Кусман Сиру• 24 июля в 11:26
Чи образилися Ви якщо б Ваша подруга написала, що немає грошей вам на подарунок?
Добрий день! Вчора в мене був день народження і є вирішила святкувати трішки пізніше. До всіх своїх знайомих і друзів ставлюся з повагою. Якось так привчили, що жалкувати гроші на інших не треба, тому максимально щедра, готова за всіх платити навіть у звичайний день. Є в мене знайома, що постійно жалілася на відсутність грошей, а я платила за неї , маючи навіть менше на карті , не жалкуя. Запросила її відсвяткувати мій дн, знову ж таки я була готова за неї заплатити, оскільки запросила ії я . І вона мені пише, що немає грошей мені на подарунок і чи ок якщо вона прийде так, без нічого. Мені стало образливо за те, що людина не може банально зробити щось своїми руками, або купити шоколадку в знак уваги.
Що б ви відповіли на моєму місці?
Бодіпозітівна• 24 июля в 11:29
Не має, то не має, на що тут ображатися? Рукодільний подарунок для мене маразм
Метровий сантиметр• 24 июля в 11:29
Ответ дляНа границе
Написала би ’ок, зрозуміла, тоді святкування ДР відміняється’
🤯😵💫
Дикая Роза• 24 июля в 11:30
Мені на Фейсбук і в Тік ток попадаються такі історії про родичів, заробітчанок в Італії, свекрух, не благодарних дітей - це ви їх пишете?
ФрекенБок• 24 июля в 11:30
Я б ответила -Хочу видеть тебя на др ,а не подарок
То что вы готовы за всех платить всегда и везде -странно как то
На границе• 24 июля в 11:31
Ответ дляМетровий сантиметр
🤯😵💫
чого вас ковбасить? Вона ж подруга, зрозуміє. На думку подруги автор же повинна її розуміти.
Головний кошак• 24 июля в 11:31
Нет, не обиделась бы. У меня есть подруга, у которой несколько лет не было на подарки, посиделки и прочее. Всегда ей говорила, что само ее присутствие - уже подарок, чтобы не переживала. И это так и было. Общение в день рождения с близкими друзьями мне всегда было важнее подарков.
Дружим больше 25 лет. Последние годы у нее с деньгами уже очень хорошо. И подарки дарит, и было, что мне срочно нужны были деньги, занимала у нее, она сразу сказала - вот это в долг, а вот эта сумма - просто моя помощь тебе, ее возвращать не надо.
Мейк-ап форева• 24 июля в 11:31
Якщо це життєві трудності,то і мови нема,а якщо нагльож і на шаріка-то в ліс відправляю.Я думаю,вам краще з нею припинити спілкування,по телефону поговорити і крапка,для чого вам її пригощати безкінечно і за неї платити
оксюморон• 24 июля в 11:33
Поэтому я если и праздную - то только с теми людьми, с которыми мне комфортно независимо от их материального положения, статуса и всей прочей херни. И принесут ли они подарок - мне тоже по фиг.
Анонимба• 24 июля в 11:36
Это не подруга, а нахлебница. Были бы вы дороги - заняла бы денег на подарок хотя бы для приличия, что-то от души и так далее
А по вашему описанию - жрёт за ваш счёт и опять решила пожрать за ваш счёт
Давайте я к вам на др приду, даже с подарком за 50-100 грн уже будет приличнее, чем эта дармоедка)
АБВГДейка• 24 июля в 11:36
Есть это временное явление, ничего страшного. А хитрожопых, которые вечно бедные, несчастные, но на себя не жалеют, разводя других на деньги, не люблю, прекратила бы общение
Принцепесочка• 24 июля в 11:37
Так она вас пользует, чтобы в очередной раз бесплатно пожрать за ваш счёт.
Пищалка• 24 июля в 11:37
1. Зачем Вы с ней общаетесь?
2. Не нужно тратить деньги на посторонних. В случае чего, они и не вспомнят, как Вы из трусов выскакивали, чтобы их накормить и напоить. Вместо этих гулянок купите себе что-то, а не ждите подачек от других.
