Уходя дверю не хлопать• 26 июля 2024

Прикраси з топазом. Які реально круто виглядають.

В цьому році весілля 16 років. Чоловік каже обери якусь прикрасу. А мені вони чогось всі не дуже. Можливо я просто не розбираюся. Порадьте якщо бачили гарне і ніжне щось.
к.Буланова• 26 июля 2024
Ответ дляЩось не спиться
Попросить отпаять сердечко и оставить просто с камнем как есть - будет в тренде.)
Я уже об этом думала, но просто камень не хочу, а что хочу пока не придумала))
к.Буланова• 26 июля 2024
Ответ дляa.ostroverh
Если бы не сказали про форму сердечка, я бы сразу его и не рассмотрела
Может это виток судьбы?)
Может)) У меня на днях мероприятие намечается, наверное выгуляю таки свой комплект.
Щось не спиться• 26 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
Подивіться різні варіанти обручок з таким квадратним камінням у відомих ювелірів. Може. щось дасть вам поштовх для власної ідеї)
Синди Кроуфорд• 26 июля 2024
Ответ дляЩось не спиться
На 10 годовщину?.)
Нет) на 16-ю годовщину - топазовую свадьбу
hrystia• 26 июля 2024
У мене топази в білому золоті. Так от, камінь в сережках через 15 років втратив колір. Прочитала, що так буває від сонця. Кулон носила рідше, то з ним все ок.
Анонім Секретар• 26 июля 2024
Ответ дляhrystia
Да, топазы выгорают, теряют цвет со временем
к.Буланова• 26 июля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
@buznitska_nastya хорошей покупки!)
Столько красоты, спасибо за наводку❤️
ПешитеБесАшипок• 26 июля 2024
Ответ дляк.Буланова
Столько красоты, спасибо за наводку❤️
Пожалуйста ❤️
автор Уходя дверю не хлопать • 27 июля 2024
Ответ дляПешитеБесАшипок
@buznitska_nastya хорошей покупки!)
Дякую
Artur-3c92• 28 июля 2024
Можу порадити кілька варіантів. Стильно та дорого виглядають.

https://goldensilver.ua/ua/serebro-sergi/serebryan...
Artur-3c92• 28 июля 2024