Несу пургу• 25 июля 2024

Мама тимчасово буде жити з нами.. як пережити це?

Мене від однієї думки тіпає. В неї немає де жити. Тимчасово буде в нас зі своїми речами ( їх до біса) бо вона шиє в´яже і репетитор з математики. І це все має влізти в нашу малу 2ку де нас 4ро двоє підлітків. З грошима зараз дуже погано. Зняти їй щось немає змоги. Буде жити з сином 14р в одній кімнаті. Дітей шкода.Вона ще й інвалід. Вона маніпулятор і абьюзер. Рано лягає рано встає і всім життя не дає... Жили вже півроку після того як вона виїхала з окупації це жах. Незнаю для чого тут пишу . Просто я в такому депресивному стані. Бо ось на вихідних вона остаточно буде в нас більшість речей перенесли , квартира як вокзал в мішках.... Я дуже надіюсь що це не надовго. Бо від її поведінки в реплік в мене вже трусить. От чого саме її будинок пошкодило ну ні в кого більше на вулиці.
Альфред Шнитке• 25 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Якщо з іншого боку стіна, то особливо не зміниш
Ну то закрити двері в все.
А то автор робить з себе жертву, поливає гівном маму і показує при цьому мніме піклування і жалість до неї.
Ласунка• 25 июля 2024
Знімайте квартиру. Шукайте не дорого.нехай частину мама оплачує. Пожалійте дітей. Хлопцю 14 років жити в одній кімнаті таке собі задоволення.
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляДа Щас же
Ясно. Ну вам нравится роль жертвы, и нравится, что на вас ездят.

Вещи лишние - снять гараж. Пока нет своего жилья, можно не шить и не вязать. Оставить самое необходимое. Ее нежелание жить с другими, это манипуляция. Подумайте о своей семье. После проживания с вами матер у вас, у вас не будет семьи. Мать съедет а вы останетесь у разбитого копыта в силе скандалов, потерянного общения с мужем и детьми.
Не хоче вона не шити...і переживає що машинку вкрадуть чи зламається. А що я буду робити?!
Я нічого не можу з нею зробити ((( через хворобу будь який мій прояв виставити межі і тп. Вона або викручує що я винна або істерики тиск швидка і лікарня...
Додекаэдр• 25 июля 2024
До мене так рідний брат в квартиру заселявся тимчасово, бо своє житло втратив, але тимчасово затягнулося на півтора року.
Тож мені самій прийшлося шукати йому житло, щоб він звільнив мене від своєї присутності.
Нічна ненажера• 25 июля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Ну то закрити двері в все.
Цього вона теж не зробить, бо ж все-таки мама)
Щас ухожу• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Вона не хоче жити з чужими людьми, винаймати кімнату, а речі все одно туди якщо зняти не влізуть((( швейна машина оверлок, матрац,стіл табурети стілець тканини фурнітура нитки книги.... Про одяг кухонні і ванні речі я мовчу
чужим людям так нерви не помотаєш, а тут такі можливості. Ви розумієте чим це пахне, діти додому не захочуть вертатись. Якщо це токст - ставте правила на самому початку. Але в будь-якому разі нічим хорошим це не закінчиться(
Муркошечка• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Это жесть. А двое подростков хотят с мамкой, папкой и бабкой жить в двух комнатах? У вас там куча мала будет, и вас это, видно, устраивает
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляЗубачистка
А, почему ее ’ я не хочу’ учитывается, а Ваше -нет?
Бо я не взмозі поставити її на місце (( вона починає я стара хвора нікому не потрібна от іти мене кидаєш я помру я не можу і тп. Істерики тиск швидка лікарня проходили через це не один раз.
Нічна ненажера• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
А що вона шиє? На продаж?
Альфред Шнитке• 25 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Ну так в тому й справа, якщо робиш це, то хоч май совість не поливати матір брудом. Це жахливо
Скокмоно - стокнуно• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
То нехай вмирає. Маніпуляторша. Вам скільки років?
Да Щас же• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Нимб жертвы в посудомойке.

