Завжди недо...• 25 июля 2024
Перший раз зробила ботокс і я в шоках))) чесний відгук
Хто сумнівається, ідіть і не думайте, заломів в мене ще не було, ефект вразив. На обох фото я підіймаю брови наверх, але тепер лоб рівнесенький)
Це єдине що я робила
Косметолог ще рекомендувала. 0,5 в губи, щоб запобігти кісетним зморшкам і робити біоривіталізацію навколо очей.
Мені 40 років
Це єдине що я робила
Мені 40 років
Хочу барабульки• 26 июля 2024
Ми довго не могли зрозуміти що з нашою вчителькою,в мене було таке враження що вона перенесла інсульт,міміка не відповідає емоціям.І ось недавно я побачила її відео років 10 назад,це інша людина в неї інакший сміх,погляд вимова.Ну невже ідеально гладкий лоб того вартує?
Морковку дай• 26 июля 2024
я зробила в 28 все життя зі школи були заломи , особливо міжбрівка, всі завжди питали чому така сумна, чому така зла, хоча я в спокійному стані
але я просила косметолога не намертво, а щоб мінімальна міміка залишилася
колю раз на рік ботокс алерган, задоволена
ЯсноВидящая• 26 июля 2024
Молодець, автор.Гарний лоб вийшов , не розумію цих фууу.Виж не дівчинка 20 річна, якщо 40+ і є зморшки то треба колоти.Чудово , що ми живемо в світі де є можливість покращувати свою зовнішність
Куда ж без меня• 26 июля 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Я теж була проти категорично, але побачила себе на відео і трохи жахнулась тих смужок і вирішила спробувати
а тепер ті хто привик до вашої міміки жахнуться, бо розмовляти з ботоксною людиною дуже складно. В неї нема емоції на обличчі і не зрозуміло, чи все ок поки з нею розмовляєш. в мене подруга зробила ботоксний лоб, тепер ображається що її не розуміють, ображають. До того як тільки вона лоб скривила переводили тему на інше. А тепер хто зна що в неї в голові. То тепер не жалійтесь, що вас не розуміють.
Щедрик• 26 июля 2024
Ответ дляБутерброд и я
Я уколола ботокс один раз(он на мне не задержался кстати больше 2х месяцев). И попала по скорой в больницу за границей. Меня не госпитализировали, я из-за этого ботокса даже не могла от боли сморщиться нормально, лицо как маска реально было 😆
європейське ноухау - діагностика по виразу обличчя
Дева Мария• 26 июля 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Боже какой бред только не прочитаешь 😂😂😂 тепер не розумію що в неї в голові 😂😂😂😂
Ответ дляКуда ж без меня
Читаю и плачу … От смеха😂
Дева Мария• 26 июля 2024
Ответ дляЩедрик
Да тут половина диагностику проводит по мимике 😂😂😂 для меня люди с активной мимикой , как обезьянки и я в том числе . Брови прыгают , лоб морщиться , морда кривляется , это ж ужас на самом деле
Дама-мадама• 26 июля 2024
Ответ дляЗавтра не пью
последний раз после ботокса и без того нависшее веко упало вообще на глаз - без слез не взглянешь - одна печать на лице
а лоб да, ровный был
На коррекции это правится. У меня тоже раз веко упало, подняли и красота
Качка в тапцях• 26 июля 2024
Я скажу только одно: Дженнифер Лопес ботокс себе не колит. Задумайтесь
Гербарія сушу• 26 июля 2024
Никого не слушайте
У многих ботокс во лбу и у глаз и никто об этом не знает
Насмотрелись на мукл без стопов и думают что все так обкалываются
У меня шикарный гладкий лоб и чудесная мимика
Жалею что не делала раньше
marysya123• 26 июля 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Кривий Ріг, 2700 грн
Напишіть в приват майстра, будь ласка. Може, наважусь)
Ответ дляХочу барабульки
в мене іноді відчуття, що жінки зазомбовані. от просто як зомбі - бооотокс, фіілеррии, і погнали
Дева Мария• 26 июля 2024
Ответ дляЕвга-9246
да-да, точно. то від природи понадувались як м´ячі. зате ж без зморщок
Одутловатость от филлеров , от любого другого наполнения тканей . Молет быть отечечность вообще гормональная или кортизоловая или в связи с нарушениями лимфы.
ИМХОля• 26 июля 2024
З особистого досвіду і знань. (Думаю, це мало хто прочитає, бо 11сторінка, але ж)
Випереджу охочих похейтити, я робила і ботокс, і гіалуронку, і смас. Висновкі такі.
