Несу пургу• 25 июля 2024
Мама тимчасово буде жити з нами.. як пережити це?
Мене від однієї думки тіпає. В неї немає де жити. Тимчасово буде в нас зі своїми речами ( їх до біса) бо вона шиє в´яже і репетитор з математики. І це все має влізти в нашу малу 2ку де нас 4ро двоє підлітків. З грошима зараз дуже погано. Зняти їй щось немає змоги. Буде жити з сином 14р в одній кімнаті. Дітей шкода.Вона ще й інвалід. Вона маніпулятор і абьюзер. Рано лягає рано встає і всім життя не дає... Жили вже півроку після того як вона виїхала з окупації це жах. Незнаю для чого тут пишу . Просто я в такому депресивному стані. Бо ось на вихідних вона остаточно буде в нас більшість речей перенесли , квартира як вокзал в мішках.... Я дуже надіюсь що це не надовго. Бо від її поведінки в реплік в мене вже трусить. От чого саме її будинок пошкодило ну ні в кого більше на вулиці.
Альфред Шнитке• 25 июля 2024
Ответ дляБлискавка
Мама себе служанку рожала? У детей своя жизнь.
А ви в авторі бачите служанку?
Несу пургу
• 25 июля 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
То нехай вмирає. Маніпуляторша. Вам скільки років?
Мені 40...
Альфред Шнитке• 25 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
Така ставлення до матері це наслідок її ж впливу. Автор може промовчати, але поважати матір від цього не стане
Відношення це праця двох людей.
То вони разом напрацювали собі те, що зараз мають
ТебеОноНадось• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Ех. Будинок що пошкоджено теж в спільній власності. Інший співвласник не дає документи на оформлення євідновлення і тп. А без нього один співвласник нічого зробити не може((( отак
А витрачати гроші які в мене є на ремонт будинку який не весь належить мамі я не буду.
Точно? Я не занималась оформлением, потому на 100 процентов не уверена(у мамы квартира сгорела в оккупации и пока ничего оформить нельзя), но такое читала, что один собственник все получит сам, если второй не захочет обращаться.
Кукарачка• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Так має бути. Але з нею таке не пройде,всі повинні підлаштуватися під неї
ви вже не маленькая дівчинка, ваш дім - ваші правила, подобається це їй чи ні, вона ж звісно буде хапатися за серце і все таке...ви зараз головна, бо як би не ви, невідомо де б ваша мама зараз жила, ось так їй і кажіть
Несу пургу
• 25 июля 2024
Ответ дляЖонДуан
Її житло знищено і місто в окупації? Я правильно зрозуміла?
Ні. Було в окупації, пошкоджено але через проблеми з співробітниками будинку неможливо подати на відновлення (((
Стрекозей• 25 июля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Удалено администрацией...
У вас з вашою мамою чудові відносини, бо у вас мама, певно, чудова і емпатична людина. Як тільки ви в неї така вийшли, що не розумієте, що мами бувають різні?
Кринжова баба• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Цікаво. Я маю виставити її на вулицю?! Як? А потім бути винною в її смерті,як вона цього хоче?
Не беспокойтесь, она еще вас переживет. Такие манипуляторы живут долго и счастливо, посасывая энергию с близких) но пишущие правы, вы боитесь сказать нет, хотите быть хорошей в глазах мамы. И в то же время понимаете, что от ее жизни рядом с вами пострадаете все вы. Решение за вами. Хотите принести в жертву маме здоровье ваше и детей и отношения в вашей семье? Вперед. Думаете, мама оценит вашу жертву? Нет. Еще и обрадуется.
В кого тако було• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Репетитор бо на пенсію не прожити, але багато дітей брати по здоров´ю не може . Але де займатися в нас буде не уявляю. Хочу чудо щоб до вересня квартиру ( спадщину) продати і пересилити її.
А в спадщину чому її не поселити?
Альфред Шнитке• 25 июля 2024
Ответ дляСтрекозей
А чим автор відрізняється від своєї мами?
Нічим.
