Да Щас же• 28 июля 2024
Перестала переходити на російську мову…
… у спілкуванні з російськомовними. Це викликає образу, гнів, зневагу та безліч інших негативних емоцій з їхнього боку. Особливо у випадку з родичами. Чи переходите ви на мову співбесідника, особливо якщо це російська? Я не знаю багато мов, усього три, якими можу спілкуватися. Коли бачу, що англомовній людині важко, я перейду на англійську. Але з російськомовними ніби включається блок, я не можу витиснути з себе ані слова. Навіть, якщо це родичі. Перепрошую, але не переходжу. Пояснюю, що це мій вибір, і якщо їм неприємно, вони можуть просто не спілкуватися зі мною. Але вже втомилася терпіти від них негатив і маніпуляції через це. Хто правий? Як у вас з цим справи?
Да Щас же
• 09 августа 2024
Ответ дляБяки-козяки
Автор, ви молодець ❤️
Дякую) але, нажаль, це дуже сильно сортує оточення…
дамаАмстердама• 01 сентября 2024
Ответ дляlana_banana04
Ещё никого за всю свою жизнь не встречала в Харькове, кого бесила бы мова или язык. Все друг друга понимают
Так. У мене молодший Син, студент, повністю перейшов на українську і вже десь два роки спілкується тільки українською, з усіма і всюди. Абсолютно нормально російськомовні реагують, дехто навіть висловлює захоплення. Взагалі багато харків´ян перейшли на українську під час війни.
Не любовница• 02 сентября 2024
Ответ дляДа Щас же
Не то сортуєте, вишиванка і мова не показник гарной людини . Нажаль..