Она не съедет от вас .никогда . А вот потерянные отношения с детьми у вас уже обеспечены. Да и мужик уйдет.
Кринжова баба• 25 июля 2024
Ответ дляротцвеники
Поки це як тимчасово не виглядає
+++++ вцепится в вас как клещ, выгнать не сможете((( не пускайте ее, потом только на лекарства работать будете и семью вашу может разбить(
Поймите, вы ее еда (я сейчас не о физической еде), развлечение и ресурс 3 в одном как говорится. Вы бы ушли из такого места, где вас кормят и развлекают?
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Вона шиє? Багато заробляє на цьому?
Ні. Зараз очі і пальці вже не ті що шити на замовлення. Для себе шиє. Я її вже не прошу шити мені. Так підшити вкоротити вшити дрібні деталі.
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
А свекровь не против такого?
Нє...
ЖонДуан• 25 июля 2024
Її житло знищено і місто в окупації? Я правильно зрозуміла?
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Так у вас своего вообще нет по сути. Покупайте себе однушку на наследные, и не в браке, муж может подписать доки что эти ваши личные деньги. А маме никак нельзя отремонтировать ее дом?
Ні(( там будинок теж в спільній власності, співвласник недає документів для оформлення євідновлення і тп. А витрачати гроші на купівлю квартири на ремонт будинку який не весь належить мамі я не буду.
Как нефиг делать• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Вам не вистачає твердрсті і категоричності у спілкуванні з нею. :( А вона відчуває це і пре по вас як танк.
Просто по людськи шкода Вас.
Муркошечка• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
А вам, её дочке, поднимать ещё во время войны двоих детей подростков, на чужой хате, никому не интересно, какте будут у вас истерики, обхаживая маму? Вам пора ставить её на место, не в ущерб своему здоровью, и не в ущерб своей семье. У вас муж как к этому относится?
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Почніть з себе.
Ненавидите матір, то закрийте двері і не пускайте її.
Це буде хоче б по чесному. А то поливати її гівном і бути типу доброю, пустити жити, це дніще
Цікаво. Я маю виставити її на вулицю?! Як? А потім бути винною в її смерті,як вона цього хоче?
Задираю носа• 25 июля 2024
Ответ дляАnnеt
можно как-то выделить ей отдельную комнату у вас? чтобы она там одна была.
А детей автор куда денет ? А мужа ? У автора маленькая двушка .
ghanioti46• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Скільки мамі років?
Щас ухожу• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Ви своєю слабістю наражаєте психіку своїх дітей. Підпишіться в фб на групу про токсичних батьків та швидше пропрацюйте, бо передасте цю карму своїм дітям. Он як ведетесь на маніпуляції, охоче та з відчуттям провини. Ви не зможете стати на захист дітей і вони цього вже ніколи не забудуть.
SantaMonika• 25 июля 2024
Пока нет своей квартиры, не шить и не вязать
Пенсия есть ? Репетитор по математике заработает минимум 200 грн час
Можно снять комнату за пару тысяч или общагу
Это как вариант
А по теме, сочувствую ..
Альфред Шнитке• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Ну а чому ви цю людину пустили до себе, якщо її ненавидите, гидко про неї говорите і поливаєте її брудом?
Навіщо тоді все це?
Ну не буде її, вам буде лекше, менше проблем.
SantaMonika• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Это манипуляция
автор Несу пургу • 25 июля 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Автор, дом не в оккупации? Поврежден прилетом? Вы уже подали на компенсацию? Знаю, что людям, платили. При условии, что туда может подойти комиссия и составить акт.
Ех. Будинок що пошкоджено теж в спільній власності. Інший співвласник не дає документи на оформлення євідновлення і тп. А без нього один співвласник нічого зробити не може((( отак
А витрачати гроші які в мене є на ремонт будинку який не весь належить мамі я не буду.
Нічна ненажера• 25 июля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Така ставлення до матері це наслідок її ж впливу. Автор може промовчати, але поважати матір від цього не стане
Блискавка• 25 июля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Удалено администрацией...
Мама себе служанку рожала? У детей своя жизнь.
SantaMonika• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Почему не дает документы ?