мадам Везувий• 26 июля 2024
У вас є тату?
Результат:
вже голосів:
50 (60.98%)
Ні
32 (39.02%)
Так
Большой секретик• 26 июля 2024
Ні,не подобаються тату.до інших відношусь нейтрально-справа кожного що робити на своїй шкірі.
Дайте подумать• 26 июля 2024
На руке и на ключице , брови и стрелки на глазах и губы. Хочу еще одну или две
Видящие_помогите• 26 июля 2024
Ответ дляМочалкин блюз
Я так хотіла гілочку лаванди на руці і забила
Покажіть 🙂
Треба ось так• 26 июля 2024
Ненавиджу, коли в мене голками штрикають. Та й взагалі не подобається розмальоване тіло в поєднанні з одягом і прикрасами. Вже або тату, або одяг, бо все разом для мене виглядає, як розкладки на базарі.