чия була ідея в раді, бо винесуть його. і щоб забули назавжди піднімать його. Бо чим більше будуть з нас красти гроші, тим більше ніхто не виживе. касається і депозиту хто держе, значить буде менший відсоток теж, 18% + 5 % ща воєєний збір, вже не вигодно і депозит відкривати в банку. не вигідно працювати офіційно. Можливо хто грамотний, щоб составити петицію
Ответ дляLilian-nochka
Удалено администрацией...
Я в регионе, в который черти постоянно лезут, как тараканы, который был оккупирован на 35% , который чудом не пал в 2014 г. и который включен в программу по созданию этого дерьма новороссии.
Если не защищать, раз уж вы не просите, то какое развитие событий последует?
Рашисты пойдут домой?
Пока они накапливают силы и медленно, но продвигаются.
Рашисты пойдут домой?
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляNezinna
Вони не сплачують ніякий збір,бо ви повертають всі налоги.Про що ви тут пишете?
Читайте податковий кодекс. Військовим компенсується тільки ПДФО, військовий збір утримується і платиться. Тому читайте більше, щоб хоча б на форумі могли грамотно апелювати
Veronika83• 23 июля 2024
Ответ длячаревна
А сколько ваша мама кдадет в карман неучтенных денег? Такая плохая работа, но сидит на ней пока вперёд ногами не вынесут
Почему то стало стыдно за ваш комент мне
Lilian-nochka• 23 июля 2024
Ответ дляYuljwa
Рашисты пойдут домой?
Да,пойдут домой.а начерта им украинцев с налогов тянуть?)
Veronika83• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Відкривайте законодавство і читайте. Якщо не випускають, то повинні і є обов’язки. Але вам це не подобається, правда?
То есть вы хотите сказать, что государство выполняет нормы законодательства на 100 %?
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляLilian-nochka
Нет,собраться и уйти домой
Куди до дому????? У багатьох дім оккупаваний? Може Путіну таку рекомендацію надасте? Щоб він до дому йшов?
Lilian-nochka• 23 июля 2024
Ответ дляYuljwa
А начерта им вообще то, что они захватили, с учётом того, что они разрушили все живое до фундамента??
Здесь намного больше экономической целесообразности.
Экономические и политические интересы,передел власти)
Lilian-nochka• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Путин сам такую рекомендацию давал
Veronika83• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
З чого ви взяли, що військові не платять податки????? І військовий збір, і ПДФО і ЄСВ, на загальних підставах. У нас мало дійсно воюючих військових? Кожен з них платить податки
У нас с благотворительной помощи платят налоги. Так это к кому вопросы? Может к государству?
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляМимо_шла
Но по факту парни подчиняются власти, а не народу.
Може здравому глузду та совісті?
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляBegi -d913
Неважно кому и что говорят, важно как и что делают. Не было бы войны и не было бы обстрелов, не подумали об этом?
На Кремль цей бред напишіть. Чи ми самі на себе напали? Самі собі Маріуполь знищили? Бахмут, Рубіжне, в Бучі самі себе гвалтували?
Begi -d913• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
И? Поэтому надо и остальных уничтожить из солидарности?
Veronika83• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Хлопцям на нулі зараз зібратись і сказати, стоп, поки не понизять зарплату тим штирям ми тут не воюємо? Чи як? Чи хлопці так і повинні продовжувати третій рік без відпочинку, за свої кошти ремонтувати техніку, доном купувати, РЕБ шукати, і військовий збір платити??? Може поки хлопці там воюють, тут тил якось сам почне розбиратись з тим що при владі??? Чи чекатиме, поки хлопці повернуться і типу почнуть лад наводити??? Так це теж потім не буде подобатися
Так вы к чему сейчас призываете? Пишите уже, не стесняйтесь.
Ответ дляЗвёздонька
Це наслідок російськомовного середовища, тому ніку вже більш 10 років, і він справжній, а ні ось це «ABBGD-0987” з реєстрацією 2024 року
Справжній нік свинособачою, як ви висловились. Це цікаво.
Тобто ви з цих, що у стрибку перевзуваються. Еластична така звьоздонька, пластилінова може чи гумова.
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляСонная Сова
Вы смешная, порядок покупок как с яйцами по 17? На кого ваше словоблудие рассчитано?) Вы хоть одного генерала покажите мне , та даже не генерала, полковника, который живет как обычный человек) Без шикарных хором и дорогих авто)
Я вам можу показати і полковників , підполковників, які реально бойові і досі живуть на зйомі.
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляBegi -d913
Людям надоело существовать, они жить хотят
Чемодан- вокзал-росія!
Lilian-nochka• 23 июля 2024
Ответ дляYuljwa
И?
Начерта им украинцев на захваченных территориях тянуть?
А ультиматум выдвинул пуйло, что ещё хотят 2 миллиона украинцев тянуть, на ещё неоккупированных территориях.
))))
Сонная Сова• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
А теперь посчитайте сколько таких честных и сколько тех кто гребет под себя все что видит?
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляFilomena
Мда.
Нове дно пробите.
Не вигідно їй🤦♀️
Депозит держати не вигідно.
Хтось грамотний їй розʼяснить?
Ржу чомусь)
Нове дно пробите.
Не вигідно їй🤦♀️
Депозит держати не вигідно.
Хтось грамотний їй розʼяснить?
Ржу чомусь)
Взагалі не смішно (((( дно це мʼяко сказано
Lilian-nochka• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Чемодан- вокзал-росія!
Она дома у себя.чего ей в россию ехать
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляLilian-nochka
Путин сам такую рекомендацию давал
Нам слухати це хуйло? Ви цитуєте хуйло? Ви взагалі українка?
Lilian-nochka• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Да.я украинка)
Begi -d913• 23 июля 2024
Ответ дляLilian-nochka
Она дома у себя.чего ей в россию ехать
Та и туда бы уже многие уехали, но нет, не выпускают 🤷
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляBegi -d913
Вас знищує власна армія? Чи армія путін? Може наша армія намагається зупинити цю навалу? Щоб ви це …. могли більш меньш мирно писати на форумі?
Lilian-nochka• 23 июля 2024
Ответ дляBegi -d913
Оно то да,но бродить по свету тоже не выход.у людей есть жилье,чего бы им бродить
Lilian-nochka• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Армия власть жидовская и армия америка