Полонянка SexShop-а!• 23 июля 2024

Осудіть мене, чи що…

Я не хочу жити з мамою, а мабуть скоро треба буде. Мені вже 31. І я сама мама.
Причини чому треба жити разом через ту кляту війну.
В дитинстві мама мене ну дуже контролювала, мене це так діставало і хотілось свободи. Як результат я постійно мамі брехала, мама била, а я ще більше брехала. Мама була досить жорстка і хотіла все контролювати.
І тепер коли я пожила з нею тиждень , мені дає флешбеки дитинство. Я себе відчуваю як назад в дитинство, контроль.
Мама хоче керувати, але каже : я ж тобі як краще раджу! Мені це не подобається.
Може сказати : ой дивись яке вона страшна йде. А я хочу взірватись і я вже це зробила а я кажу ма а ти думаєш що ми такі дуже гарні (не хотіла тільки за неї казати).
Ой а куди ти так понамальовувалась?
Ой а що ти то зняла
Ще і вона помішалась на чистоті. Я хочу прибирати тоді коли я хочу і я про це кажу. А вона мені бо має бути чисто і так далі
І
Я відчуваю себе наче вернулась в дитинство де мене контрольовано буду знову, а я цей стан ненавиджу.
А вона мені ой та мені було б вигідно з тобою жити давати якісь гроші як за кімнату. Та не хочу я так. Я неправа ? Треба мовчати і терпіти?
from Ukraine• 23 июля 2024
Ответ дляПростоваля
А почему на своем месте воспользоваться советом не хотите?
Не знаю, правда!!! Скорее всего потому-что совесть не позволяет из-за её возраста..
Судя по возрасту мама Автора молодая, поэтому ещё резвая лошадка и может создать там своё счастье, работу, дом, семью!!!
Простоваля• 23 июля 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Моя мама мне ничего такого плохого не сделала, по крайней мере того чтобы я не смогла простить или обьяснить себе причину ее поступков. Она долго пыталась контролировать некоторые вещи, но однажды мы с ней поругались достаточно сильно и теперь ее выражение ’делай как знаешь это твоя жизнь’ и нам обеим стало легче. Нет она не перестала быть контролером просто теперь достает других, но это их проблемы))
Ага, значит о своей маме вы так не скажете, а только о чужих. И даете советы, которые к своей маме не применили бы. Понятно. Как всегда, одно лицемерие 🤷🏻‍♀️
автор Полонянка SexShop-а! • 23 июля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Мама має проблеми з руками і ногами , хворіє і на шлунок
Простоваля• 23 июля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Понятно. У вас - совесть. А автор должна воспользоваться советом, потому что у нее совести нет 😂😂😂🤔
Чудо в декрете• 23 июля 2024
Ответ дляПростоваля
Так откуда я знаю, что автору делала ее мама?)) Мамы они разные. Мама это просто название женщины тебя родившей. Более ничего. Все остальное это близость которая либо сложилась либо нет.
from Ukraine• 23 июля 2024
Ответ дляПростоваля
Потому-что у нее мама еще молодая и вменяемая!!!!
Простоваля• 23 июля 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Вот именно. Не знаете, но уже назвали захребетницей
from Ukraine• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Это не проблемы...руки/ноги/голова на месте... сколько Вашей маме лет?
Чудо в декрете• 23 июля 2024
Ответ дляПростоваля
Совесть?
Совесть понятие двустороннее, не гадь ребенку и есть шанс что ребенок поможет тебя.
Никто не обязан никого прощать. Нефиг давить на совесть. Если мне нагадить моя совесть пропадает.
Белоснежко• 23 июля 2024
Ответ дляШукаю стакан
В тому числі, так, забезпечити собі можливість не жити з мамою, якщо вам з нею погано.

А ще, і мабуть, це більш важливо - провести межу, яка відділятиме вас від тих дитячих спогадів. Ви доросла. Вона вже не може вас контролювати, бити абощо. І примусити жити разом - також.
Оставить маму на улице? Пусть бомжует?
Белоснежко• 23 июля 2024
Ответ дляВільний митець
У дорослої людини не може такого бути, немає змоги знімати житло! Автору 31 рік, скоріше за все, її мама ще навіть не на пенсії. Хай мама іде працювати, на якусь кімнатку в гуртожитку точно вистачить.
Вибачте, але я знаю, до чого таке доводить. Так потім мама і залишається жити зі своїми дорослими дітьми, і ті не можуть побудувати свою сімʼю.
Мне 28, моя мама давно на пенсии, ещё и инвалид
Шукаю стакан• 23 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
Оставить маму на улице? Пусть бомжует?
Ще раз - мама також доросла людина. Чому це автор ’залишить її на вулиці’? Це не її відповідальність.

А ще їй треба було думати раніше, як будувати стосунки з дочкою, щоб тій не було занадто складно пожити з мамою.
from Ukraine• 23 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
Оставить маму на улице? Пусть бомжует?
К счастью сейчас есть возможность себе обеспечить безопасность для жизни в любой другой стране.
Зачем смущать своим присутствием своих детей?
’Ты’ (не Вы) себя до старости ничем не обеспечила?? Где ты болталась? Лежала на диване?

