Леди_в_ночи• 23 июля 2024

Стосунки з тим хто зараз призван до ЗСУ

Чи можна вірити, що вірний буде...познайомилась на через інет
Результат:
вже голосів: 39
25 (64.1%) невідомо
13 (33.33%) буде гуляти
1 (2.56%) вірним
ОдинРазНадетое• 23 июля 2024
Зараз розкладу на таро
Мейк-ап форева• 23 июля 2024
Хто зна, на скільки у вас стосунки глибокі? Все залишилося на рівні переписки чи саме стосунки, мова про одруження?
Додекаэдр• 23 июля 2024
Якщо на 0, їм не до сексу. А взагалі від людини залежить. Дивне питання
Люблю пиво• 23 июля 2024
Думаете, все одинаковые в зсу?
Шукаю стакан• 23 июля 2024
та откуда мы знаем, оно фифти/фифити, тут некоторые семейные в загул по бабам уходят в армии.
Свекруня• 23 июля 2024
Одне те, що познайомились через сз говорить, що вірити не можеа.
Смайлик• 23 июля 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Думаете, все одинаковые в зсу?
так, там всіх клонують під один зразок
В курсі діла• 23 июля 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Думаете, все одинаковые в зсу?
Вот именно))) странные люди, волшебная Автор...
Хачапууури• 23 июля 2024
Коллега с мужем разводится: у мужа любовь появилась , сослуживица.
20 лет брака коту под хвост.
У меня муж в ЗСУ... стараюсь об этом не думать.
Николай-b526• 23 июля 2024
верьте что б жив был... с верностью потом разберетесь.....
Свекруня• 23 июля 2024
Ответ дляНиколай-b526
Я так одного чекала, молилась. Поки він не познаоймився з іншою...на сз...
Николай-b526• 23 июля 2024
Ответ дляСвекруня
ну значит не ваше - радуйтесь!
Дюймовочка• 23 июля 2024
Таке. Зараз купа прикладів,що чоловіки там нову любов знаходять, жінок з дітьми залишають. Але ж не всі однакові.Треба спробувати,а там буде видно.
Угадайс• 23 июля 2024
Подруга замужем за таким, что гуляет. Но уже ребёнка ещё одного родили. Она не обращает внимания на его загулы. Главное, чтоб живой остался.
Впораюсь зі всим• 23 июля 2024
Если человеку важны отношения, то будкт верен
А кто лерит рукавицы, то и тыловые чмоня под боком может в кукурузу ходить, тем здесь достаточно
Конфиденциальность• 05 августа 2024
У моєї подруги аналогічна ситуація.20 років прожили,пішов служити за контрактом і почав морозитись,як потім виявилось знайшов нову ’любов’.Таке враження,що там жінки,які служить лише того і чекають хто на них поведеться.