МИД Китая заявил, что Киев готов вести переговоры с москвой
«Украинская сторона готова к диалогу и переговорам с российской стороной. Разумеется, переговоры должны быть разумными и предметными, направленными на достижение справедливого и прочного мира», — приводит МИД Китая слова Кулебы, которые он сказал на встрече в Гуанчжоу.
По версии МИД Китая, Кулеба заявил, что украинская сторона «внимательно изучила» мирный план, который в мае 2024 года представили Китай и Бразилия.
ПыСы. Оригинал через переводчик читала, там все плюс-минус так и есть. Только гугл транслейт периодически называет Украину Узбекистаном почему-то.))
Irrren_com• 24 июля 2024
Ответ дляMadam Turkish
слушайте внимательно. НАТО не будет на нашей территории, никогда! Это самое первое и принципиальное условие России.
Вы пришли сюда отстаивать интересы роzzии?
Ответ дляSova splushka
Власна сильна держава. До якої зараз нам як до неба рачки, на жаль.
А складовими частинами сильної держави є не тільки власна зброя та армія (що очевидно), але й дотримання законів всередині держави, економіка і так далі.
А зараз йде руйнування держави не тільки ззовні ракетами, але й зсередини оцими всіма ’Конституція на паузі’, цькуванням людей, перетворення країни на концтабір, ну й вишенькою зверху скажена корупція та безкарність наближених до корита.
Якщо все це разом буде далі продовжуватися, я ні копійки не поставлю на те, що Україна вціліє хоч якась.
Ну якщо ми за роки так званої незалежності не стали сильною державою, навряд чи ми станемо нею зараз, якби нам цього не хотілося. Нашу неньку грабують не лише вищі чиновники, але і люди. Якщо є можливість вкрасти, домовитися по блату, порішати то українець ніколи не зробить по закону.
kristi_ana• 24 июля 2024
Ответ дляkotelok1512
Швидше виїдуть!!!
Вот это и есть позиция тех, кто за переговоры. Вас не волнует судьба страны, вы хотите просто свалить быстрее. И какая разница что будет дальше, что захватят всю Украину через 4-5 лет, вас же здесь не будет.
Sova splushka• 24 июля 2024
Ответ дляZaviriuha
Ну слухайте, вже 13 рік війна, ви вважаєте це швидкі рішення? Чи може щось за ці роки змінилося? Як були з простягнутою рукою так і залишилися.
Так, дещо змінилося - коли в 2019 вибрали любителя швидких рішень.
До того у нас активно розвивалися ракетні програми: Нептун, Вільха і так далі. Посилювалася армія. Йшов перехід на стандарти Нато. Не ідеально, багато проколів, можна колупати дуже довго помилки, які були зроблені, але все ж таки загальний напрямок руху був правильний. Навіть ВВП з 2016 року знову почало зростати.
Але після 2019 пішли вже не якісь там помилки окремі, а цілеспрямоване руйнування нашої здатності оборонятися.
Ответ дляZaviriuha
В мире независимых держав на пальце одной руки, это как правило- ядерные.
остальные зависят от союзов,договоров, капитала нато, соседей ...
нас выкинули с клуба независимых, с возможности вернее, в 90 х , когда забрали военный и ядерный потенциал.
Отсюда и наши беды теперь.
А так и Польша зависима ( да весь соц табор бывший) , и Фины, и Кипр и Казахстан и мексика и т д
Может олды независимы в Ес - Германия и Франция, но там правит капитал, и общество снова зависимо.
Отсюда и наши беды теперь.
kristi_ana• 24 июля 2024
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Я ще раз питання повторюю: що по вашому є компромісом і чим саме в моїй країні ви готові пожертвувати?
По пунктах, без вашого популізма.
Да это бот, посмотрите регистрацию.
Ответ дляSova splushka
Люди выбрали мир с рашей.
Сейчас они также выбирают, аристовича и речи сладкие, мифы про мир от раши и прочее.
Грабли наше все(
Ответ дляLudaSHS
Отсюда и наши беды теперь.
Интересно какие моменты сейчас сдерживают нас начать разработку ядерки, исходники же есть, мы же не отупели за 30 лет, так что бы потерять, забыть, продать все наработки?
