Галябалована• 26 июля 2024

Где в Киеве посмотреть картины классиков?

Подскажите, пожалуйста, куда можно сходить посмотреть картины? По Гуглу находятся только текущие неизвестных художников выставки. А хотелось бы классические известные картины посмотреть
Капризуля• 26 июля 2024
например какие? каких классиков?
Боневтікла• 26 июля 2024
Это какие? Вы же понимаете, что у нас нет Лувра и Уффици с оригиналами известных художников
Люблю ВалЄру• 26 июля 2024
современное искусство разбросано по домам коллекционеров
Княгиня пітьми• 26 июля 2024
Національний художній музей.
Правда не знаю, чи виставляються зараз у зв´язку з війною.
Божий одуванчик• 26 июля 2024
Музей Ханенків напроти червоного корпусу Університету Шевченка. Там 2 - західного мистецтва і українських (Маковський, Мурашко, Куінджі і тд) і рос художників (Шишкін, Врубель і тд). Окрім цього до війни там часто були виставки картин із приватних колекцій, а в корпусі західного мистецтва виставлялись деякі картини із музеїв Європи. Не знаю як там зараз, можете по інету пошукати їх сайт і зателефонувати запитати.
Бараболька• 26 июля 2024
Ответ дляБожий одуванчик
был закрыт месяц назад.
Мост_Устал• 26 июля 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Національний художній музей.
Він зачинений. Тільки Ханенки мабуть лишаються. Ну ще музей Шевченка - теж класик) Хоча там теж половина у сховищах
Божий одуванчик• 26 июля 2024
Згадала ще в Українському Домі на Європейській площі до війни регулярно були виставки - Марчука, Реріха і інших. Марчук виставляв ще свої картини у музеї чи то Гончара, чи Шевченка - забула. Сучасних відомих треба шукати по галереям (в інеті пошукайте розклад виставок і місця),бо я давно не була ніде від початку пандемії і війни(
Княгиня пітьми• 26 июля 2024
Ответ дляМост_Устал
Дякую за інформацію!
Княгиня пітьми• 26 июля 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Нещодавно Марчук був чи то у Ханенків чи то поруч у галереї.
Бабулька• 26 июля 2024
Музей Ханенків
Поряд з ним-Київська картинна галерея, бувший музей російського мистецтва
Мост_Устал• 26 июля 2024
Ответ дляБараболька
был закрыт месяц назад.
Зайшла в інсту до них: працюють, лекції проводять, зустрічі і т.д., але колекція ’демонтована та убезпечена’. Що логічно, звісно
автор Галябалована • 26 июля 2024
Спасибо за советы, попробуем в музей Ханенков 👍
Джага-джага• 27 июля 2024
русский музей закрыт. Там великолепная коллекция.
Передвижники, Шишкин, Айвазовский, древние иконы. Просто вздохнуть и не выдохнуть. Но не нужен сейчас.
Часть икон отвезли в Лувр. Кто то говорит навсегда, кто то не навсегда.(
Музей Ханенков - это музей западного и восточного исскусства. Их коллекция не сравнится с этой.