Муркошечка• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
На какую улицу? Вы тётя взрослая? Перед приездом мамы обзвонить объявления о сдаче в аренду комнат, койко-мест в общагах, обойти, прицениться, обсудить с мужем, осмотреть условия, заселить маму, навещать, любить, ухаживать как и раньше, помогать по возможности, перестаньте из себя изображать маленькую дочку своей мамы манипулятора, вы в других условиях сейчас, пробуйте.
Нічна ненажера• 25 июля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Відношення це праця двох людей.
Так, тільки ці відносини почалися тоді, коли автор ще не вміла їх будувати. Що можна вимагати від 3,5,7,12,16 річної дитини?
В кого тако було• 25 июля 2024
Ответ дляАnnеt
можно как-то выделить ей отдельную комнату у вас? чтобы она там одна была.
В двушці?
Несу пургу
• 25 июля 2024
Ответ дляМуркошечка
А вам, её дочке, поднимать ещё во время войны двоих детей подростков, на чужой хате, никому не интересно, какте будут у вас истерики, обхаживая маму? Вам пора ставить её на место, не в ущерб своему здоровью, и не в ущерб своей семье. У вас муж как к этому относится?
Чоловіку не подобається. Але він знає що теща до нього не полізе, він їй швидко пояснить куди їй йти. Мама теж не настільки дурна чипати зятя, хоч терпіти його не може. Тут в них є чіткі межі
А на мені мама з дитинства їздить а я не можу цього змінити .... Якби не її хвороба, вона хворіє вже 30років і стає тільки гірше. То було б по іншому
Бибер-анонимер• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
а в ту квартиру матір поселити не можна?
Задираю носа• 25 июля 2024
Ответ дляMs. Откровенность
Работать
Двое взрослых людей, у которых двое детей обязаны зубами грызть но зарабатывать нормально
А не жить в квартире свекрови и жаловаться на маму
Сколько вы зарабатываете ?
Прикуси Язика• 25 июля 2024
Автор
Мій досвід дуже плачевний
Маму взяла до себе в 1-кімнатну квартиру
Вона на кухні,я-в кімнаті
Всюди її коробки з речами
З місяці ад
Ще залишилось потерпіти 2 місяці
Ніколи,ніколи більше не буду жити з мамою
Мені 50 років
Мій досвід дуже плачевний
Вона на кухні,я-в кімнаті
Всюди її коробки з речами
З місяці ад
Ще залишилось потерпіти 2 місяці
Мені 50 років
ghanioti46• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Як і мені. Це не той вік, щоб кричати, що я стара та вмираю. Моїй доньці також 40, внуку 14, ще внучка. Мій страшний сон сісти їм на шию та лізти в її сімʼю. Але ж люди різні. Ваша мама маніпулятор, я Вам співчуваю і обіймаю.
Бибер-анонимер• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Ми живемо в квартирі, власник якою свекруха
очікуйте- м ати розругається зі свахою так,що житло будете уже ви шукатимете.
Бибер-анонимер• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Працюємо вдома(( так нормальних відносин немає.
тоді ще 100% будуть скандали,.
ТебеОноНадось• 25 июля 2024
Ответ дляАnnеt
На кухне. ))
Вспомнилось ’Мама, папа, 8 детей и грузовик’. Там бабуля в гостях отлично спала на кухонном столе. Но случай не тот, любовь-любовь, несмотря на бедность.
Альфред Шнитке• 25 июля 2024
Ответ дляНічна ненажера
А їй зараз скільки?
3,5,7,12,16?
Не смішіть
3,5,7,12,16?
Не смішіть
Зубачистка• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Бо я не взмозі поставити її на місце (( вона починає я стара хвора нікому не потрібна от іти мене кидаєш я помру я не можу і тп. Істерики тиск швидка лікарня проходили через це не один раз.
К сожалению Вам придется выбирать : или манипуляции Вашей мамы или Ваши дети и семья
Муркошечка• 25 июля 2024
Ответ дляНесу пургу
Блин, ну вы серьёзно? Женщина ещё далеко не в пожилом возрасте, ей и работа, и досуг нужен, и общение, вы хотите все это на себе тащить?