ТочноБудет• 23 июля 2024
Що б ви відповіли підлітку....
...на фразу - А я не просила мене народжувати!
Смурфетта• 23 июля 2024
Ответ дляВільний митець
Никто не просил
Что заставило сказать его эту фразу?
Я не в теме• 23 июля 2024
Залежить від того, що до того було. Але я сподіваюсь, що не ляпну дитині нічого такого, щоб вона так відповіла.
Трохи злякана• 23 июля 2024
Мы своим обоим подросткам всегда говорим - мы вас родили чтоб вы разбирали посудомойка, пылесосили и убирали, поэтому давайте - работать.
Куколка-мяуколка• 23 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Мусор выносили и ещё в магазин бегали. Кстати, дети самая удобная рабсила в этом плане
Трохи злякана• 23 июля 2024
Ответ дляСмурфетта
Что заставило сказать его эту фразу?
Тоже интересно. Мои максимум могут придумать - вы что нас для этого (что бы там ни было) рожали?
Трохи злякана• 23 июля 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
И им ещё повезло что к их рождению придумали уже пульт от телевизора, а то б ещё и телек переключали.
Куколка-мяуколка• 23 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Да
Аноним_1858• 23 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Та зараз ця фраза скрізь літає, в тік-точці разів 20 вже натрапляла на таку.
А в США, здається, одна дівчина подала на батьків в суд за те, що вони іі народили, не спитавши
ЛеньГуглить_правда• 23 июля 2024
Сумно, що ситуація вийшла з під вашого контролю (( ви щось прогавили в вихованні
Пліткарка• 23 июля 2024
В мене ціла підбірочка жартів з цього приводу.
Я не починала, раптом що. Діти між собою почали придумувати історії (старша молодшій) ми тебе купили в циганів, а очі блакитні, бо вони тебе десь вкрали і тд. Потім пішли цікаві історії , ми з батьками подорожували і на амазонці тебе зловили. Я підіграла, кажу ви обидві з амазонки.
Тому на таке питання, я б відповіла а я й не народжувала, я тебе врятувала
Трохи злякана• 23 июля 2024
Ответ дляАноним_1858
Та эту фразу тут пишут на советчице сколько я тут сижу, второй десяток лет.
Но в реале я не представляю ситуации на что ребенок может это сказать.
Бачу_майбутнє• 23 июля 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Та то підлітковий вік, пройде
Ворую вкусняшки• 23 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Я говорила своей маме
Аноним_1858• 23 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Ой, підлітку достатньо в чомусь відмовити і все купа емоційних фраз на ваш вибір. Але це не значить, що вони так вважають
Ангелок з ріжками• 23 июля 2024
А я не просилась заводитись в моєму животі, а не хотів народжуватись - то треба було там і сидіти.
Перемелица• 23 июля 2024
Автор, сподіваюсь, дитина не в глибокому розпачі це казала.
Я теж таке чула, але конфлікт був не зі мною, а в самій доньці, період такий, що нічого не миле. І кожен переживає це, але в різних ступенях складнощі( тому я завжди кажу на подібні речі: що люблю, що щаслива мати таких діток, і всі проблеми можна подолати, тобто намагаюсь реагувати м´яко.
Молчавочка• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Вигнати на свій хліб
Або прогрозити, що так зробите.
Якщо вони вже такі розумні і знають, що сказати
Або прогрозити, що так зробите.
то дитина повинна бути дурною
Мотористка• 23 июля 2024
Я бы сказала, что со мной ребенок Джек пот вытянул. Я как мама очень ничего вариант, не бью, в конуре не держу. Кто знает, куда могла судьба закинуть.