По-перше, визначте свій тип старіння і багато питань відпадуть ще до тієї чи іншої процедури.
По-друге, поцікавитесь, що таке мʼязи на обличчі, з чого вони складаються, як функціонують,як живляться , як кріпляться, переплітаються. Що таке фасціі.
По-третє, взагалі про черепні кістки, принцип старіння і таке інше
По-четверте, що таке ботокси умовно. Які їх складові і призначення.
Мої висновки. Зморшки, які не зникають- це результат вже понівеченої внутрішньої тканини. Який саме там збій ТРЕБА РОЗБИРАТИСЯ. Бо причиною може бути різні фактори, і вирішення проблеми залежить саме від причини. То і дії будуть не однофакторними. В більшості випадків мʼязи скручуються, а замість того щоб їх розімʼяти і зробити знов еластичними, ботокс геть там все цементує, ще й блокує живлення. Фасціі злипаються, колаген, а саме в них він виробляється, капсулюється. Це дуже загально.
Усі мʼязи повʼязані. Усі. Починаючи з маківки, закінчуючи мізинцем. На обличчі є такі дрібні мʼязи, що ви і не відчуваєте як їм рухаєте. На цьому базуються програми з визначення облич. А вони працюють. Тож вимикаючи одні, ви змушуєте працювати інші, і це вже ви не контролюєте. Саме тому оточення і дивується змінам вашої міміки.
Ну, і на останок. Кісткову тканину ще ніхто не зміг обдурити, хіба що спорт. Довго пояснювати, просто повірте. А кісткову тканину черепу так і поготів. Ніякі процедури не зупинять зсихання, тим більше якщо прибрати подушку з еластичних мʼязів, нормальний кровоток і лімфу. Процес попередження старіння тільки може спрацювати, якщо він тривалий, безперервний і індивідуальний. І це тільки відстрочене старіння. Молодим ще ніхто не помер в 100 років, бо там підключаються інші процеси біології
Небоброїдка• 26 июля 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
У вас классный лобик для 40 лет 💐
Амвы считаете что в 40 уже на молекулы распадаются ?
Небоброїдка• 26 июля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Биоревитализация без толку под глаза.
Губы делайте.
Отличный результат. Я через две недели тоже лоб планирую делать
Губы делайте.
А губы зачем?
Небоброїдка• 26 июля 2024
Ответ дляКручу хвости
Ботокс мне напоминает Ленина, не человек, а мумия без мимики. Лучше просто хороший уход и красивое старение
Красивого естественного старения не бывает в 98%
БезникаяЯ• 26 июля 2024
Ответ дляФенте Фря
Попробуйте на себе
Или посмотрите результаты нормальных косметологов до и после
У Вас мышление на уровне в основном мужиков, хотя и женщин таких много,которые говорят - ооо, сразу видно губы ботоксом накачала
У меня нормальное мышление. Зачем мне на себе пробовать? Чтобы быть похожей на вас? Я не хочу быть пластмассовой уткой, извините. У меня нет комплексов по поводу внешности или того, как я выгляжу. И в своем возрасте я получаю восхищенные взгляды мужчин и комплименты. Ах да, как же так, у меня же есть морщинки, о, ужас, седые волосы и совсем кошмар, - не идеальный вес?)) Нонсенс! Но вам этого не понять.
Небоброїдка• 26 июля 2024
Ответ дляФенте Фря
Обожаю ботокс фулл фейс
Еще биоревитализацию для шеи и декольте, лица
А это какой то особый ботекс? Фулл фэйс?
БезникаяЯ• 26 июля 2024
Ответ дляДева Мария
Блефо
А що таке блефо? Є блефАропластика, а блефо немає
Фенте Фря• 26 июля 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Ну-ну
Пластмассовые утки, восхищенные взгляды и комплименты
Витайте дальше в облаках
Небоброїдка• 26 июля 2024
Ответ дляУпругая попка
Мне 44, есть межбровка, глубокая. Она у меня еще лет с 20 появилась. Начались немного просматриваться носогубки. Тоже подумівала что-то подколоть, хоть я и не приверженец ботокса. А потом я увидела свою куму..... Она тоже начала со лба, а теперь все лицо обколото и каждій раз все больше колет в свои 45 лет. Нееее, ничего не буду колоть. Лучше біть с ’живім’ лицом, чем с пластиковім.
Угу. Начала немного просматриваться носогубка.,это в 44., немного🤭 Это рот том что патологоанатомы различают возраст по носогубкам уже с 25. Но вы наверное уникальная )))