Бува і таке• 26 июля 2024

ДТЕК, провести електрику в гараж.

Дівчата, підкажіть будь ласка, може хтось стикався... Є металевий гараж, за який я чесно плачу місту гроші за оренду землі, тобто договір, ордер, з документами все ок. Наразі ми хочемо провести туди електрику, поставити сигналізацію, та і просто освітлення не завадить...
Подала заявку в ДТЕК, у них при оформленні заявки написано надати документ на право власності або користування. Власності, ясно що нема, але документ на користування є.
Вони відмовляють в прийнятті заявки на підставі відсутності документа саме власності... Але, ну, взяти ті ж ларьки торгові, вони ж не у власності, так само орендують землю у міста, але якось підключають світло собі...
Якщо хтось стикався з оформленням таким - підкажіть будь ласка...
Вельми шановна• 26 июля 2024
У ВАс есть документ на право користування землей, а не гаража. Вы же свет не на землю проводите. Должен быть документ именно на гараж. Ларьки когда ставят они берут разрешение на установку МАФов.

автор Бува і таке • 26 июля 2024
Ответ дляВельми шановна
Ось цитата з їх заяви на приєднання. Я ж не зі стелі це взяла. Тут чітко вказано - на користування.
Вельми шановна• 26 июля 2024
Ответ дляБува і таке
Так правильно: Там написано документы на землю, а в скобках в случае отсутствия на ней объекта. А у Вас объект есть- гараж
автор Бува і таке • 26 июля 2024
Ответ дляВельми шановна
Ви хочете сказати, що в чистому полі електрику провести можна, а в гараж - ні? Ну ви ж розумієте, що це маячня?
Вельми шановна• 26 июля 2024
Ответ дляБува і таке
В гараж тоже можно, но на гараж нужны документы. Вы тоже когда его установили должны были брать разрешение на это на МАФ и это бы было документом. Как Вы можете доказать, что гараж Ваш? Завтра прийдет Иванов и скажет это мой и...
Вельми шановна• 26 июля 2024
Вот в Дие есть оформление такого документа: Оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди – металевого гаража. Сначала сделайте его, а потом проводите свет
https://guide.diia.gov.ua/view/oformlennia-pasport...
автор Бува і таке • 26 июля 2024
Ответ дляВельми шановна
У мене є договір, в якому написано, що мені дозволено встановити гараж... Звичайно на саму залізяку документів нема. Та і які документи? чек з магазину?

Вельми шановна• 26 июля 2024
Ответ дляБува і таке
Я Вам выше написала паспорт привязки. И чего Вы со мной спорите, Вы спросили я Вам ответила. Зачем Вы мне что то доказываете. ДЕТЕК доказывайте
ДелайКак_Я• 26 июля 2024
ДТЕК не зробить вам проект без права власності на територію. На жаль. Мають бути документи які вони просять. Можливо кооператив якийсь там є і тоді вже інша розмова, а так - ні.
автор Бува і таке • 26 июля 2024
Ответ дляВельми шановна
Я з вами ні в якому разі не сперечаюся! Дуже вдячна за посилання і роз´яснення, просто мізки вже вибухають від спілкуваня з ДТЕКом:)
автор Бува і таке • 26 июля 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Ну, гаражний кооперетив є, і гараж прямо поруч з ним, але не входить до нього....
автор Бува і таке • 26 июля 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Тоді виходить, що вони самі собі протирічать, коли пишуть про право користування?
ДелайКак_Я• 26 июля 2024
Ответ дляБува і таке
В тому то і справа, що законно там ніхто нічого зробити не може. А ДТЕК, як офіційний постачальник послуг світла, його проводить згідно проекту по офіційних документах.
Нема проекту - нема послуг. А проект без права власності не зроблять.
автор Бува і таке • 26 июля 2024
Ответ дляВельми шановна
Вибачте, якщо Вам здалося що якось я проти Вас налаштована, це абсолютно не проти вас, реально я перезванююсь з ДТЕКом тиждень вже, і вони як папуги талдичать про одне... Дах їде.
ДелайКак_Я• 26 июля 2024
Ответ дляБува і таке
Чому? Там є додаткові якісь розʼяснення, я не дуже вникала.
Відповідаю Вам, так як робила собі розетку в паркінгу де є право власності. А от люди які купили у забудовника і забудовник не зробив проект, мають великий клопіт, хоч і мають право власності на паркінг. Там з цими штуками надто складно.
Якщо у Вас є час, поїдьте до ДТЕК, думаю, дадуть вичерпну інформацію.
автор Бува і таке • 26 июля 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Господи, який дурдом... Хочеш їм грошей своїх принести - не беруть:))
автор Бува і таке • 26 июля 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Та я вже думала до них з´їздити, сподіваюся пікетів там вже нема:) Дякую за відповідь:)
Плету интриги• 26 июля 2024
Возможно вам нужно узаконить гараж? Мы проводили электричество в капитальный гараж в кооперативе. Длилось все месяцев 7-8. Оборудование установили, свет наконец провели. Тариф надеюсь вы знаете: 7-8 грн./кВт, летом чуть меньше. Того на ком будет договор с ДТЭК считают ФОПом
автор Бува і таке • 26 июля 2024
Ответ дляПлету интриги
Ого, 7-8 місяців? Це реально треш...

ДелайКак_Я• 26 июля 2024
Ответ дляБува і таке
Там складна процедура. Не можуть вони просто «в поле» дати живлення. Образно пишу. А зараз, тим паче. Це монополіст і свої умови диктує та й все.
Хоча, з іншої сторони вірні. Контроль постачання електроенергії має ж якийсь бути. Потрібно комусь то все перевіряти в малих гаражах. Був би кооператив, там є голова і можна проконтролювати дії кооперативу, а одиничні випадки монополістів лякають. Тому і відмовляють. Це вже якщо якось аналізувати ситуацію.
ДелайКак_Я• 26 июля 2024
Ответ дляБува і таке
Ого, 7-8 місяців? Це реально треш...
Чому? Нам розетку з проектом робили 3,5 місяці. Держустанови))
автор Бува і таке • 26 июля 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Та звичайно контроль має бути, я тому й хочу все зробити офіційно і за законом... Набагато простіше було б кинути з найближчого стовпа проводи...