Ну Вы шутите??? Берем по min/max ей 50 лет/70 лет...
Но Автор молчит....
Белоснежко• 23 июля 2024
Ответ дляЧудо в декрете
А чем эта женщина думала до 50 лет? Что будет ехать на чьей-то шеи, и как то оно будет? Ой я така дурненька тащите меня, я не супер-специалист. Ок, дурненька - комната в комуналке, соседи алкаши и тарелка супа.
У моей мамы до войны была своя квартира в Харькове +коммерческая недвижимость под аренду. Осталось только то, в чем вышла из дома
Белоснежко• 23 июля 2024
Ответ дляfrom Ukraine

Но Автор молчит....
У моей мамы до войны была своя квартира в Харькове +коммерческая недвижимость под аренду. Осталось только то, в чем вышла из дома. 68, инвалид 2 группы
from Ukraine• 23 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
Я Вам очень сочувствую и всё это понимаю! Но, я имею ввиду паспорт и деньги, чтоб бежать?
Зачем напрягать своим присутствием и токсическим отношением свою дочь, если она может жить там вообще бесплатно!!! В том числе лечиться, учиться и найти себе другую жертву, и не мучить родных ей людей!
Вы знаете, у меня из окна виден ’Дом престарелых’... у меня иногда текут слезы, когда я наблюдаю визиты их детей! Моя мама такая же.... но она не делала мне мерзости в детстве.
А этим детям, которые приезжают к ним на выходных наверняка делали!!!
Автор пишет, что ее мама токсичная с детства, поэтому я полностью понимаю её...
Вільний митець• 23 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
Також живе з вами?
Белоснежко• 23 июля 2024
Ответ дляВільний митець
Також живе з вами?
Нет. Мой муж купил ей дом рядом с нами
Белоснежко• 23 июля 2024
Ответ дляfrom Ukraine
Деньги остались в квартире. Очень просилась собака в туалет , тем и спасла ей жизнь.

В её возрасте, она уже точно не поедет куда-то сама, это как большой ребёнок. Только отвезти , наладить быт, все показать и научить . Про язык молчу
Вільний митець• 23 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
Нет. Мой муж купил ей дом рядом с нами
Повезло з чоловіком)
from Ukraine• 23 июля 2024
Ответ дляБелоснежко

Я Вас очень понимаю....
Именно из-за того, что большой ребёнок...
У меня аналогичная ситуация ((

Судя по словам Автора, 31 год, мама ещё при сознании, не нужно портить жизнь своей дочери. Есть много способов, было бы желание...
from Ukraine• 23 июля 2024
Ответ дляБелоснежко

Я наверное даже знаю имя Вашей мамы)
Мальдивирую• 23 июля 2024
Автор, а де живе мама зараз, звідки збирається переїжджати? З прифронтового міста? Чому саме зараз?
Я не вважаю, що ви «мусите потерпіти». І навіть саме це формулювання вказує на те, що у неї до вас споживацьке ставлення, і вона з вашою думкою рахуватись не буде, вона вже все вирішила. Я би максимально шукала шляхи з нею не жити. Нехай знімає кімнату, або гуртожиток.
Мальдивирую• 23 июля 2024
Мене ще страшно дратує, що у нас вважається, що діти винні батькам апріорі, незалежно від того, яке було ставлення до дитини в дитинстві, яке зараз. Діти не просили себе народжувати, це було рішення батьків, так само як і ламати дитині психіку з дитинства, і продовжувати отруювати життя зараз. Якщо мама за 31 рік не задумалась, як з донькою так стосунки вибудувати, щоб спільне проживання потім не було проблемою, то це ніяк не проблема доньки.
Зазвичай діти тягнуться до батьків до останнього, навіть якщо батьки ставились не дуже, і якщо вже мова про те, що неможливо з ними поряд знаходитись, то значить і не треба. Діти мають право вирішувати, скільки і як спілкуватись з батьками, і ніяких боргів я тут не бачу.
МеняАЖтрусит• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я не маю коштів таких оплачувати!
скільки мамі років? що з її житлом? в неї гроші є?
можна знят їй кімнату
ви не хобовязані з нею жити.але ви схоже така мямля яка не в змозі сказати ні
де батько вашої диьини?
МеняАЖтрусит• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
А як сказати їй
Вона ой мусите мене потерпіти тоді поки не почну сама заробляти
А чого то мусите ?
візьміть кредит зніміть їй квартиру
з найдіть підробіток але не живіть разом
МеняАЖтрусит• 23 июля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
люди того поеоліннялюблять собі болячки плекати
чим реал но вона хворіє? і скільки їй років?
МеняАЖтрусит• 23 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
квартирц рахбомбили? на компенсацию подала?
Белоснежко• 23 июля 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Подать заявление на компенсацию может только человек, имеющий единоличное право собственности на разрушенное жилье. У меня была часть в квартире.
МеняАЖтрусит• 23 июля 2024
Ответ дляБелоснежко
почему то я не удивлена( кошмар