Пацаааааааан• 25 июля 2024

Червоні плями на руках і ногах

Коли завагітніла з´явилися на ладонях червоні плями, вони не сверблять, а просто трохи боляче коли доторкаюся до них і може шкіра з часом облазити. Не проходило більше тижня і я побігла до дерматолога. Він заспокоїв і приписав мазь Елоком та крем Медідерм, сказав тепер постійно потрібно користуватися і все робити в рукавичках
Потім якось все пройшло і згодом знову після родів з´явилося. Я годувала грудьми і тому мазь не використовувала, адже вона протипоказана. Запустила так, що почалося все і на ногах
Пішла до іншого дерматолога - лікування те ж саме
От зараз дитині уже 1,6 і ця болячка зі мною уже на постійній основі
Я не пам´ятаю коли у мене її не було
Може хтось стикався з цим? Ну це ж смішно, невже немає ніякого лікування? Була у лікарів різних і толку 0
Особливо проявляються під дією води
Шкідлива молекула• 25 июля 2024
К ревматологу обращались?
Рву и мечу• 25 июля 2024
Я после темы о сифилисе не могу здраво мыслить.... На фото как мозоль. Как от гантелей.
автор Пацаааааааан • 25 июля 2024
Ответ дляРву и мечу
Ні, то може фото таке)
Просто на ладоні плями червоні, без виступання
автор Пацаааааааан • 25 июля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
К ревматологу обращались?
Ні
Даже подумати не могла що до такого потрібно?
Я навіть не знаю хто це)
Зараз почитаю
Рву и мечу• 25 июля 2024
Ответ дляПацаааааааан
Ні, то може фото таке)
Может это у вас такой вид дерматита...
автор Пацаааааааан • 25 июля 2024
Ответ дляРву и мечу
Может это у вас такой вид дерматита...
Може
Так а де він взявся і як його лікувати?
Рву и мечу• 25 июля 2024
Ответ дляПацаааааааан
Може
Так а де він взявся і як його лікувати?
Да кто ж знает истинные причины. Часто контактный, аллергический..
Рву и мечу• 25 июля 2024
Ответ дляПацаааааааан
Ні
Я навіть не знаю хто це)
Зараз почитаю
Васкулит, волчанка, артиры и прочие заболевания его профиль..
ПростоБелка• 25 июля 2024
Ответ дляПацаааааааан
Може
Так а де він взявся і як його лікувати?
Может от обычных моющихся средств для посуды
автор Пацаааааааан • 25 июля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
К ревматологу обращались?
Дякую Вам! Я обов´язково запишусь
У мене нещодавно під час рентгенографії діагностували остеоартроз нижніх кінцівок і я прочитала тільки но, що висипи навіть можуть від цього бути
А от сімейний лікар взагалі такого не говорив...
Шкідлива молекула• 25 июля 2024
Ответ дляПацаааааааан
Дякую Вам! Я обов´язково запишусь
Стопы болят? Да, ревма заболевания могут иметь и кожные проявления. Проконсультируйтесь обязательно.
автор Пацаааааааан • 25 июля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
Да
Почали боліти різко місяці два тому
Спочатку стопи, потім почало крутити всі ноги
Через дві неділі пішла до сім.лікаря і той направив на рентген стопи, бо я думала що турбує травма (колись давно була)
Виявили остеоартроз на обох
Зараз болить тільки зранку поки не розходжуся(
Мені всього 31
Шкідлива молекула• 25 июля 2024
Ответ дляПацаааааааан
Да
Почали боліти різко місяці два тому
Виявили остеоартроз на обох
Мені всього 31
Странно, что семейный не отправил к ревматологу🫠
Сдадите анализы, могут ничего и не найти) не расстраивайтесь раньше времени!