Расея пришла........вчера в 19:35
В Авдеевке началась эпидемия холеры. В городе 2,5 года нет воды. На улицах до сих пор остаются разлагающиеся тела погибших местных жителей. Их не хоронят, а завалы разрушенных домов не разбирают. В настоящее время Авдеевка закрыта на въезд и на выезд. Никого не пускают. Представители оккупационных властей завозят продукты в костюмах и противогазах. Выбрасывают эту гуманитарную помощь оставшимся жителям и быстро оттуда уезжают.В оккупированной Авдеевке началась эпидемия холеры
informator.ua
2 часа назад — Оккупированная Ав Главные новости
УНИАН
Авдеевка закрыта из-за эпидемии холеры, по городу ходят люди в спецкостюмах, - мэр
17 часов назад
ТСН
Холера, вонь от трупов, исчезновение людей: что происходит в оккупированной Авдеевке
12 часов назад
ФОКУС
спецкостюмах, - мэр
17 часов назад
ТСН
12 часов назад
ФОКУС
Холера, зловоние, исчезновение людей: что происходит в оккупированной Авдеевке, — ГВА
15 часов назад
Cursorinfo
Захваченная рф Авдеевка закрыта из-за эпидемии холеры
informator.ua
УНИАН
17 часов назад
ТСН
12 часов назад
ФОКУС
спецкостюмах, - мэр
17 часов назад
ТСН
12 часов назад
ФОКУС
15 часов назад
Cursorinfo
Valentina shop2020• 25 июля 2024
Ответ дляFalcon82
А должна подавать и в Донецк и Крым?
Конечно должна,там же люди
Ответ дляZaviriuha
Ви так впевнено запевняєте. Зі всіх моїх знайомих переселенців, жодному не дали нічого безкоштовно, макарони і борошно не рахуємо. Стосовно руських мальчиків які близько, ви дуже помиляєтеся, в мене рідні на лівому березі, як думаєте кого б вони більше хотіли бачити їх чи своїх дітей, люди виходять з того положення яке склалося і нажаль не кожному дозволяють умови взяти і покинути все.
Нажаль,особисто я в цьому впевнена.я з Луганська,у мене війна ще з 2014.так,було дуже тяжко,але хто хотів,всі виїхали.я перші роки в цьому варилася,і лежачіх,і багатодітних,з купою котів- всіх вивозили навіть тоді.я вже писала тут декілька разів - моя мати,свекри досі у Луганську,бо відверто сказали- росія наше все,смисл буття і життя,переживемо і без онуків)) зараз робимо їжу на нуль,у нас багато з Олешків,Каховки- за 70,без нічого переїхали.
Ответ дляanikeeva
Ответ для-Ань-
Особливо тих дурочок, які погоджуються робити щеплення вакцинами, які зберігались у відключених холодильниках.
Які холодильники.Ви казкова як завжди.Подругу собака вкусила,друге щеплення робить,все нормально з холодом.Коли не було світла,вмикали генератори та ін.В магазинах застудиться можно було від холоду
Ответ дляtetnes
Удалено администрацией...
Голосовала за путьку в Севастополе,а теперь сына прячет от путинской могилизации в украинский мясокомбинат.И сидит трусится.что б дрон или ракета не взвалилась на голову и что б в Крыму не началась активная война и ее не выперли пинками под зад на болота
ReintTycha• 25 июля 2024
Не придумуйте. Родичі там. Все норм.
Недавно їздили відпочивати в Алтай.
За Україною сумують- так!
Недавно їздили відпочивати в Алтай.
За Україною сумують- так!
Ответ дляanikeeva
ReintTycha• 25 июля 2024
Ответ дляowl62
А що в алтаї цікавого для відпочинку? Архітектура часів проклятого царизму?
Не знаю.
Я там не бувала .
Просто заздрю. Бо стомилася від війни.
Але вони Живі. А Автор постить якісь фейки
Я там не бувала .
Просто заздрю. Бо стомилася від війни.
Ответ дляFalcon82
Но никто из Донбасса не вышел на митинг против российской власти
Чого ж? Вийшли. Вже все є. Дивіться Ютюб. Влада сказала, що ’якщо буде світло, дамо воду’. Людей така відповідь не влаштувала, спілкуються на підвищених тонах... Я впевнена, що буде продовження. Холера дала старт свободі слова, терпець увірвався. Слава Богу,Донбас заговорив, хоч і зі страху, але принаймні не мовчать. Вже є прогрес.
ReintTycha• 25 июля 2024
Ответ дляowl62
Заздрість -то погана риса. Краще тихенько порадійте, що в них все добре поки що
Вони своє пережили. Теж хлопців ловили.
Аде не так, як ми
ReintTycha• 25 июля 2024
Авторе, нащо ці фейкові фото?
В Вашому старості?
Ви ж ,як і я , могли загуглитт
В Вашому старості?
Ви ж ,як і я , могли загуглитт
Vlada-Maria• 25 июля 2024
Ответ дляanikeeva
Ответ дляkarierna
При Украине Донбас разцветал,мировые звезды приезжали,зачем они путина на свою голову?В каждой их семье погибший,половина региона разбомлена путинскими бомбами
Ну і? Далі що? Це щоб нас збадьорити? Типу як там погано, тримайтеся друзі, останній ривок? Тошнить від вас