Бамбарбия! Кергуду.• 24 июля 2024

Такий ободок дзеркала виглядає по жлобськи?

Він як грубий мені.. дешевий
Бензопирен• 24 июля 2024
ну хваааатииит
автор Бамбарбия! Кергуду. • 24 июля 2024
Ответ дляБензопирен
ну хваааатииит
Останнє) дайте комент плз
Колупалочка• 24 июля 2024
Так, невдалий дизайн
Ответ дляКолупалочка
Так, невдалий дизайн
Мабуть краще коли чисте дзеркало
І по сторонам підлітка, за дзеркалом
ПесиКот• 24 июля 2024
Саме так, дешево виглядає
Ответ дляПесиКот
Саме так, дешево виглядає
Краще таке?
Колупалочка• 24 июля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Краще таке?
Однозначно
Natalia505• 24 июля 2024
Взагалі не люблю підсвітку на дзеркалі. Негарно, сліпить в очи. Температуру світла не обрати.
Белая и пушистая• 24 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Люто плюсую
Ответ дляNatalia505
Ефект підсвітки як ночнік?
из желе я• 24 июля 2024
Обычное зеркало
Natalia505• 24 июля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ефект підсвітки як ночнік?
Навіщо? Для цього в мене є окреме світло.
из желе я• 24 июля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Краще таке?
да, лучше так
Секс-Бомба• 24 июля 2024
та ладно, нічого не сліпить... просто обрати більш вдалий дизайн. зараз дуже багато варіантів існує. мені дуже зручно фарбуватись перед таким дзеркалом
Колдунья-вещунья• 24 июля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Краще таке?
Теж не ок
Без Баяна• 24 июля 2024
включение на самом зеркале?
то есть оно все время будет замусолено?
Natalia505• 24 июля 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Вам не сліпить, мені очі випікають з таким освітленням. Це індивідуальне сприйняття. Я холодного світла взагалі не сприймаю, тим більше розсіяного по стінам.
Без Баяна• 24 июля 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Краще таке?
смотря для чего
как арт-объект лучше
но лицо оно освещать не будет от слова совсем
Natalia505• 24 июля 2024
Ответ дляБез Баяна
смотря для чего
как арт-объект лучше
Сто відсотків.
Ответ дляБез Баяна
смотря для чего
как арт-объект лучше
Блін
От і мені не цікаво тоді(
Natalia505• 24 июля 2024
Ще автор ремонт ускладнений. Лампочку замінити простіше, будь яку.
ХвилювАллочка• 24 июля 2024
Ответ дляNatalia505
И мне не нравится, я даже смотреть в такое зеркало не могу.
Natalia505• 24 июля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Я вас чудово розумію.
interior_designer• 24 июля 2024
Підсвітка контурна за дзеркалом не підійде для того щоб нанести макіяж і тп. Краще обрати або варіант 2в1 або підсвітка ззовні. Щодо режима тепле, холодне світло, тут можна обирати, так само і яскравість світла, краще брати з дімером на вимикачі або сенсорі
ХвилювАллочка• 24 июля 2024
Ответ дляСекс-Бомба
У меня есть такое зеркало. Я вообще не то что краситься, я даже смотреть на него не могу когда светится. Поэтому никогда не включаю.
Natalia505• 24 июля 2024
Ответ дляinterior_designer
Яке практичне застосування? Для чого вона потрібна?
Секс-Бомба• 24 июля 2024
Ответ дляХвилювАллочка
вероятно еще зависит от размера. у меня 100 на 80 - довольно большое. поэтому в глаза не светит, а лицо освещает хорошо. Я даже перестала включать другой свет в ванной комнате
interior_designer• 24 июля 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Плюсую
interior_designer• 24 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Ну по перше це дуже гарно, по-друге це вже залежить від особистих побажань людини, мені особисто дуже подобається і вдома зробила декілька дзеркал і з фронтальною підсвіткою у ванній кімнаті, і з фоновою підсвіткою велике дзеркало у передпокої. Якщо вам особисто воно не подобається це ж не означає що воно не повинно подобатися нікому)
Natalia505• 24 июля 2024
Мені здається практичніше коли можна обрати напрямок світла, температуру і самостійно відремонтувати. Ціна світильників і звичайного дзеркала буде дешевше. А ще в дзеркалі, для мене особисто, важлива рама.