Сало не люблю• 24 июля 2024

Який колір сумки цікавіший?

Результат:
вже голосів: 97
58 (59.79%) 1
39 (40.21%) 2
Патика-мотика• 24 июля 2024
Она скучная. Хоть и коуч) широкий ремешок и непропорционально маленькая сама сумка. Цвета спефицифические. Мятный еще можно на лето вписать. Оливковый вообще не понятно
Пффф 100%• 24 июля 2024
На літо 1, на демісезон 2
Замрійлива• 24 июля 2024
Нема цікавих, якісь залишки по знижці
Наизнанку• 24 июля 2024
Оливковый более вписуемый для любого сезона, но он не про интересность.
Дрібка щастя• 24 июля 2024
обидва кольори специфічні. Подумайте, який вам краще пасуватиме до вашого гардеробу.
Бо наприклад, до мого жоден з цих не підійшов би.
Дівчина заглядєніє• 24 июля 2024
Приятный первый цвет
автор Сало не люблю • 24 июля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Два мої улюблені кольори
Дрібка щастя• 24 июля 2024
Ответ дляСало не люблю
Два мої улюблені кольори
тоді вибирайте який вам більше подобається)
мені здається, оливковий більш універсальний, хоча і перший не вирвиоко.
Привіт з ботойбіччя• 24 июля 2024
Ответ дляСало не люблю
Два мої улюблені кольори
На осень уже оливковый,и выглядит не блеклым
всегдаДаДа• 24 июля 2024
цвет должен быть не интересным, а носибельным. но они обе со многим сочетаемые
автор Сало не люблю • 24 июля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Так я ж не питаю чи цікаві ці два кольори, я питаю який з них цікавіше)
Червона ікорка• 24 июля 2024
Сумка мені не дуже, але перший мій улюблений колір, тому проголосувала за 1.
Хочу наколоти губи• 24 июля 2024
Тут не в цікавості кольору справа, а у тому, що до вашого гардеробу підійде. У мене 90% речей у холодних відтінках, наприклад, то ота тепла буде як не приший кобилі хвіст
Хочу наколоти губи• 24 июля 2024
Ответ дляНаизнанку
С чего вдруг? Думаете, все поголовно ходят в пальто цвета кемел и черных пуховиках? 😅
Сарафанное радио• 24 июля 2024
Ответ дляСало не люблю
Два мої улюблені кольори
Кольори гарні. Який більше вписується в ваш гардероб, ту і беріть
Наизнанку• 24 июля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
Именно так и думаю, потому что так и есть. И это не публика одевающаяся в инсте у подвальных швеек.
euhunter• 24 июля 2024
Обе красивые. Я бы решала по фурнитуре, что мне в этом сезоне нужнее - золото или серебро
автор Сало не люблю • 24 июля 2024
Ответ дляНаизнанку
Немає ні чорного пуховика ні пальто кемел))