ТочноБудет• 23 июля 2024

Що б ви відповіли підлітку....

...на фразу - А я не просила мене народжувати!
бювет_в_обед• 23 июля 2024
Ооооо, стандартна фраза.
Коли кажу дитині щоб вона до нас відносилася ніжніше, поважала, не була грубою, я ж до неї стараюся і всією душею то завжди отримую цю фразу.

Элька-Карамелька• 23 июля 2024
Ответ дляИнста_Богиня
’зачем ты так, мне неприятно и больно’ и слезу пустила бы
Маніпуляція. Запит на емоційне обслуговування з боку дитини. Таке тільки тиху відразу викликає.
Щастя-здоровля• 23 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Мы своим обоим подросткам всегда говорим - мы вас родили чтоб вы разбирали посудомойка, пылесосили и убирали, поэтому давайте - работать.
У меня сын говорил после очередных звездюлей: ’я понял, зачем вы меня родили. Чтобы на меня орать!’
Щастя-здоровля• 23 июля 2024
Ответ для40ка
Вигнати на свій хліб
Або прогрозити, що так зробите.
Якщо вони вже такі розумні і знають, що сказати
Своих родите - и выгоняйте.
Благоуханочка• 23 июля 2024
Дитина продвинута. Всі психологи про це говорять. Діти не просили їх народжувати і батькам нічого не винні. Я своїм дітям про це говорю, щоб нагадували мені, раптом мене заносити буде.
автор ТочноБудет • 23 июля 2024
Ответ дляТрохи злякана
Та эту фразу тут пишут на советчице сколько я тут сижу, второй десяток лет.

Но в реале я не представляю ситуации на что ребенок может это сказать.
Мой муж, ее отец, очень болеет (онкология), попросил ее отрезать уголок в упаковке паприки. Она отрезала много, на претензии мужа сказала - если не нравится, делай сам. Муж ей - а я думал, что у меня дочка есть. Ну, и она в ответ эту фразу - я не просила, чтобы меня рожали.
Аноним_1858• 23 июля 2024
Ответ дляДля драки
и чем закончилось ?
Здається, виграла

Топтунша• 23 июля 2024
А ти мене і не питала дозволу на ділення і розвиток в моїй матці?
Для драки• 24 июля 2024
Ответ дляАноним_1858
Здається, виграла
шок