Принцепесочка• 25 июля 2024

Що змінилося у Вашому житті після психотерапії?

Мольфарочка• 25 июля 2024
а что вы хотите чтобы изменилось?

МояХатаЗкраю• 25 июля 2024
Перестала общаться с матерью.
Лучшее решение в моей жизни.
Скокмоно - стокнуно• 25 июля 2024
Странный вопрос. Смотря с какой проблемой пришли к психологу
Бентливуман• 25 июля 2024
Одразу знайшла роботу, отримала багато енергії, перестала витрачати гроші на фігню, розлучилась з вічно-хворим чоловіком, перестала жалітись подругам та вислуховувати їх, змінила оточення, позбулась жалю за тим, що не відбулося
автор Принцепесочка • 25 июля 2024
Ответ дляБентливуман
А довго були в терапії?
Бентливуман• 25 июля 2024
Найголовніше, що я стала спиратись на себе, а не очікувати чогось від оточення та життя
Бентливуман• 25 июля 2024
Ответ дляПринцепесочка
А довго були в терапії?
Почала в грудні на стадії повного вигорання, постійної зайнятості заради інших, кредиту 100000 грн. Через тиждень знайшла роботу, в червні закрила кредит
автор Принцепесочка • 25 июля 2024
Ответ дляБентливуман
Ого. Чудовий результат)
Marmu• 25 июля 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
якраз не дивний. я пішла з одним запитом, була 6 років у терапії з 5 терапевтами різними, кращими у Києві. Так той запит так і не вирішився, але купа проблем відпало.
Для автора - пройшло почуття вини, раніше думала, що я у всьому винна, тривога прибилася, раніше щодня думала, що мене звільнять з роботи. Перестала напиватися, раніше прямо напивалася дуже, зараз п´ю максимум 1 стакан вина-коктейля і то раз у 2 місяця. Якісь побутові справи вирішились, прозріння пройшло: зробила лазерну корекцію зору у 36 років, знайшла таблетки, які допомагають від мігрені (раніше прямо лежала і конала), загалом бажання страждати зменшилось суттєво.
Але сказати, що все стало просто супер, не можу, багато що мене ще гнітить.

Мольфарочка• 25 июля 2024
Ответ дляБентливуман
да, это главный навык. Невозможно его переоценить)
Бентливуман• 25 июля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Ого. Чудовий результат)
Я працюю з клінічним психотерапевтом. Всі конфлікти або ситуації, що тригерять, одразу опрацьовую. Я давно цікавлюсь психологією та розвитком, але індивідуальна робота з доктором-це найкраще, що може бути. Працюємо за методом психоаналізу, за час роботи я вийшла з віку 8-9 років, коли ти наївний, довірливий та робиш, що тобі скажуть.
автор Принцепесочка • 25 июля 2024
Ответ дляMarmu
Дякую що поділились)
автор Принцепесочка • 25 июля 2024
Ответ дляБентливуман
А скільки приблизно часу потрібно, щоб помітити зміни?
Бентливуман• 25 июля 2024
Ответ дляMarmu
У мене було те ж саме, провина, тривога, потім високий тиск і страшенні мігрені, потім провина через те, що у мене мігрень і я лежу, а не працюю. Також знайшла таблетки, але хочу, щоб мігрень взагалі пропала
Мольфарочка• 25 июля 2024
Ответ дляПринцепесочка
это очень индивидуально, и зависит только от вас, не нужно равняться на других) От вас, устройства вашей психики, это невозможно спрогнозировать.
Marmu• 25 июля 2024
Ответ дляБентливуман
якщо вам цікаво, то у мене зараз пройшли мігрені (були щомісяця при місячних), мені божественний психіатр полікував) порекомендував перейти на кето, потім я перейшла на низько вуглеводну - він так і сказав, що голова болить від надлишку вуглеводів. І ще я пішла на кінезіотерапію - і у 42 роки у мене при місячних немає мігрені. Є тільки часом перед зливою при диких перепадах тиску.
Бентливуман• 25 июля 2024
Ответ дляПринцепесочка
Дещо кардинально змінилось через місяць, а до чогось я повертаюсь постійно і потребую підтримки. Наприклад зараз непомітно для себе влізла у роль рятувальника, хоча знаю, що це погано закінчиться. Так як я в терапії, я побачила цю проблему і одразу почала її вирішувати.
На підготовку розлучення пішло місяця 3, тому що мені постійно було його жаль, а він цим маніпулював. Психотерапевт підсвітила справжній стан подій і я перестала піддаватись маніпуляціям і розлучилась на моїх умовах
Бентливуман• 25 июля 2024
Ответ дляMarmu
Дуже дякую за пораду! Прислухаюсь. Мені також 42 і мігрені такої ж природи, що і у вас
Marmu• 25 июля 2024
Ответ дляБентливуман
кінезіотерапію прям дуже рекомендую, всі задоволені, хоча воно і нудне. кето трохи контроверсійна дієта, почніть з низько вуглеводки)

Блискавка• 25 июля 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Перестала общаться с матерью.
Лучшее решение в моей жизни.
Прикольно
DianaS• 25 июля 2024
Ответ дляБентливуман
Ви не могли б поділитися контактами свого психотерапевта?
Бешене сарі• 25 июля 2024
Ответ дляПринцепесочка
навіть найкращий психотерапевт у світі ніколи не скаже наперед, через скільки сесій ви побачите зміни, і чи побачите їх взагалі.

Тому що це процес, який передусім залежить від вас, від вашої активності. Буває так, що клієнт хоче змін, але очікує, що вони відбудуться якось самі, а йому достатньо тільки раз на тиждень відвідувати психотерапевта.
Але так на жаль, не працює. Зміни відбуваються в результаті реальних дій, і ці дії ніколи не зробить за вас психотерапевт.
Тому комусь достатньо і 10 сеансів, а комусь і року терапії буде мало.
БолеИменее• 26 июля 2024
Життя змінилося)