Доброго дня,моя сестра з двома дітьми хоче виїхати до Польші,маю питання чи для приїхавших вперше ще існує програма 40+?І якщо так,то куди треба звертатись?
Волшебная лампа• 27 июля 2024
Видела на днях в ФБ предлагали 40+ для вновь прибывших женщин с детьми, инвалидов и 60+, но там такая жопа мира шо ужас
Missis Виктория• 27 июля 2024
Ответ дляВолшебная лампа
А шо за жопа?
Ответ дляavicber
Автор, я в Польщі від початку війни. Моя порада: вибрати іншу країну.
Я сама в Польщі,кликала сюди сестру від початку,вона тільки зараз надумала,у мене можливості немає помогти з житлом,думаю,що робити