Да Щас же• 28 июля 2024
Перестала переходити на російську мову…
… у спілкуванні з російськомовними. Це викликає образу, гнів, зневагу та безліч інших негативних емоцій з їхнього боку. Особливо у випадку з родичами. Чи переходите ви на мову співбесідника, особливо якщо це російська? Я не знаю багато мов, усього три, якими можу спілкуватися. Коли бачу, що англомовній людині важко, я перейду на англійську. Але з російськомовними ніби включається блок, я не можу витиснути з себе ані слова. Навіть, якщо це родичі. Перепрошую, але не переходжу. Пояснюю, що це мій вибір, і якщо їм неприємно, вони можуть просто не спілкуватися зі мною. Але вже втомилася терпіти від них негатив і маніпуляції через це. Хто правий? Як у вас з цим справи?
Міс Всесвіт• 28 июля 2024
Ответ дляБагиня
Ну то не переходьте, як не можете. Тема про що?
Догадаетесь )))
АнтиТроль• 28 июля 2024
Я так тоже перестала, на украинский переходить в ответ.
Но и других не за**ачиваю, на каком языке хотите, на том и разговаривайте в свое удовольствие. Лишь бы понимали друг-друга.
Багиня• 28 июля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Про мовный срач. Комментариев наберётся страниц 30 .
Та це зрозуміло, але ж автор робить вигляд, що ні
Хочу на Балі• 28 июля 2024
Что за бред ... Я с Херсона, всю жизнь на украинском в Херсоне говорила, так как семья с западной переехала. НИ РАЗУ никто и слова не сказал или косо глянул!
А теперь понимаете ли украиномовным все не так! Вот и не хочется с такими на украинском и говорить
ГендиреХтор• 28 июля 2024
Ответ дляДа Щас же
Бо конкретно у випадку моїх родичів постійно виникають конфлікти. Вони потребують, щоб я з ними говорила російською, бо я її знаю, і вони вважають, що вона для мене - рідна. При тому, що українську вони добре розуміють, бо самі з Дніпра, але принципово не говорять.
Странно, что они прямо требуют.
Багиня• 28 июля 2024
Ответ дляДа Щас же
Ну то питання до ваших родичів, ми тут до чого? Говоріть якою хочете
Зупка_цем• 28 июля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Не, скоро стухнет. Народу давно надоело сраться за язык.
Міс Всесвіт• 28 июля 2024
Ответ дляДа Щас же
Удалено администрацией...
Блиск думки• 28 июля 2024
Та идите вы со своей мовой, у вас в голове больше нет, если вас так волнует мовный вопрос
Да Щас же
• 28 июля 2024
Ответ дляГендиреХтор
Странно, что они прямо требуют.
Так, це їх тригерить. Як і багатьох в коментарях, до речі. Тепер стає зрозуміло, що мої родичі - не виключення.
Багиня• 28 июля 2024
Ответ дляГендиреХтор
Странно, что они прямо требуют.
Вони не вимагають, автор пише, що вони потребують, тобто, російською ’нуждаются’, щоб автор з ними розмовляла українською
З понеділка на дієті• 28 июля 2024
У меня муж родился не в Украине и учился не в украинской школе.
Украинский понимает, но говорить полноценно не может. Общаемся на русском, т.к. мы оба из русскоязычных семей. Поводов устраивать мовные срачи в семье не вижу смысла.
Но считаю, что Вы можете разговаривать на том языке, на котором Вам удобно, и никто не имеет права Вам указывать.
Зупка_цем• 28 июля 2024
Ответ дляДа Щас же
Не расстраивайтесь. Они привыкнут. Ну, или вы троль, что вероятнее всего
Булку Дай• 28 июля 2024
Ответ дляГендиреХтор
Странно, что они прямо требуют.
У троллей и ботов всегда такие родственники
Багиня• 28 июля 2024
Ответ дляБулку Дай
Требовательные :))))
Да Щас же
• 28 июля 2024
Ответ дляБулку Дай
Напевно, ви теж чиясь родичка, причому саме така, як у мене описано в пості.
ГендиреХтор• 28 июля 2024
Ответ дляДа Щас же
В комментариях людей триггерит не это. Так может вы и к родственникам своим несправедливы? И их смущает не то, что вы говорите на украинском, а то, как вы это преподносите. Что вы такая классная патриотка, перешли на украинский, и теперь уже вам русский не сдался, не то что им, не таким патриотам.
Да Щас же
• 28 июля 2024
Ответ дляГендиреХтор
Ви описали те, що в психології називається проєкція. Ну хто ж їм лікар, якщо вони це так сприймають? Це ж їхня самооцінка, а не моя.
Булку Дай• 28 июля 2024
Ответ дляДа Щас же
Разганяйте активнее )))
Непереможна• 28 июля 2024
Ну молодець, візьміть собі тістечко і мовчки з´їжте. І їжте ще і ще, поки вас не знудить. Ну нахалєри знову оце сюди нести. Коли вже будемо шукати, що все-таки нас об´єднує, а не ділить.
Значит надо• 28 июля 2024
Ответ дляБлиск думки
Це що за цінні вказівки ви роздаєте на українському форумі?
Ідіть ви зі своїм язиком геть!!!
Да Щас же
• 28 июля 2024
Ответ дляНепереможна
Запропонуйте, прошу) вам ніхто не заважає створити таку тему. Я створила таку, що турбує особисто мене.
Значит надо• 28 июля 2024
Ответ дляСемицветка
Удалено администрацией...