Кусман Сиру• 24 июля 2024
Чи образилися Ви якщо б Ваша подруга написала, що немає грошей вам на подарунок?
Добрий день! Вчора в мене був день народження і є вирішила святкувати трішки пізніше. До всіх своїх знайомих і друзів ставлюся з повагою. Якось так привчили, що жалкувати гроші на інших не треба, тому максимально щедра, готова за всіх платити навіть у звичайний день. Є в мене знайома, що постійно жалілася на відсутність грошей, а я платила за неї , маючи навіть менше на карті , не жалкуя. Запросила її відсвяткувати мій дн, знову ж таки я була готова за неї заплатити, оскільки запросила ії я . І вона мені пише, що немає грошей мені на подарунок і чи ок якщо вона прийде так, без нічого. Мені стало образливо за те, що людина не може банально зробити щось своїми руками, або купити шоколадку в знак уваги.
Що б ви відповіли на моєму місці?
Бодіпозітівна• 24 июля 2024
Не має, то не має, на що тут ображатися? Рукодільний подарунок для мене маразм
Метровий сантиметр• 24 июля 2024
Ответ дляНа границе
Написала би ’ок, зрозуміла, тоді святкування ДР відміняється’
🤯😵💫
Дикая Роза• 24 июля 2024
Мені на Фейсбук і в Тік ток попадаються такі історії про родичів, заробітчанок в Італії, свекрух, не благодарних дітей - це ви їх пишете?
ФрекенБок• 24 июля 2024
Я б ответила -Хочу видеть тебя на др ,а не подарок
То что вы готовы за всех платить всегда и везде -странно как то
На границе• 24 июля 2024
Ответ дляМетровий сантиметр
🤯😵💫
чого вас ковбасить? Вона ж подруга, зрозуміє. На думку подруги автор же повинна її розуміти.
Головний кошак• 24 июля 2024
Нет, не обиделась бы. У меня есть подруга, у которой несколько лет не было на подарки, посиделки и прочее. Всегда ей говорила, что само ее присутствие - уже подарок, чтобы не переживала. И это так и было. Общение в день рождения с близкими друзьями мне всегда было важнее подарков.
Дружим больше 25 лет. Последние годы у нее с деньгами уже очень хорошо. И подарки дарит, и было, что мне срочно нужны были деньги, занимала у нее, она сразу сказала - вот это в долг, а вот эта сумма - просто моя помощь тебе, ее возвращать не надо.
Мейк-ап форева• 24 июля 2024
Якщо це життєві трудності,то і мови нема,а якщо нагльож і на шаріка-то в ліс відправляю.Я думаю,вам краще з нею припинити спілкування,по телефону поговорити і крапка,для чого вам її пригощати безкінечно і за неї платити
оксюморон• 24 июля 2024
Поэтому я если и праздную - то только с теми людьми, с которыми мне комфортно независимо от их материального положения, статуса и всей прочей херни. И принесут ли они подарок - мне тоже по фиг.
Анонимба• 24 июля 2024
Это не подруга, а нахлебница. Были бы вы дороги - заняла бы денег на подарок хотя бы для приличия, что-то от души и так далее
А по вашему описанию - жрёт за ваш счёт и опять решила пожрать за ваш счёт
Давайте я к вам на др приду, даже с подарком за 50-100 грн уже будет приличнее, чем эта дармоедка)
АБВГДейка• 24 июля 2024
Есть это временное явление, ничего страшного. А хитрожопых, которые вечно бедные, несчастные, но на себя не жалеют, разводя других на деньги, не люблю, прекратила бы общение
Принцепесочка• 24 июля 2024
Так она вас пользует, чтобы в очередной раз бесплатно пожрать за ваш счёт.
Пищалка• 24 июля 2024
1. Зачем Вы с ней общаетесь?
2. Не нужно тратить деньги на посторонних. В случае чего, они и не вспомнят, как Вы из трусов выскакивали, чтобы их накормить и напоить. Вместо этих гулянок купите себе что-то, а не ждите подачек от других.
