тобто воно не зтирається, це намалювали і він засмагав , виходить так(
ШанельКуКу• 23 июля 2024
Ну то вже не полінуйтеся подивитися в телефон. Чи є в нього художниця, чи це все ж таки бруд так філігранно ліг
Ненька наша• 23 июля 2024
Ответ дляШанельКуКу
Кремом от загара.
Міряно-переміряно
• 23 июля 2024
Ответ дляНенька наша
Кремом от загара.
От я одразу про таке подумала (
Ненька наша• 23 июля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
От я одразу про таке подумала (
Ну хоть на руке. А не где-то еще. Может реально дети чьи-то играли.. хз.. но он тогда должен или на улице весь день по солнцу работать или на пляже быть.
Міряно-переміряно
• 23 июля 2024
Ответ дляНенька наша
Дети чужие, чужому дяде на руке чтото рисовали?
За машину ещк ладно ,поверила бы, если б только машина, а так
Ненька наша• 23 июля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Ну не знаю это вам виднее может где-то отдыхал с друзьми, клиентами, прибухнул дети без надзора баловались по чужим спинам и рукам рисовали)) Может потому морозится, что пьянка была..
Ненька наша• 23 июля 2024
Либо не дети, а девочки.. Может подцепил малолеток, все может быть. Помню себя на первом, втором курсе часто 40летние подкатывали. Для меня фу, а кто-то соглашался на кофе пойти, пляж и т.д. пива, мороженого...
Міряно-переміряно
• 23 июля 2024
Ответ дляНенька наша
Вот и для меня фу, как подумаю
ШанельКуКу• 23 июля 2024
Ответ дляНенька наша
Це ще гірше ніж коханка.
Джонсонюк• 23 июля 2024
Срань господня! Аффтар, похоже, у Вашего мужа роман с Барабашкой! Срочно обращайтесь к экзорцисту!!! Или, как временное решение, сделайте мужу клизму святой водой со льдом!
Джонсонюк• 23 июля 2024
Ответ дляНенька наша
А об чем они с этим кем то говорили? Какие общие темы могут быть?!
Домашка• 23 июля 2024
Поки ви в підозрах телефон могли почистити сто раз. Такі речі робляться одразу, або мовчати