МИД Китая заявил, что Киев готов вести переговоры с москвой
«Украинская сторона готова к диалогу и переговорам с российской стороной. Разумеется, переговоры должны быть разумными и предметными, направленными на достижение справедливого и прочного мира», — приводит МИД Китая слова Кулебы, которые он сказал на встрече в Гуанчжоу.
По версии МИД Китая, Кулеба заявил, что украинская сторона «внимательно изучила» мирный план, который в мае 2024 года представили Китай и Бразилия.
ПыСы. Оригинал через переводчик читала, там все плюс-минус так и есть. Только гугл транслейт периодически называет Украину Узбекистаном почему-то.))
Sova splushka• 24 июля 2024
Ответ дляDark lady
Ще б ми так дотримувались всіх умов) Налякайте мене ще бурятом з голою срäкою бугага) йдіть воюйте а не нийте. Я за конструктив і дипломатичне врегулювання конфлітку
Та при чому тут буряти. Я тверезо дивлюся на ситуацію і прекрасно усвідомлюю, що у нас тупо немає ресурсів відвоювати свої території.
А от Ви десь в рожевих хмарах плаваєте, і вірите в дипломатію в даній ситуації. Конфлікту, блін...
Щоб просто вижити, нам треба на деякий час забути про якісь там контрнаступи, але й про переговори теж забути, і всі зусилля вкинути в глуху оборону так, щоб мінімізувати наші втрати. Не хизуватися, скільки там ворогів поклали, кого це зараз цікавить? А хизуватися, скільки наших вберегли. Своя оборона, своя зброя, і згадати нарешті, що у нас є Конституція, в якій життя людей є найважливішою цінністю.
Я б була ’за’ переговори, якби була надія, що в результаті можна до чогось домовитися. Але це не так в даному випадку. Немає з ким вести переговори, просто немає з ким.
Madam Turkish• 24 июля 2024
Ответ дляНе чіпай - вб ю
І які ж саме домовленості ви не виконували в 2014му та 2022ому, що на вас напали?
слушайте внимательно. НАТО не будет на нашей территории, никогда! Это самое первое и принципиальное условие России.
Не чіпай - вб ю• 24 июля 2024
Ответ дляDark lady
В нас і так своєї зброї не було ніколи і не буде. Ми живемо за гроші Америки. І санкції ті засуньте собі у...,вони на них не діють. Я згодна з усимс. І в НАТО нас не візьмуть. Нормальні пункти. Чи ви хотіли прапор червоно-чорний на Кремлі?і Кубань приєднати?
В нас зараз зброя заходу. Якою постачати нас більше не зможуть, якщо прийняти вимоги кацапів.
Санкції на них аж так не діють, що вони навіть в умови перемовин внесли пункт про їх зняття?
Кацапи вимагають нас залишити без будь якого захисту в обмін на тимчасове перемір´я і ви з цим згодні?)
Ответ дляSova splushka
Нахалєру оборона якщо нема вже людей??? Треба мир і покласти цьому край. Мало крові?? Переговори вести є з ким це наші сусіди! Ворожі сусіди! І без діалогу з ними аж ну ніяк не вийде. Про конституцію насмішили. Нема в нас давно ні законів я ні президента, на держави. І зброї своєї ніколи не було.
Sova splushka• 24 июля 2024
Ответ дляMadam Turkish
Це тупо привід рашки, а не справжня причина.
І ви палитеся, що пишете назву цієї недокраїни з великої букви.
’Учасник проєкту з 03.04.24’ - як цікаво, прийшли розкачувати на користь капітуляції?
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Згодна. А вам треба жити у постійній війні? Санкції діють хіба на бідний народ за Москвою, а так ніяких заборон нема. Ніхто нас фінансувати не буде роками і зброю надавати
Natal_ka91• 24 июля 2024
Ответ дляНе чіпай - вб ю
А хто? кацапи чи що?
Вони зараз оголосять перемир´я і за півроку знову скинуть на нас бомби. тільки тепер вже прицільно по житлових кварталах, щоб в нас і думки не було чинити спротив.
чи ви вірите що вони більше не прийдуть на Україною?
Удалено администрацией...
Ответ дляSova splushka
Дайте відповідь будь ласка. Допустимо, ми вийшли на кордони 91 року, що заважатиме їм далі кидати в нас ракети, кожного дня? Всерівно ви підете до них домовлятися, що харе кидати в нас, а ті знов свої умови поставлять? Як вибачите перемогу?
Sova splushka• 24 июля 2024
Ответ дляDark lady
Окей, з ким конкретно Ви пропонуєте вести переговори? Сусіди - це абстрактне поняття. Конкретно може припинити війну лише пуйло - а воно прямим текстом каже, що треба нас знищити, повністю, і лише для початку ’переговорів’ висуває вимоги, що ми ще далі відійшли. І пуйло вже не раз показало, що плювати воно хотіло на будь-які договори, воно їх просто не дотримується.
То який сенс знову наступати на ті ж граблі? Знімайте вже рожеві окуляри, переговори не дадуть миру, це ілюзія.
Ответ дляAlianna88
Ділюсь. Для особливо обдарованих: переговори з психопатоми не проводять. Вони захочуть території за які загинули мільйони і через кілька років нападуть знову і не лише на Україну, почитайте хоча б про 2 світову трохи.
і
Вы с какой Польши вещаете? Приезжайте к нам в Днепр, посидите под ракетами без света и воды. А можете и дальше - на Донбасс повоевать. С психопатами ж переговоры не проводят.