Якщо я хочу, з кимось відсвяткувати ДН, то мені пофіг на подарунок. Так, звісно приємно, але людина для мене завжди приємніша і важливіша.
У мене є приятелька, у якої реально не було грошей (чоловік-деспод не давав гроші і заборонів їй працювати. зараз вже іторія помінялася і все в неї добре). Так вона прийшла з пензилом для макіяжу (новий, цікаво упакований). Я знала, що до мене її чоловік випустить, хоча і буде прини жувати, підколками, де вона візьме грошу на подарунок, я хотіла провести час з нею. Так от, пензли виявився настільки якісним і вдалим, що в же 6 років живе зі мною. А у приятелькі все добре і подарунки вона може купити які забажає потрібними.
Головне, щоб людський ресурс був поруч правильний, а фінансові можливості - величина перемінна.
Україна наше все• 24 июля 2024
Не понимаю зачем платить постоянно за других в обычные дни, но отсутствие подарка на мой ДР (если я уже решила пригласить этого человека) мне абсолютно не важно
Анонимба• 24 июля 2024
Потрать час времери, купи какой-то милый блокнотик, растение красивое, что-то не дорогое, и скромно объясни: это от души, дороже сейчас нет возможности
Но этой твари проще потратить 5 сек времени и написать ’тьфу, та нет у меня денег’ - чтобы даже извилины не напрягать, что такого можно подарить и где взять минимальную сумму
Анонимба• 24 июля 2024
Ответ дляЛеди_Мэри
так в этом и прикол: ваша подруга - настоящий человек! который даже при трудной ситуации подарил пензлик, хоть что-то от души
а эта тварь просто пишет: приду с пустыми руками. при этом ещё и жрёт за счёт автора
ПешитеБесАшипок• 24 июля 2024
А вона забов´язана? Живе своїм життям. Це не подруга, а проста знайома, котра користувалась вами...
Ответ дляАнонимба
Та моя теж, говорила, що нажаль, воне не зможе купити подарунок, але дуже хотіла бі вирватися. Але потім знайшла у себе запакований новий пензлик і вирвшіла, хоч символічно. Звізно, дорослі люди, не вважають дріюничку подарунком. Але. З Тексту автора не відомо, які взагалі життєві негаразди у її подруги, і чи може подруга теж прийде з якосюь милою символічною дрібничкою.
Роза в вазі• 24 июля 2024
Если бы действительно это было причиной, она могла бы сказать, что не сможет прийти на др. А так, больше похоже на наглость. Как вариант, предложить этой подруге помочь вам в приготовлении к празднику
ИзЮмрудная• 24 июля 2024
Якщо в неї це тимчасові проблеми, то буває таке, але якщо на постійній основі в неї нема грошей, то це вже проблема. У сенсі як вона живе без грошей? Мені б самій було незручно прийти без подарунку, це ж день народження. Якщо хочете її бачити, авжеж пишіть, що подарунок не важливий, але якщо все ж таки важливий, то просто прочитайте і проігноруйте, потім скажіть, що не бачили її повідомлення і як ні в чому не бувало далі спілкуйтесь. До речі, згадала, в мене теж був період, коли грошей було обмаль, плакатись всім я не плакала, а коли запросили на свято я продала свої непотрібні речі і за ці гроші купила подарунок, тому знаєте було б бажання.
Все будет, но потом• 24 июля 2024
Я дружу з людьми не заради подарунків. Не така вона вам подруга якщо чекаєте щось. Подарила би шоколадку, сказали б що жлобство,просто шоколадка....
Ищу-брожу• 24 июля 2024
Якщо це дійсно подруга, то мені треба вона, а не подарунок, але мої друзі, це як члени сім´ї. Тому, ні я б не образилась, бо достеменно знаю причини відсутності грошей.
Леопардові панчохи• 24 июля 2024
она сволочь, просто не хотела заморачиваться и ваш праздник для нее не важен. Привыкла ныть, и в этот раз думала, что ’ прокатит’.
На вашем месте я бы ее просто потеряла из виду. молча, совсем.