Якщо я хочу, з кимось відсвяткувати ДН, то мені пофіг на подарунок. Так, звісно приємно, але людина для мене завжди приємніша і важливіша.
У мене є приятелька, у якої реально не було грошей (чоловік-деспод не давав гроші і заборонів їй працювати. зараз вже іторія помінялася і все в неї добре). Так вона прийшла з пензилом для макіяжу (новий, цікаво упакований). Я знала, що до мене її чоловік випустить, хоча і буде прини жувати, підколками, де вона візьме грошу на подарунок, я хотіла провести час з нею. Так от, пензли виявився настільки якісним і вдалим, що в же 6 років живе зі мною. А у приятелькі все добре і подарунки вона може купити які забажає потрібними.
Головне, щоб людський ресурс був поруч правильний, а фінансові можливості - величина перемінна.
Україна наше все• 24 июля в 11:39
Не понимаю зачем платить постоянно за других в обычные дни, но отсутствие подарка на мой ДР (если я уже решила пригласить этого человека) мне абсолютно не важно
Анонимба• 24 июля в 11:39
Потрать час времери, купи какой-то милый блокнотик, растение красивое, что-то не дорогое, и скромно объясни: это от души, дороже сейчас нет возможности
Но этой твари проще потратить 5 сек времени и написать ’тьфу, та нет у меня денег’ - чтобы даже извилины не напрягать, что такого можно подарить и где взять минимальную сумму
Анонимба• 24 июля в 11:41
Ответ дляЛеди_Мэри
так в этом и прикол: ваша подруга - настоящий человек! который даже при трудной ситуации подарил пензлик, хоть что-то от души
а эта тварь просто пишет: приду с пустыми руками. при этом ещё и жрёт за счёт автора
ПешитеБесАшипок• 24 июля в 11:41
А вона забов´язана? Живе своїм життям. Це не подруга, а проста знайома, котра користувалась вами...
Ответ дляАнонимба
Та моя теж, говорила, що нажаль, воне не зможе купити подарунок, але дуже хотіла бі вирватися. Але потім знайшла у себе запакований новий пензлик і вирвшіла, хоч символічно. Звізно, дорослі люди, не вважають дріюничку подарунком. Але. З Тексту автора не відомо, які взагалі життєві негаразди у її подруги, і чи може подруга теж прийде з якосюь милою символічною дрібничкою.
Роза в вазі• 24 июля в 11:48
Если бы действительно это было причиной, она могла бы сказать, что не сможет прийти на др. А так, больше похоже на наглость. Как вариант, предложить этой подруге помочь вам в приготовлении к празднику
ИзЮмрудная• 24 июля в 11:51
Якщо в неї це тимчасові проблеми, то буває таке, але якщо на постійній основі в неї нема грошей, то це вже проблема. У сенсі як вона живе без грошей? Мені б самій було незручно прийти без подарунку, це ж день народження. Якщо хочете її бачити, авжеж пишіть, що подарунок не важливий, але якщо все ж таки важливий, то просто прочитайте і проігноруйте, потім скажіть, що не бачили її повідомлення і як ні в чому не бувало далі спілкуйтесь. До речі, згадала, в мене теж був період, коли грошей було обмаль, плакатись всім я не плакала, а коли запросили на свято я продала свої непотрібні речі і за ці гроші купила подарунок, тому знаєте було б бажання.
Все будет, но потом• 24 июля в 11:55
Я дружу з людьми не заради подарунків. Не така вона вам подруга якщо чекаєте щось. Подарила би шоколадку, сказали б що жлобство,просто шоколадка....
Ищу-брожу• 24 июля в 11:59
Якщо це дійсно подруга, то мені треба вона, а не подарунок, але мої друзі, це як члени сім´ї. Тому, ні я б не образилась, бо достеменно знаю причини відсутності грошей.
Леопардові панчохи• 24 июля в 12:17
она сволочь, просто не хотела заморачиваться и ваш праздник для нее не важен. Привыкла ныть, и в этот раз думала, что ’ прокатит’.
На вашем месте я бы ее просто потеряла из виду. молча, совсем.