Kot_v_meshke• 28 июля 2024
Полиция это МВД, военные - это всу. Разное руководство, разные награды. Разные подвиги.
Осьминожко• 28 июля 2024
Ответ дляbegovelik
Їхніми іменами треба назвати центральні вулиці Києва
Удалено администрацией...
Vasilek-7076• 28 июля 2024
Ответ дляоле-чка
А де докази, що то він
Теж цікаво. Ще ж не було слідства. А якщо хлопця судом буде визнано невинним, то у поліцейського назад нагороду заберуть?
Ваша величність• 28 июля 2024
Пофіг що ще не було суда і особа вважається невинуватою, поки її вина не доведена у суді
Kot_v_meshke• 28 июля 2024
Ответ дляЕлена1265
У нас такого нет. У нас считается виноватым, пока не докажешь обратное 🤷🏻♀️
Нет. Презумпция невиновности есть
Kot_v_meshke• 28 июля 2024
Ответ дляЕлена1265
Как раз хороший адвокат и докажет невиновность
А изначально - виновен, пока не доказал обратное.
Как сейчас - ухылянты все, пока не доказали обратное 😂😂😂
Вы не правы. С уклонистами пример не подходит
Coffee is Love• 02 августа 2024
А як можна отримати було винагороду за розкриття справи якщо винуватість ще не доведена?