Для мадам Туркиш
Жить в иллюзиях как в 2019 продолжаете вы. Дожал бы Порошенко миротворцев на линии разграничения, возможно не было бы полномасштабной. Но вы же выбрали антивоенного Зе. Я не за границы 2022 или 1991. Я за переговоры и нормальные гарантии(а не Будапештские). За миротворцев на линии разгранечения. За компенсации людям утратившим жилье на оккупированных, желательно из донорской помощи или из фондов непострадавших регионов. А не так как в прошлый раз, пол страны жило как ни в чем не бывало, а донбасские-луганские тянули все сами и вынуждены были бежать во второй раз. За судебные процессы в Гааге. За реабилитацию и преференции при устройстве на работе тем, кто был на передовой все эти годы.
Но для меня смешно про непровоцирование Путлера и соглашение на сокращение нашей армии до 85000 прям сейчас
Ответ дляSova splushka
А що тоді по вашому принесе нам мир?
Ответ дляSova splushka
Рашка договориться з америкою і Китаєм. Зелю навряд чи покличуть,він уже ніхто. путін був готовий до припинення завжди. І так як він сильніший,то на його умовах
Natal_ka91• 24 июля 2024
Ответ дляZaviriuha
Переговори будуть в будь-якому випадку, навіть у разі програшу парашки. Так чи інакше потрібен буде певний документ, хоч і немає чого х*йлу вірити. Але чисто юридично все-одно треба буде
Не чіпай - вб ю• 24 июля 2024
Ответ дляMadam Turkish
От саме тому перемовин і не буде, поки росія на це не погодиться, або наші військові самі не капітулюють
Ответ дляNatal_ka91
Так ви самі собі суперечите. Пишете ніяких переговорів з ними, а тут пишете, що вони будуть навіть у разі програшу раші. Чи ви думаєте вона прийме поразку і буде підписувати якись там папірець? Та вони будуть клепати ті ракети і пуляти в нас
Madam Turkish• 24 июля 2024
Ответ дляSova splushka
Удалено администрацией...
Не чіпай - вб ю• 24 июля 2024
Ответ дляDark lady
Ні, мені не треба жити в постійній війні. І росією мені бути не треба. Вам тре - просто переїздіть туди і насолоджуйтеся.
Не чіпай - вб ю• 24 июля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Удалено администрацией...
Sova splushka• 24 июля 2024
Ответ дляZaviriuha
Перемога теоретично можлива, але дуже довго, тяжко, і з обов´язковою умовою збереження життя людей. Життя, а не територій. Якщо будемо продовжувати як зараз кидати своїх людей в котел - то скоро вони закінчаться, все посиплеться, і буде кінець. Якщо підемо на переговори - то буде ілюзія на кілька місяців чи років, що ура-мир, але потім буде знову те ж саме, і так саме буде кінець. З цією зеленою владою, яка краде як в останній день, ще якийсь час - і буде кінець.
Швидких і легких рішень немає, вибачайте. Але якщо ви хочете знайти це швидше рішення в переговорах - то ви просто знову наступаєте на ті ж граблі.
Не чіпай - вб ю• 24 июля 2024
Ответ дляIrrren_com
Удалено администрацией...
Sova splushka• 24 июля 2024
Ответ дляZaviriuha
А що тоді по вашому принесе нам мир?
Власна сильна держава. До якої зараз нам як до неба рачки, на жаль.
А складовими частинами сильної держави є не тільки власна зброя та армія (що очевидно), але й дотримання законів всередині держави, економіка і так далі.
А зараз йде руйнування держави не тільки ззовні ракетами, але й зсередини оцими всіма ’Конституція на паузі’, цькуванням людей, перетворення країни на концтабір, ну й вишенькою зверху скажена корупція та безкарність наближених до корита.
Якщо все це разом буде далі продовжуватися, я ні копійки не поставлю на те, що Україна вціліє хоч якась.
Ответ дляSova splushka
Ну слухайте, вже 13 рік війна, ви вважаєте це швидкі рішення? Чи може щось за ці роки змінилося? Як були з простягнутою рукою так і залишилися.
Ответ дляtetnes
Да) Те же Надо только перестать стрелять) И все сбудется по мановению волшебной палочки и у них все будет хорошо как с 2015 по 2021.
По ответам заметила
Те, кто дальше простых фраз и не понимает.
дискус тут вообще бессмысленен. Все понимают что переговоры когда- никогда будут. И кулуарно ( я по зарубежной прессе) щупали всегда. А зависит они не только от украинской стороны, увы(
’Хочу мира’ - это тоже всем понятно.
Но между ’ хай сідають за переговори!!!’ и реалиями тут и сейчас, пропасть.Те, кто уже сейчас апеллирует так зваными пунктами, что подпишет раша и они уверены что это подпишет инфа сотка, - глупцы. Или дети, а с детьми не спорят, дети дорастут.
Но оставлю место для % вероятности чуда.
’Хочу мира’ - это тоже всем понятно.
Irrren_com• 24 июля 2024
Ответ дляMadam Turkish
зачем им скидывать бомбы на нас, если мы будет выполнять договоренности все? 30 лет же не скидывали и жили не тужили, и люди жили лучше и сытнее. Вашими ’ пугалками’ уже все наелись досыта, пора вовремя заткнуться. Реальность другая. Оставьте уже в покое тех, кто еще жив и дайте им надежду на мирную нормальную жизнь!!
Повторно выложить скрин , ранее удаленного админами вашего оскорбления, это о вашем образовании или интелекте не таком как у всех)?