Я Головна• 29 июля 2024
Де нормально заробляти? Де знайти нормальну роботу? На свою вже ненавиджу
З 8.00 до 17.00 , зп 14 тис, постійно в кредитах,
І не хочу я займатися тим, чим займалася,нервів вже ніяких не маю для моєї професії
40 років, таке враження, що врізалася в стіну і не знаю куди далі
Ленивица-красавица• 29 июля 2024
Ответ дляБронетапці
Завязывайте одно и тоже. С любой другой конторы можно уволиться и выехать. Вы серьезно думаете что шанс что попадает в контору во Львове точно такой же как в Торце, например?)) я понимаю то вы только агитируете и про фронт читаете только в новостях, но может вам для общего развития хоть с военными пообщаться?
Да, моя соседка из Краматорска погибла подо Львовом
Бронетапці• 29 июля 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
И?
Ольга-f5e3• 29 июля 2024
Ответ дляГейТуда
Не смішіть про ’для своїх’. Купа вакансій в благодійних, громадських організаціях, в тому числі міжнародних. Людец реально шукають. Я тут якось кидала посилання, так мене з німном змішали, що оголошення не таке. Так по отому ’не такому оголошенню’ взяли три людини, на випробувпльний термін зарплата була 30 000, все офіційно, ще й в офісі робота не кожний день.
Я хочу працювати в громадській міжнародній організації. Надсилала резюме, але тиша
Ответ дляОльга-f5e3
Так попробуй в то СБУ ещё устроится!
СБУ не нашла , а вот в ССО женщин берут и очень охотно
Оператор зв´язку (монтаж мереж)
Єдиний центр рекрутингу ССО ЗСУ
28 000 – 150 000 грн
Єдиний центр рекрутингу ССО ЗСУ
Сили оборони
Вся Україна
Рекрутер ССОПоказати телефон
Повна зайнятість. Досвід роботи від 1 року.
Вакансію зараз переглядають 3 шукача. Відгукніться першим!
Стресостійкість
Опис вакансії
Наше кредо — перевага якості над кількістю. Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ запрошує вас стати частиною елітного підрозділу. Ми шукаємо особливих людей, які готові відстоювати мир і безпеку нашої нації. Якщо ви готові до виклику, приєднуйтесь до нашого братерства сьогодні.
Основні обов‘язки:
участь у бойових діях у складі підрозділу;
використання та застосування закріпленої зброї, техніки, спеціальних технічних засобів та іншого довіреного майна, контроль за їхнім збереженням та обслуговуванням;
знання характеристик, будови складових частин закріпленого озброєння, інженерного, військового та іншого майна;
бездоганне виконання військових Статутів, наказів командирів і старших начальників, прояв розумної ініціативи у виконанні поставлених завдань.
Обов‘язкові вимоги:
вік до 45 років на умовах резюме або співбесіди;
обов’язкова повна середня освіта;
постійне навчання та підтримання високого рівня, вогневої та фахової підготовки, постійне вдосконалення набутих навичок як самостійно, так і в навчальних центрах
відсутність судимостей;
рівень сформованих ідейних, моральних та професійних цінностей — перевіряється при проходженні співбесіди;
придатність до військової служби за станом здоров’я — проходження медичної перевірки та огляду;
перевірка на психологічну стійкість, стресостійкість під час проходження психологічного вивчення;
досвід проходження військової служби буде перевагою.
Ми враховуємо цивільний фах та трудовий досвід особи.
Ми гарантуємо
Людиноцентричний підхід, кваліфіковані та досвідчені командири
Підвищене грошове забезпечення за нормами Сил спеціальних операцій
Якісну базову військову підготовку за стандартами НАТО
Можливість навчання за кордоном
Сучасні зразки озброєння
Використання новітніх технологій для виконання бойових завданнь
Забезпечення сучасною амуніцією та обладнанням
Оператор зв´язку (монтаж мереж)
Єдиний центр рекрутингу ССО ЗСУ
28 000 – 150 000 грн
Єдиний центр рекрутингу ССО ЗСУ
Сили оборони
Вся Україна
Рекрутер ССОПоказати телефон
Стресостійкість
Опис вакансії
Основні обов‘язки:
Обов‘язкові вимоги:
обов’язкова повна середня освіта;
відсутність судимостей;
Ми гарантуємо
Можливість навчання за кордоном
Сучасні зразки озброєння
Ольга-f5e3• 29 июля 2024
Ответ дляГейТуда
Ну я прийшла працювати в проект на 6 місяців, вже 25 років. При цьому організацію не міняла.
Що за організація?
ГейТуда• 29 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Ви не відповіли стосовно зп, на пару тисяч більше автора максимум, от і усе
100 000 невелика, але вам вона не світить ніколи
Ви серйозно така темна, що не розумієте, які гроші в міжнародних проектах зараз в Україні?
Оператор зв´язку (IT, програмування)
Єдиний центр рекрутингу ССО ЗСУ
28 000 – 150 000 грн
Єдиний центр рекрутингу ССО ЗСУ
Сили оборони
Вся Україна
Рекрутер ССОПоказати телефон
Вакансію зараз переглядають 2 шукача. Відгукніться першим!
