Завтра не пью• 24 июля 2024
Цистит
При болях звернулась до гінеколога, все в нормі, направив до уролога , здала бак посів, приписав лікування , 5 позицій, антибіотики , чай, німесил і тд . 3-й день лікування полегшення не відчуваю . Звертатись знову… через 1,5 тижні запланована поїздка на море. Із симптомів ниючі періодичні болі , в туалет хожу як завжди , іноді дискомфортно після цього , частих позивів не маю . Прикріплю тут лікувння
Завтра не пью
• 24 июля 2024
До лікування зробила аналіз мочі. Хто розбирається можете глянути ?
Мудрецыха мира• 24 июля 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Показывайте
Завтра не пью
• 24 июля 2024
Я б такое не носила, но продаю• 24 июля 2024
Пейте всё дальше лечение адекватное. И компота побольше.
Стрибну в гречку• 24 июля 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Зверніться до Олександра Кардонова. Чудовий уролог. Надає також онлайн консультації (не безкоштовно звичайно). Можете знайти його в інстаграм
Nastia Platonova• 24 июля 2024
Випийте препарат Монурал. Я живу з хронічним циститом все життя. Що я тільки не здавала, де я тільки не проходила обстеження. Це просто особливість мого організму((
Допомагає миттево! Але обов´язкова дієта 2 дні мінімум. Багато води.
Легче станет через пару дней. Видимо давнишнее воспаление у вас
Ответ дляNastia Platonova
Монурал це фосфоміцин а у автора до нього чутливість
Завтра не пью
• 24 июля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Декілька днів були болі, звернулась до гінеколога , потім здала бак посів чекала результат 5 днів і звернулась до уролога
Завтра не пью
• 24 июля 2024
Ответ дляSo_so
Амоксиклав подходит. А какие жалобы до лечения были? При кишечной палочке очень хорошо комбинировать с лечением УроВаксом.
Ниючі болі , біль та дискомфорт після туалету та під час статевого акту.
Ответ дляNastia Platonova
Ну как может быть воспаление особенностью? Вы постоянно заносите туда инфекцию. Либо неправильно подмываетесь, либо вообще гигиена хромает либо у вас либо у партнёра
Ответ дляЗавтра не пью
Ну вот. Теперь пока оно заживёт. Пока восстановится. Дайте себе время
Та никада в жизни• 24 июля 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Лікар запевнив , що на 2-3 лікування пройдуть симптоми …
У вас певно сил не запалення. Статеві акти треба відкласти на час лікування, а також спорт
Та никада в жизни• 24 июля 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Дівчата , про море треба забути ?
Не треба про море забувати. Здасте аналіз за кілька днів ще раз, побачите чи діє лікування. Можете свічки диклоберл ректалтні взяти, замість німесилу. Більш локальна дія буде на зняття болю і запалення
Море_море_я_скучаю• 24 июля 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Який статевий акт під час лікування? Ви знову ту інфекцію розносите, так будете хворіти без перестанку, долікуйтесь потім вже думайте про те
Українська Мрія• 24 июля 2024
Призначення лікаря адекватне. Дотримуйтесь ще дієти, рясного пиття, не займатесь сексом на період лікування, після походу в туалет підмивайтесь теплою водою. Також на період лікування носіть бавовняні труси вільного крою.
Nastia Platonova• 24 июля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ви помиляєтесь якщо вважаєте що цистит це тільки інфекція!
Цистит— запалення слизової оболонки сечового міхура, яке може виникнути як ускладнення гострого циститу, захворювань сечового міхура, а також інших органів сечовидільної системи та малого тазу.
Готова до другої• 24 июля 2024
Ответ дляNastia Platonova
мене щойно лікували монуралом від ціститу. аналіз псля нього ідеальний. сиджу і думаю чого в мінулий раз пила тиждень антибиотики, бактерії і тощо. якщо пакетик допомогає
Сиджу тихенько• 24 июля 2024
Я б ще но-шпу туди додала. Коли сильні болі, я рятуюся но-шпа + нефрофіт. А ще дуже гарно допоміг лактіалє уро та пембіна блю. В мене хронічний цистит, останнім часом лікую його без а\б.
Завтра не пью
• 24 июля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Це було до лікування
Завтра не пью
• 24 июля 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Мене запитували зовсім про інше. То до початку лікквання
Завтра не пью
• 24 июля 2024
Ответ дляГотова до другої
У вас були болі? Після пакетика стало краще ?