Ответ дляMadam Turkish
зачем им скидывать бомбы на нас, если мы будет выполнять договоренности все? 30 лет же не скидывали и жили не тужили, и люди жили лучше и сытнее. Вашими ’ пугалками’ уже все наелись досыта, пора вовремя заткнуться. Реальность другая. Оставьте уже в покое тех, кто еще жив и дайте им надежду на мирную нормальную жизнь!!
А 24.02.2022 чому стали нас бомбити, вбивати та руйнувати? А ще раніше 2014-го?
А що робити з цими одкровеннями ?
Пряма мова російського чиновника: ’Існування України смертельно небезпечне для українців. І я маю на увазі аж ніяк не тільки нинішню державу, бандерівський політичний режим. Я говорю про будь-яку, абсолютно будь-яку Україну.
Чому? Наявність самостійної держави на історичних російських територіях тепер буде постійним приводом для відновлення військових дій’.
Деталі: Медведєв називає Україну ’раковим новоутворенням’, ’штучною країною’ і заявляє, що Росія ніколи не вважатиме її владу легітимною.
Пряма мова заступника голови Радбезу РФ: ’Імовірність нової сутички зберігатиметься невизначено довго. Практично завжди. Ба більше, існує 100-відсоткова ймовірність нового конфлікту, які б папірці про безпеку не підписував Захід із маріонетковим київським режимом. Його не зупинить ні асоціація України з ЄС, ні навіть вступ цієї штучної країни до НАТО. Це може статися і через 10, і через 50 років’.
А що робити з цими одкровеннями ?
kristi_ana• 24 июля 2024
Ответ дляMadam Turkish
А какие договоренности мы не выполняли в 14 и в 22? Почему на нас напали?
Sova splushka• 24 июля 2024
Ответ дляZaviriuha
Я все ще себе втішаю, що оці нехороші риси нам привнесли російські гени під час радянської окупації.
Треба ж мати хоч якийсь привід для оптимізму?
Але якщо серйозно, то я думаю, нам реально дуже не пощастило з сусідами, майже з усіх сторін. Майже всю історію свого існування ми кимось окуповані, а так ми нічим не гірші інших. Звичайний простий народ, більшість людей в якому хоче просто жити спокійним життям, працювати, ростити дітей. А так нам доводиться постійно перебувати на межі виживання, і або боротися з кимось, або десь змирятися знову, щоб наші нащадки знову повставали.
Та скільки ж можна повторення цієї історії знову, задовбало капець.
Треба ж мати хоч якийсь привід для оптимізму? Але якщо серйозно, то я думаю, нам реально дуже не пощастило з сусідами, майже з усіх сторін. Майже всю історію свого існування ми кимось окуповані, а так ми нічим не гірші інших. Звичайний простий народ, більшість людей в якому хоче просто жити спокійним життям, працювати, ростити дітей. А так нам доводиться постійно перебувати на межі виживання, і або боротися з кимось, або десь змирятися знову, щоб наші нащадки знову повставали.
kristi_ana• 24 июля 2024
Ответ дляDark lady
Тут никто не работает. Живые люди пишут. И плять не решит он вопрос войны! Он решит вопрос жизни сейчас! Мне все равно,что будет когда-то там потом! Нам нужна передышка!
Вам нужна передышка, а нам нужна наша страна. Ваши условия нам не подходят, так и передайте там.
Клементина• 24 июля 2024
В новинах по Марафону вже сказали, що русня розганяє фейк начебто Україна погоджується підписувати якісь мирні угоди. А насправді, ні фіга ми не погоджуємось.
Но скажу так, если правы эксперты Экономист, и правы инсайды по Китаю, инсайды того ж Шарпа про кулуарные договоренности американцев и наших, опозиции, то вдруг таки в 25 г будет тихая фаза.
Сегодня Харьков атаковали 4 раза(. Все устали, и тихая фаза нужна. Я не знаю про бумаги. Я не понимаю как и кто субъекты переговоров, я понимаю смену концепта Оп и почему разворот.
Я понимаю влияние на будущее выборов в Сша. Все в каком то ожидании.
Дело не в территории сейчас.
