Несу пургу• 25 июля 2024
Мама тимчасово буде жити з нами.. як пережити це?
Мене від однієї думки тіпає. В неї немає де жити. Тимчасово буде в нас зі своїми речами ( їх до біса) бо вона шиє в´яже і репетитор з математики. І це все має влізти в нашу малу 2ку де нас 4ро двоє підлітків. З грошима зараз дуже погано. Зняти їй щось немає змоги. Буде жити з сином 14р в одній кімнаті. Дітей шкода.Вона ще й інвалід. Вона маніпулятор і абьюзер. Рано лягає рано встає і всім життя не дає... Жили вже півроку після того як вона виїхала з окупації це жах. Незнаю для чого тут пишу . Просто я в такому депресивному стані. Бо ось на вихідних вона остаточно буде в нас більшість речей перенесли , квартира як вокзал в мішках.... Я дуже надіюсь що це не надовго. Бо від її поведінки в реплік в мене вже трусить. От чого саме її будинок пошкодило ну ні в кого більше на вулиці.
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
У нас 2к нас4ро. Тільки після окупації в 22рми жили 4роив одній кімнаті, я з дочкою на дивані а чоловік на підлозі на матрасі і син на ліжку яке ми перенесли. Шагу ступити не було куди(( так тоді діт. Були менші. Зараз знову так ніхто не хоче.
Снимите трёшку
Вы двое работающих взрослых людей
Альфред Шнитке• 25 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Відносини будують двоє людей, не забувайте
То може час почати це робити?
Дама_из_рекламы• 25 июля 2024
Ответ дляАnnеt
можно как-то выделить ей отдельную комнату у вас? чтобы она там одна была.
А Вони четверо хай і іншій? Ви так жили? Я жила 7.5 років.
Несу пургу
• 25 июля 2024
Ответ дляСкользкая
Так а может переселить ее в наследственную квартиру?
Я співвласник. Квартира за 100км. Мама хвора часто погано. Я не зможу по дзвінку їздити. Щоб допомогти.
Лиса Патрикевна• 25 июля 2024
Ответ дляДа Щас же
Ясно. Ну вам нравится роль жертвы, и нравится, что на вас ездят.
Вещи лишние - снять гараж. Пока нет своего жилья, можно не шить и не вязать. Оставить самое необходимое. Ее нежелание жить с другими, это манипуляция. Подумайте о своей семье. После проживания с вами матер у вас, у вас не будет семьи. Мать съедет а вы останетесь у разбитого копыта в силе скандалов, потерянного общения с мужем и детьми.
Согласна. Усиленно думать об отдельном жилье
Зубачистка• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Вона не хоче жити з чужими людьми, винаймати кімнату, а речі все одно туди якщо зняти не влізуть((( швейна машина оверлок, матрац,стіл табурети стілець тканини фурнітура нитки книги.... Про одяг кухонні і ванні речі я мовчу
А, почему ее ’ я не хочу’ учитывается, а Ваше -нет?
Дама_из_рекламы• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Вона шиє? Багато заробляє на цьому?
Несу пургу
• 25 июля 2024
Ответ дляШопингмонстр
А квартира ця Ваша чи мама купувала/подарувала? Питаю, бо схожа ситуація. Мама купила квартиру і відповідно поводить себе в ній як хазяйка
Ми живемо в квартирі, власник якою свекруха
Лиса Патрикевна• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
А свекровь не против такого?
Несу пургу
• 25 июля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Удалено администрацией...
А бути сволотою по відношенню до дочки можна?!
Манкоголік• 25 июля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Удалено администрацией...
Я така в білому пальто, Ви не думали що мами бувають різні?
Дама_из_рекламы• 25 июля 2024
Ответ дляМуркошечка
Снять отдельно комнату в общаге, малосемейке, койко место, ищите варианты, она подрабатывает, вы тоже работаете, плюс пенсия. Это не сумасшедшие деньги. Не ставьте на кон свою семью, сейчас и так психологически сложно всем, детям подросткам в том числе. Не знаю в каком вы регионе, как будет подросток в онлайн выходить при необходимости?
Ви читали, що грошей немає? Як думаєте, скільки буде зняти кімнату в гуртожитку?
Дружная семейка• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Я продаю спадок щоб купити їй житло, виставили в липні, надіюсь що продасться швидко.
Ну що сказати? Тримайтеся! Тримайтеся і будьте з чоловіком на одній хвилі, аби ваша маман не дала тріщину у відносинах. Не сприймайте все близько до серця, в одне вухо влетіло - в інше вилетіло.
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Ещё лучше
Нічна ненажера• 25 июля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
То може час почати це робити?
Люди кардинально не змінюються, тим більше в такому віці. Тим більше, якщо маму все влаштовує і вона не усвідомлює проблеми.
Лиса Патрикевна• 25 июля 2024
Так у вас своего вообще нет по сути. Покупайте себе однушку на наследные, и не в браке, муж может подписать доки что эти ваши личные деньги. А маме никак нельзя отремонтировать ее дом?
Альфред Шнитке• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Почніть з себе.
Ненавидите матір, то закрийте двері і не пускайте її.
Це буде хоче б по чесному. А то поливати її гівном і бути типу доброю, пустити жити, це дніще
Несу пургу
• 25 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Якщо ви з чоловіком працюєте, то цілий день квартира вільна, вдома лише ваші діти. Автор, якщо відверто, я думаю, що всі проблеми вирішилися б легко, або навіть не здавалися проблемами,якби у вас були нормальні стосунки з мамою. Але виправляти щось пізно, тому доведеться пристосовуватися
Працюємо вдома(( так нормальних відносин немає.
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Работать
Двое взрослых людей, у которых двое детей обязаны зубами грызть но зарабатывать нормально
А не жить в квартире свекрови и жаловаться на маму
Альфред Шнитке• 25 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Автора теж все влаштовую, бо вона не намагається нічого змінити
ВыФсеВрете• 25 июля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Удалено администрацией...
Мами бувають дуже різні, не всім з цим щастить
Лиса Патрикевна• 25 июля 2024
Дома работаете, и такую маму плюс? За а полгода разведетесь сорри, вернее выселят вас. Жилье ведь свекрови. Снимайте комнату маме и не думайте, вещи в гараж
Нічна ненажера• 25 июля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Якщо з іншого боку стіна, то особливо не зміниш
Муркошечка• 25 июля 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
А вы читали, что трое взрослых (работающих) людей планируют совместное проживание в двушке ещё и с двумя подростками, на головах друг у друга? Жилье сдаётся только элитное, хоромы, жить негде в Украине( это сарказм) конечно, лучше и дальше ныть как автор
Дама_из_рекламы• 25 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Работать
Ви реальність бачили зараз? Роботу, зарплати? Тобто вона має по ночам вагони розвантажувати, щоб зняти квартиру мамі?
Лиса Патрикевна• 25 июля 2024
Свекровь против проживания и ищете самое бюджетное жилье, комнату. Не уживетесь, и места у вас нет
Нічна ненажера• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Дача є?
ТебеОноНадось• 25 июля 2024
Автор, дом не в оккупации? Поврежден прилетом? Вы уже подали на компенсацию? Знаю, что людям, платили. При условии, что туда может подойти комиссия и составить акт.
Лиса Патрикевна• 25 июля 2024
Есть ли шанс отремонтировать маме дом, какой регион, не оч опасный?
Ms. Откровенность• 25 июля 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
В первую очередь чтоб дети на головах друг у друга не жили
И да. Ради мамы тоже. Если мама тяжело заболеет и денег нет то что делать будут?