Життє Бентежне• Изменено 28 июля 2024
Як би його схуднути ще на 5кг?
Почала худнути після нового року , дуже важко мені дається, але з 86кг до 74кг вже скинула, хочу ще 5 кг, і щось ніяк.
Спорт зараз не можу підключити (вагітність 8 тижнів). Усі попередні вагітності я за перший триместр худла просто тому що був токсикоз, на цей раз пощастило і з харчуванням проблем немає.
Дієти не притримуюсь, харчуюся нормально, їм усе, просто не виходжу за норми своєї калорійністі, витримую кбжу.
Життє Бентежне
• 28 июля 2024
Ответ дляПозитивна
Проконсультуйтесь з лікарем, який веде Вашу вагітність
На облік ще не ставала, наприкінці серпня перший скринінг буде
useruseruser• 28 июля 2024
Ви худнете при вагітності?((((((( Вибачте,але це потрібно було робити до вагітності,а не під час
Распутница• 28 июля 2024
Зачем же вам сейчас худеть? Вы уже не одна 🤗 Сохраните тот результат и старайтесь не переедать. Худеть будем после родов 😉
Життє Бентежне
• 28 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Ок
useruseruser• 28 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ок
Але і об´їдатися під час вагітності не слід.Просто більше ходити.
Життє Бентежне
• 28 июля 2024
Ответ дляПьяная вишня
Спорт можна для вагітних.
Більше рухатимсь
Намагаюсь просто більше ходити.
Вагітним можна спорт, якщо і до вагітності він був, починати фізичну активність зараз страшно
Життє Бентежне
• 28 июля 2024
Ответ дляРаспутница
Ок
Пьяная вишня• 28 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Намагаюсь просто більше ходити.
Якщо норм вагітність, легкі вправи не зашкодять, але після консультації
Життє Бентежне
• 28 июля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вагітність у деяких вливає на мозок…
Удалено администрацией...
Життє Бентежне
• 28 июля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
А скільки було вагітностей?
Це пʼята, а вам нашо?
Курочка-чубаточка• 28 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Удалено администрацией...
Ну а який сенс худнути вагітній?
Хлопаю ресницами• 28 июля 2024
Прям похудеете вы вряд ли во время Б, но нужен нутрициллог, который пропишет питание, чтобы особо не набрать.
Курочка-чубаточка• 28 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Це пʼята, а вам нашо?
Да нам ....... Ваша ж тема.
Життє Бентежне
• 28 июля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ну а який сенс худнути вагітній?
Ну +15кг до 85 і до 70кг - вагітності відрізнятимуться суттєво
Курочка-чубаточка• 28 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Так який сенс Вам взагалі худнути? Хто на Вас дивитись буде
Життє Бентежне
• 28 июля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ви пробували народжувати у вазі 100кг? Це дуже не добре
Курочка-чубаточка• 28 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
То до того як вагітними потрібно було подумати. А навіщо стільки дітей?
Життє Бентежне
• 28 июля 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Щоб Ви запитали. На все добре!
Життє Бентежне
• 28 июля 2024
Ответ дляLoroPiana
Напишу прямо, ви здуріли? Яке схуднення з вагітністю. Ви або туди або туди
А тим у кого токсикоз і люди взагалі не їдять, норм?
На пів ставки• 28 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Удалено администрацией...
Життє Бентежне
• 28 июля 2024
Ответ дляНа пів ставки
Удалено администрацией...
Головне, аби не такі «тактовні»
Курочка-чубаточка• 28 июля 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
То не їжте. Народити стільки дітей і не нажити розуму
ХтоЯкщоНеЯ• 28 июля 2024
Автор, а як ви будете вираховувати оті 5 кг? Дитина ж росте, набирає вагу, як ви збираєтесь це вираховувати?