yer• 23 июля 2024

Якщо хтось може составити петицію, щоб не піднімали воєнний збір з 1,5% до 5%

чия була ідея в раді, бо винесуть його. і щоб забули назавжди піднімать його. Бо чим більше будуть з нас красти гроші, тим більше ніхто не виживе. касається і депозиту хто держе, значить буде менший відсоток теж, 18% + 5 % ща воєєний збір, вже не вигодно і депозит відкривати в банку. не вигідно працювати офіційно. Можливо хто грамотний, щоб составити петицію
Звёздонька• 23 июля 2024
Воювати замість хлопців на нулі підете? Чи платники податків в Європі повинні утримувати нашу армію?

Елена1265• 23 июля 2024
Можете сказать, какие петиции одобрили, не считая женского военного учета т.к. тогда кипиш был от общественности?
автор yer • 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
через 3 чи 5 років зроблять з 5% до 15 % і ви це проковтнете ??
Звёздонька• 23 июля 2024
Автор, яка у вас зарплата, що ви ті 1,5% відчуваєте? Знаєте хто на сьогодні найбільший платник цього військового збору? Я вас мабуть здивую, це хлопці на нулі, бо вони окрім грошового забезпечення отримують винагороду, і з цього всього платять військовий збір.
Begi -d913• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Может хватит воевать, если люди не хотят умирать и платить за это?
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляyer
Якщо це забезпечить боєздатність нашої армії, то так, я згодна. Чи ви в умовному 2032 знов хочете побувати в 24.02.22, але ще більшого і трагічного масштабу?
автор yer • 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
через 3 чи 5 років зроблять з 5% до 15 % і ви це проковтнете ?? без вашого дозволу красти ваші гроші

Мимо_шла• 23 июля 2024
Наши поднимают налоги потому что в бюджете дыра.
Нет, ДЫРИЩА!
нам в следующем году нечем будет военным платить зп, если партнёры не помогут
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляBegi -d913
Мила матрьошка з свіжою реєстрацією, ти б в Белгороді війну теж закінчила, то і нам би вже було легше.
чаревна• 23 июля 2024
Я не против поднятия, не фиг сидеть в тылу за спиной военных и не помогать, не замечать войны.
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляyer
Автор, у вас ус відкліївся, однакові «через 3 чи 5 років зроблять 5% до 15% і ви це проковтнете?». Головне щоб не проковтнули вашу наживку
чаревна• 23 июля 2024
Ответ дляBegi -d913
Пусть едут в рашу такие за кораблём! На йух
Begi -d913• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Вы мане аккаунт продали?

Если серьёзно, то можете меня называть как хотите, но то, что украинцы не хотят воевать и платить за это факт и это видно по принудительной мобилизации, уменьшении донатов и попыток поднять налоги.
Begi -d913• 23 июля 2024
Ответ длячаревна
Так пусть Украина выпустит и люди уедут, чего не выпускают?
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляBegi -d913
Вы мане аккаунт продали?

Ви спочатку у себе в оркостані розбериться, хто там у вас хоче войувати, а хто ні, а потім тут низкосортною аналитикою займайтеся. Експерт.
чаревна• 23 июля 2024
Ответ дляBegi -d913
Вас никто не держит
Begi -d913• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Киев это не оркостан
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляBegi -d913
Це не матрьошкам вирішувати
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляBegi -d913
Киев это не оркостан
Взагалі то Київ.

Begi -d913• 23 июля 2024
Ответ длячаревна
Вас никто не держит
Держат ещё как, я не одиночка
автор yer • 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Удалено администрацией...
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляyer
Удалено администрацией...
автор yer • 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
тобі пенсія нищеньська всеодно буде, зати платити податки за три шкури
Begi -d913• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Це не матрьошкам вирішувати
Каким матрёшкам? Пусть мою семью выпустят и мне будет абсолютно все равно на происходящее тут.
Елена1265• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Це не матрьошкам вирішувати
И не украинцам, к сожалению …
Begi -d913• 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Взагалі то Київ.
Удалено администрацией...
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляBegi -d913
Як борг державі віддасте, так і відпустять
чаревна• 23 июля 2024
Ответ дляBegi -d913
Вы мане аккаунт продали?

Таких кто Маню вспоминают, здесь уже собакой Павлова нарекают)
За всех не расписывайтест, пишите конкретно за свою семью, за своего мужа. Что ж он не выходит на митинг, оаз его так бедного ущемляют?
Звёздонька• 23 июля 2024
Ответ дляBegi -d913
Удалено администрацией...
автор yer • 23 июля 2024
Ответ дляЗвёздонька
Удалено администрацией...