Аль де Барановна• 24 июля 2024

Нужен рецепт бисквита

Хочу испечь торт Черный лес, но в рецептах из интернета совершенно разные рецепты. Дайте пожалуйста проверенный рецепт бисквита с какао порошком. Заранее спасибо
Викачую яйцями• 24 июля 2024
Для торта с шоколадным бисквитов идеальный рецепт - ’Шоколад на кипятке’.
Именно под таким названием и найдете в и-нете.

Апофиозная• 24 июля 2024
На ютубе бисквит ’Фаворит’ от Кулинарим с Таней. Всегда пеку по этому рецепту.
Сонечко• 24 июля 2024
Какао має бути ’справжнє’, а не зафарбоване борошно.
5 білків, 5 жовтків, 1 скл цукру, 3/4 склянки борошна, 1/4 какао
Тень льва• 24 июля 2024
Шоколад на 1-2-3 знайдіть в інтернеті. Завжди по ньому Празький роблю, дуже легко робиться, ніжний, легкий, вологий, недавлючий
автор Аль де Барановна • 24 июля 2024
Ответ дляТень льва
Дякую, але я псіханула і поїхала на цілий день кататися велосипедом. Вже купила готовий торт по дорозі додому.
автор Аль де Барановна • 24 июля 2024
Ответ дляАпофиозная
https://www.youtube.com/watch?v=oRO5wQgpLjE
Подивилася відео і дуже стало цікаво спекти, але іншим разом, бо таки купила вже готовий.
Тень льва• 24 июля 2024
Ответ дляАль де Барановна
Та й правильно! І посуд чистий, і голова провітрена)