Вообще не в территории и торга за нее, она будет заморожена и может быть десятки лет. Никаких инструментов в правовом поле подписывать ’ отдачи территорий’ нет в мировом праве. К чему готовится сейчас китай? Иран? Может год два и вообще дискус тут быть совсем о другом, о другой беде миру.
Видели раскачку темы с мусульманами в Германии? Это вообще бомба.
Мир в режиме турбулентности. А мы в центре всего этого гавна.
Дело не в территории сейчас.
kristi_ana• 24 июля 2024
Ответ дляMadam Turkish
Ну конечно, чтобы вам было легче взять Киев за 3 дня, фиг вам. Украина будет в НАТО.
Татьяна-57fb• 24 июля 2024
Ответ дляkristi_ana
если вы останетесь на улице ночью в чем мать родила , вас уже не будет интересовать ,судьба страны а вы будете думать где бы переночевать и как переодеться, чтоб хто шо дал даже воды и еды не надо громкие слова кричать сидя дома , может пора уже сворачивать лавочку ? 4 -5 лет вы знаете што будет через 4-5 лет завтра может не настать для любого человека
Ответ дляZaviriuha
Умови зроблені такі,що по закону будеш добиватися роками.А життя проходить.
Ответ дляДана-Нирвана
Думаете, есть у наших шанс с поддержкой Китая, а может, ещё и при участии Трампа, вынудить рашу на переговоры?
Винудить?
Та треба просить, благать. Заради людей, які отам на лінії фронту стоять 2.5 роки. Заживо в окопах гниють.
Чим ми можемо винудить?
Знедолені, обмануті, безвольні і бідні.
Ми в дуже поганому становищі, нам не поможуть ті кляті американці, європейці. Хіба не ясно, що вони за носа водять?! Суки, всіх ненавиджу вже не менше кацапії
Чим ми можемо винудить?
Знедолені, обмануті, безвольні і бідні.
Ответ дляkristi_ana
О судьбе страны пусть пингвины думают, о них наше государство заботится больше,чем о людях.
Sova splushka• 24 июля 2024
Ответ дляРойЛеля
Винудить?
Чим ми можемо винудить?
Знедолені, обмануті, безвольні і бідні.
Чим ми можемо винудить?
Знедолені, обмануті, безвольні і бідні.
Скажіть, будь ласка, Ви ж фільми всякі різні дивитеся іноді, так?
Хоча б в якомусь одному фільмі було таке, що людина просить злочинця пощадити її, благає, на колінах повзає, - і злочинець такий зненацька хоба, і окей, ну ладно, вмовили, живіть. Бачили таке хоч раз?
Я от не бачила. Навіть в фантастичних фільмах такого не показують, бо розуміють, яка то нереалістична пурга.
А тут реальність, дитинко. Ніяке благання та повзання на колінах перед пуйлом не вплине на нього аж ніяк.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 24 июля 2024
Ответ дляMadam Turkish
Удалено администрацией...
Ответ дляcoch100
Связали руки западной помощью?
Когда то в начале 23 г, один русский писал в своей колонке, ’запад вы играете с огнем’, запад! вы не даете Украине инструмент закончить войну, играя, вы не даете ей силу, и наступит момент когда у Украины не будет выбора, кроме как создать грязную бомбу, и будь что будет, пусть даже вы, запад, заберете все свои финансирования, просто Украина не может истекать долго кровью и хоронить своих детей’
Но тут надо воля лидеров, такая же как водя создавать свою дальнобойную и много. Если б у нас было 100 нептунов с дальностью до Москвы, не было б может и войны.
Я всегда считала, помимо сильных мира сего - Китай, Сша т игры их , пуйла остановить может только ракета. Много ракет на них, тогда это и рычаг - сесть за переговоры.
Кто виноват что нет ракет? Украинские гниды, фсб в власти , тупые люди в правительстве, решалы, , не патриоты, да много чего.
Я поэтому, в том году следила и делала темы про Наш Нептун, это один из выхода из этого писеца постоянного, эскалация. Удары по ним.
Ответ дляLudaSHS
Связали руки западной помощью?
Рєшал багато, а спеціалістів на пальцях перерахувати.
Але думаю, що це всього лиш пусті заяви. Будуть тягнути час.