Да Щас же• 28 июля 2024

Перестала переходити на російську мову…

… у спілкуванні з російськомовними. Це викликає образу, гнів, зневагу та безліч інших негативних емоцій з їхнього боку. Особливо у випадку з родичами. Чи переходите ви на мову співбесідника, особливо якщо це російська? Я не знаю багато мов, усього три, якими можу спілкуватися. Коли бачу, що англомовній людині важко, я перейду на англійську. Але з російськомовними ніби включається блок, я не можу витиснути з себе ані слова. Навіть, якщо це родичі. Перепрошую, але не переходжу. Пояснюю, що це мій вибір, і якщо їм неприємно, вони можуть просто не спілкуватися зі мною. Але вже втомилася терпіти від них негатив і маніпуляції через це. Хто правий? Як у вас з цим справи?
Летчица• 28 июля 2024
Ответ дляБлиск думки
Вот вы говорите респект за позицию. А чем это делает лучше жизнь для этого человека или других людей? Ну говорят вот во Львове на укр, молодцы такие, и? А ракеты туда все равно летят и война, так ещё и раскол общества. Вот чем тут выделываться конкретно?
Москальська манька вилізла з трущоб

Бодіпозітівна• 28 июля 2024
Ответ дляЛетчица
Москальська манька вилізла з трущоб
Та їх останнім часом лізе, що страшне.
автор Да Щас же • 28 июля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
К русскоязычным защитникам у Вас тоже отвращение? Пусть бросают оружие и едут заграницу.
Ви плутаєте мову і людину. Одне формує інше, але це не тотожні поняття.
автор Да Щас же • 28 июля 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Та їх останнім часом лізе, що страшне.
Нажаль, теж спостерігаю регрес(
Летчица• 28 июля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Це вже заїзжена фраза, типу як 8 лєт бабмбілі. До захисників питань нема, є питання до тиловиків.
Значит надо• 28 июля 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
Це з якого дива? Їх прийшли ’рятувати’
Помидорина• 28 июля 2024
Я також перейшла повністю на українську. Жодного разу ніхто не образився, навпаки багато російськомовних зі мною також переходять на українську, навіть вибачаються що погано в них виходить
Тумба-юмба• 29 июля 2024
У нас все отлично. На укр яз не переходили и не перейдем
Полюю на дрони• 29 июля 2024
Всегда говорим только на русском. Вся семья русскоязычная, включая дальних родственников.

З понеділка на дієті• 29 июля 2024
Ответ дляЛетчица
Люди приїздять до інших країн і за рік-два вже говорять, а ваш не може
У Вас забыл спросить, что он может или не может!
Люблю таких вездес(с)ущих, которых никто не спрашивает, но они всё равно лезут к посторонним людям.
Мрію про космос• 29 июля 2024
не розводьте срачі
useruseruser• 29 июля 2024
А чому з 1991 року ви переходили спокійно?
useruseruser• 29 июля 2024
Ответ дляМрію про космос
не розводьте срачі
Погоджуюсь,ця тема просто для сварок
автор Да Щас же • 29 июля 2024
Ответ дляМрію про космос
не розводьте срачі
Це залежить не від теми, а від коментаторів. Не сваріться і все буде ок.
автор Да Щас же • 29 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Тому що війна, яка спонукає до припинення толерування, почалася тільки в 2014. Шкодую, що весь цей час не могла стояти на своєму. Бо на початку доволі складно у розмові «не перейти» на російську. Відчуваєш себе так, ніби ти винен перейти.
Летчица• 29 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Він не забув спитати, він просто не дуже розумний
Блиск думки• 29 июля 2024
Ответ дляЛетчица
Москальська манька вилізла з трущоб
Это вся аргументация на что способен ваш недолугий мозг? 😁
Блиск думки• 29 июля 2024
Ответ дляБодіпозітівна
Та їх останнім часом лізе, що страшне.
Аргумент будет? Задрали выделываться тем что перешли на другой язык. Кому от этого лучше стало? Только хуже, потому что такие люди которые переобулись начинают и другим напаривать это.
Блиск думки• 29 июля 2024
Ответ дляДа Щас же
Нажаль, теж спостерігаю регрес(
Ответьте на простой вопрос: кому стало лучше от того что вы переобулись? Окружающим я вижу что не очень, новая вавка в голове не дающая вам нормально жить, пост-срач как проявление этой фигни.

автор Да Щас же • 29 июля 2024
Ответ дляБлиск думки
Я десь написала, що я «переобулась»? Чи що я завжди говорила виключно російською а потім перейшла на українську? Раджу читати текст, застосовуючи очі, а не інші органи. І не проєктувати на мене свої бурхливі фантазії.
Блиск думки• 29 июля 2024
Ответ дляДа Щас же
Вы зачем затеряли мовный срач , а? Мовна вавка в голове покоя на даёт?
автор Да Щас же • 29 июля 2024
Ответ дляБлиск думки
Ваша агресія тільки переконує мене в тому, що російськомовні справді варті обурення і зневаги. Срач тільки в головах тих, хто бачить у темі, яку я підняла, намагання образити кожного російськомовного індивідуально. Це комплекс меншовартості. Будьте гідною людиною і не перетворюйте в коментарях теми на срачі.
Блиск думки• 29 июля 2024
Ответ дляДа Щас же
Я вопрос задала, вы прекрасно знаете что такие посты провокационные, зачем создали?
Блиск думки• 29 июля 2024
Ответ дляДа Щас же
Гидна людина, вы зачем срач устроили?
автор Да Щас же • 29 июля 2024
Ответ дляБлиск думки
З чого ви взяли, що я це знаю? Ви вмієте читати думки?
автор Да Щас же • 29 июля 2024
Ответ дляБлиск думки
Гидна людина, вы зачем срач устроили?
У вас досхочу вільного часу, щоб випитувати в мене, чому я створила тему? Ок, відповім. Бо захотіла) але ж така відповідь вас не влаштує, вам потрібна будь яка зачіпка, щоб роздмухувати скандал. От такі, як ви, і створюють срач. І до речі, якщо ви знаєте, що тема провокаційна, чому ведетесь на провокації? Чи вам подобається, коли вами маніпулюють?
useruseruser• 29 июля 2024
Ответ дляДа Щас же
Так,наша провина,що ми і раніше говорили російською,більшість
автор Да Щас же • 29 июля 2024
Ответ дляuseruseruser
Нажаль, зараз, живучи в центральному районі столиці, теж навколо здебільшого чую російську( ще два роки тому ситуація була краще, можливо десь 50/50. Зараз україномовні в меншості.
useruseruser• 29 июля 2024
Ответ дляДа Щас же
Місяці два тому назад питаю у свого знайомого чи злиться він,коли чує,що хтось розмовляє російською,він мені відповів - та мені якось по-барабану це)
бЭйбА• 03 августа 2024
Ні в якому разі не переходжу на руський язик, говорю лише українською.