Ніка Найз• 28 июля 2024

Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів

З 18 травня вступив в силу новий закон про мобілізацію №10449, яким передбачено збільшені штрафи для ухилянтів. Тепер за кожне порушення правил військового обліку у особливий період (воєнний стан) чоловіка можуть оштрафувати на 17 -25,5 тисяч гривень.

Як будуть стягувати штрафи із чоловіків, які порушують правила військового обліку, розповів адвокат Руслан Ткаченко.

За словами адвоката, військовозобов’язані громадяни, які уникають військового обліку повинні бути готові, що їм прийде повістка поштою, яка зобов’язує їх з’явитися в ТЦК протягом 14 днів.

“В сьогоднішньому законодавстві повістка поштою вважається врученою, навіть якщо чоловік знаходиться за кордоном і не отримував її особисто. Для цього потрібно представнику пошти поставити відмітку про неможливість вручення її адресанту і відправити назад в ТЦК. Після чого у чоловіка є 14 днів, щоб з’явитися в ТЦК по повістці, інакше на нього буде накладено штраф у 17 -25,5 тисяч гривень“– розповів адвокат

Також він додав, якщо штраф не буде сплачений протягом 15 днів, він буде переданий до виконавчої служби і у цьому випадку відбувається наступний алгоритм дій:

Виконавча служба блокує банківські рахунки боржника і в примусовому порядку стягує штраф.
У разі відсутності коштів на рахунку, тоді виконавча служба звертається до суду з позовом про стягнення штрафу з майна військовозобов’язаного.
Якщо у військовозобов’язаного немає банківських рахунків ні майна, з якого можна стягнути штраф, то його притягнути до відповідальності не зможуть.
Якщо чоловіків – ухилянтів все-таки спіймають, то суд може їх зобов’язати відпрацювати штраф на громадських роботах. У разі мобілізації таких осіб, штраф буде списано з зарплати військовослужбовця.

“Не слід забувати і про кримінальну відповідальність, яка настає після ігнорування трьох повісток, які працівники ТЦК можуть надіслати поштою. Тому, особи, які ухиляються від військового обліку довгий період, можуть навіть потрапити у в’язницю” – підсумував Руслан Ткаченко.

https://tehnofan.com.ua/2024/07/28/nemaye-hroshey-...ʹ-shtrafy-z-ukhylyantiv/
автор Ніка Найз • 28 июля 2024

Alena.i• 28 июля 2024
Ти диви як корупціонерів шукати і саджати то херушки, в як звичайних чоловіків то можна в місяць вкластись, ай да молодці
Eva030330• 28 июля 2024
А арест недвижимого имущества возможен?
LyudaT• 28 июля 2024
Це яка вже тема за сьогодні? Друга, третя чи четверта?
Nathalie27• 28 июля 2024
Ответ дляLyudaT
Автор на премію старається
автор Ніка Найз • 28 июля 2024
Ответ дляEva030330
А арест недвижимого имущества возможен?
да
Zaviriuha• 28 июля 2024
Ответ дляNathalie27
Автор на премію старається
Перша тема не пішла, склепала другу
prospero• 28 июля 2024
Да вы забембали😂
СhanelKa• 28 июля 2024
Вʼязниць не вистачить

Zaviriuha• 28 июля 2024
А ви бачу автор так і тішитися, що бідні ще будуть біднішими ставати. Повірте, ті люди які вибрали вижити будь яким способом, не налякають ніякі закони, бо вони обрали бути живими і ніякі стягнення їх не налякають.
автор Ніка Найз • 28 июля 2024
Ответ дляСhanelKa
Вʼязниць не вистачить
Все пойдут на передовую
Nathalie27• 28 июля 2024
Ответ дляСhanelKa
Вʼязниць не вистачить
Замість вʼязниць можуть бути штрафбати
Zaviriuha• 28 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Все пойдут на передовую
Після вас патріотки кідстафської
автор Ніка Найз • 28 июля 2024
Ответ дляNathalie27
Замість вʼязниць можуть бути штрафбати
Вот это скорее всего
oboeva• 28 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Все пойдут на передовую
когда уже вас отсюда заберут хоть на передовую,хоть в дальнобойщицы
prospero• 28 июля 2024
Ответ дляoboeva
Она по найму от тцк тут работает, ее не заберут
Nathalie27• 28 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Вот это скорее всего
Вони прописані в Законі? Чи Ви тільки копіпасту кидаєте не читаючи?
nata.ant• 28 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Все пойдут на передовую
Ви теж?
ingaruta• 28 июля 2024
Ответ дляAlena.i
Хоч одного посадили за борг чоловіка?А СБУ чудово працює зараз,так що не нада ля ля

ingaruta• 28 июля 2024
Ответ дляEva030330
А арест недвижимого имущества возможен?
Да.все забирають і дають мазанку на хуторі і корову в придачу
ingaruta• 28 июля 2024
Ответ дляСhanelKa
Вʼязниць не вистачить
Ви в Данії навсєгда)чого цілодобово тут ?Не цікаво вам там?
navariya• 28 июля 2024
Ответ дляEva030330
А арест недвижимого имущества возможен?
Не тут питаєте. Читайте на профільних сайтах. Ви консультант? Вам то треба?
Isa Dora• 28 июля 2024
Ответ дляСhanelKa
Вʼязниць не вистачить
А кто то будет предлагать тюрьму?

Учебка
rybka21• 28 июля 2024
ніяких особливостей для ’ухилянтів’ не передбачено.
стягнення на загальних засадах як для будь-якого боржника згідно законодавства про виконавче провадження.
prospero• 28 июля 2024
Предлагаю всем уставшим от автора жаловаться на её темы, причина: спам и распространение лжи и раскачивание общества во время войны. Чтобы у неё в целом не было возможности сеять здесь свое безграмотное, несветлое и ложное.
oboeva• 28 июля 2024
Ответ дляingaruta
ничего не дают,идет в батраки к тому,кто обновился в Резерве
oboeva• 28 июля 2024
Ответ дляprospero
Эти Маньки как птица-феникс
prospero• 28 июля 2024
Ответ дляoboeva
Эти Маньки как птица-феникс
Ну пусть хоть на новые симки тратятся)
oboeva• 28 июля 2024
когда этот человек перестанет писать провокационные темы?
ginora• 28 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
да
Але вам це не страшно, пані лейтенант!
Бо ви не ухиляється!
Під вашим керівництвом буде бригада медикинь!
Якщо ви не зможете, то ніхто не зможе!