чия була ідея в раді, бо винесуть його. і щоб забули назавжди піднімать його. Бо чим більше будуть з нас красти гроші, тим більше ніхто не виживе. касається і депозиту хто держе, значить буде менший відсоток теж, 18% + 5 % ща воєєний збір, вже не вигодно і депозит відкривати в банку. не вигідно працювати офіційно. Можливо хто грамотний, щоб составити петицію
Begi -d913• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
А чому хлопці на нулі повинні її захищати?
Они защищают Зе енд ко, вот к ним пусть и обращаются
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляLilian-nochka
А когда ей государство отдаст?если ей вернут все,что с нее за 30 лет умыкнули ей до седых волос хватит жить на них
Хай порахує скільки саме держава вклала в неї з моменту народження до моменту коли вона почала працювати і платити податки. На депозити гроші є, а на утримання війська немає???
Сонная Сова• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Військовий збір це податок який йде до загального фонду державного бюджету. Весь обсяг цього податку йде на захищені видатки Держбюджету, на сьогодні весь податок йде на армію. Весь.
Да, да, а потом какой нить генерал купит себе машину, за 100500 премию. А до ребят на фронте, дойдет фига без масла.
Begi -d913• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Нисколько! Даже в школе мы платили за учебники и учителям на ЗП скидывались, так как по пол года за им не платили, остальное все в частном порядке. А вот налогов я и муж ого-го за 20 лет заплатили.
Lilian-nochka• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Сколько?бесплатного жилья сейчас нет,в школах,садах поборы.лечили,учили ее родители.государство?ну где то грн 800,на прививки и выезд пару раз скорой.а умыкнуло сколько у нее?)
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляBegi -d913
Нет обязанностей, как и нет официального запрета и войны, но в стране где Конституция на паузе работает только сила и естественно, что она в руках власти
Джерелом влади є народ. Це Конституція. Влада це народ. Те що зараз при владі, обрав народ. Все в руках народа. Але 5-6 років усім було смішно, реготали, «якщо щось піде не так, ми і його знесемо»…… Щось ніхто не зносить, а значить все так. А якщо все так, то з чого таке невдоволення ???
Begi -d913• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ответ дляЗвёздонька
Автор, яка у вас зарплата, що ви ті 1,5% відчуваєте? Знаєте хто на сьогодні найбільший платник цього військового збору? Я вас мабуть здивую, це хлопці на нулі, бо вони окрім грошового забезпечення отримують винагороду, і з цього всього платять військовий збір.
Вони не сплачують ніякий збір,бо ви повертають всі налоги.Про що ви тут пишете?
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляКаллипсо
Для начала пусть депутаты себе зп уменьшат, а то недавно нехило так сете любимым подняли. Закон приняли об откупе за коррупцию, воруют миллионами. Вас это не волнует, вы можете только простым людям нулем тыкать?
Хлопцям на нулі зараз зібратись і сказати, стоп, поки не понизять зарплату тим штирям ми тут не воюємо? Чи як? Чи хлопці так і повинні продовжувати третій рік без відпочинку, за свої кошти ремонтувати техніку, доном купувати, РЕБ шукати, і військовий збір платити??? Може поки хлопці там воюють, тут тил якось сам почне розбиратись з тим що при владі??? Чи чекатиме, поки хлопці повернуться і типу почнуть лад наводити??? Так це теж потім не буде подобатися
Ответ дляЗвёздонька
Самое плохое, что осенью ещё поднимется цена на топливо, а это значит всё в магазине тоже станет дороже + поднимут налоги, а это значит,что донатов будет ещё меньше
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляBegi -d913
Та ви що?!?! Ви присягу бачили? Кому вона дається? Народу України! Народу, не владі! Коли хлопці під обстрілами вивозять цивільних це вони для Зе роблять? У вас є хоча б трішки поваги до хлопців?
Ааааа, це ж ви , матрьошка …..
Lilian-nochka• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Нет,собраться и уйти домой
Ответ дляЗвёздонька
Ааааа, це ж ви , матрьошка …..
Но по факту парни подчиняются власти, а не народу.
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляСонная Сова
Ви когось за руку ловили? Ви знаєте розподіл військового збору? Саме по порядку надходження і використання коштів? Про порядок закупівель в Міністерстві оборони? Ви впевнені , що за кошти загального фонду можна купити авто генералу? Про штати техніки військових частин теж обізнані?
Begi -d913• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Ааааа, це ж ви , матрьошка …..
Неважно кому и что говорят, важно как и что делают. Не было бы войны и не было бы обстрелов, не подумали об этом?
Ответ дляLilian-nochka
А она написала,что ее надо защищать?)
Ну, вокруг неё есть вменяемые ещё люди, которые не хотят под рашистскими сапогами жить.
И как решить эту проблему?
А вообще, воротит от неуважительного отношения к людям, которые каждый день рискуют жизнью, чтобы эта страна продолжала существовать.
Это новый тренд
И как решить эту проблему?
Это новый тренд
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляМимо_шла
Они платят налоги с налогов?
Грошове забезпечення це не податок, це доход. Але цей доход військові отримують з державного бюджету, який поповнюється з податків.
Вчителя отримують свою заробітну плату теж з податків, але місцевого бюджету, і вчителя теж платять податки з своєї зарплати.
Почитайте бюджетний кодекс, закон про Державний бюджет, податковий кодекс, конституцію, там цікаво все описано
Lilian-nochka• 23 июля 2024
Ответ дляYuljwa
И как решить эту проблему?
Это новый тренд
И как решить эту проблему?
Это новый тренд
Удалено администрацией...
Сонная Сова• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Вы смешная, порядок покупок как с яйцами по 17? На кого ваше словоблудие рассчитано?) Вы хоть одного генерала покажите мне , та даже не генерала, полковника, который живет как обычный человек) Без шикарных хором и дорогих авто)
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляlaru
Ник свой давно читали?
Зіронька, тоже мне еще
Це наслідок російськомовного середовища, тому ніку вже більш 10 років, і він справжній, а ні ось це «ABBGD-0987” з реєстрацією 2024 року
Begi -d913• 23 июля 2024
Ответ дляYuljwa
И как решить эту проблему?
Это новый тренд
И как решить эту проблему?
Это новый тренд
Людям надоело существовать, они жить хотят