Стресостійкість
Опис вакансії
Основні обов‘язки:
Обов‘язкові вимоги:
обов’язкова повна середня освіта;
відсутність судимостей;
Ми гарантуємо
Можливість навчання за кордоном
Сучасні зразки озброєння
150 тыс на ровном месте, кнопки давать на ноуте
Єдиний центр рекрутингу ССО ЗСУ
28 000 – 150 000 грн
Єдиний центр рекрутингу ССО ЗСУ
Сили оборони
Вся Україна
Рекрутер ССОПоказати телефон
Стресостійкість
Опис вакансії
Основні обов‘язки:
Обов‘язкові вимоги:
обов’язкова повна середня освіта;
відсутність судимостей;
Ми гарантуємо
Можливість навчання за кордоном
Сучасні зразки озброєння
ГейТуда• 29 июля 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Дивіться на інші організації. В цій сфері дійсно наймають зараз багато персоналу. Не завжди це великкі організації. Частішо це організації, які і не мають окремого HR спеціаліста, тому і не щавжди є кому відповідати. А ще зараз дуже багато безтолкового персонали понаймали швидко, тому також не вважають за потрібне відповідати..
ГейТуда• 29 июля 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Що за організація?
Вам назва нашої організації ні про що не скаже
Рубаю олівлє• 29 июля 2024
Ответ дляГейТуда
а ви при чому до тих грошей?
ви там звичайний роботяга і все
ГейТуда• 29 июля 2024
Ответ дляРубаю олівлє
а ви при чому до тих грошей?
ви там звичайний роботяга і все
До побачення. Тема розмови ніби вичерпана
Ответ дляЛгин
В гуманітарних організаціях зараз непогані зарплати. Я працюю в Медейр в Сумах, ви пошукайте в своєму місті.
Я шукаю вже місяць в таких організаціях роботу, є досвід та англійська В1. Резюме навіть не переглядають, я підозрюю, що беруть своїх, а вакансії виставляють для галочки.
Наприклад на скрині верхня вакансія з´явилась у п´ятницю вдень, я в той же вечір відправила резюме. Його навіть не відкрили, а сьогодня зранку вакансія вже закрита. Тобто за сб-вс провели всі співбесіди?
До однієї з компаній писала на пошту і у фейсбук, дублювала резюме. Вони сказали, що сайти робота.юа та ворк.юа - це єдиний канал подання резюме, що вони обов´язково все переглянуть. Так і висить заявка у непрочитаних....
Ло Шарик• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Я 30 лет назад выбарала медицину и меня предупреждали, что это не тяжелый, а очень тяжелый хлеб. В 17 это было сложно понять, а в 30 как раз. Сложно учиться, сложно работать, результат был лишь через 20 лет пота и крови.
знаете,все так говорят. каждая работа не простая и тяжелая. не только медики пашут,а и другие очень многие профессии.
Добра всем!• 29 июля 2024
Ответ дляРаботать надо
Там десь в темі нижче звільняють секретарку в Тернополі, з/п 30 тис. Я б поїхала, але я стара, мене не візьмуть.
В секретари в 40 уже не берут (((. Берут максимум тридцатилетних. Проверено на знакомой
Ответ дляГейТуда
Почитайте мою відповідь зі скріном вище, та ще Ольга-f5e3 Вам відповіла...
Рубаю олівлє• 29 июля 2024
Ответ дляГейТуда
усе ясно
Рубаю олівлє• 29 июля 2024
Ответ дляГейТуда
І тобі не хворать, фантазерко
Томатико• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Оператор зв´язку (монтаж мереж)
Єдиний центр рекрутингу ССО ЗСУ
28 000 – 150 000 грн
Єдиний центр рекрутингу ССО ЗСУ
Сили оборони
Вся Україна
Рекрутер ССОПоказати телефон
Стресостійкість
Опис вакансії
Основні обов‘язки:
Обов‘язкові вимоги:
обов’язкова повна середня освіта;
відсутність судимостей;
Ми гарантуємо
Можливість навчання за кордоном
Сучасні зразки озброєння
Оператор зв´язку (монтаж мереж)
Єдиний центр рекрутингу ССО ЗСУ
28 000 – 150 000 грн
Єдиний центр рекрутингу ССО ЗСУ
Сили оборони
Вся Україна
Рекрутер ССОПоказати телефон
Стресостійкість
Опис вакансії
Основні обов‘язки:
Обов‘язкові вимоги:
обов’язкова повна середня освіта;
відсутність судимостей;
Ми гарантуємо
Можливість навчання за кордоном
Сучасні зразки озброєння
А не в ЗСУ вы можете найти нормально оплачиваемую работу для женщин
Ласкове телятко• 29 июля 2024
Ответ дляMs. Доброта
А навіщо бухгалтер потрібен на нулі ?
Ви хоч розумієте, що таке нуль ?
1-знаєте,що таке інвентаризація?
2-на 0 всі потрібні, пообіцяють одне, а що насправді-ніхто гарантії не дасть,бо це служба,а не робота.
Ответ дляТоматико
Cанітар моргу
20 000 грн
Полный рабочий день
НВМКЦ ’ГВКГ’ ПАЦ
Проверенные контакты
Киев, Госпитальная улица, 18
Смотреть на карте
Вимоги: Фізична та моральна витривалість, військовий облік,
Умови роботи: щоденно та періодичні чергування
Обов´язки: робота з трупами, розтин, прийом та видача тіл померлих, заповнення документів
20 000 грн
Полный рабочий день
НВМКЦ ’ГВКГ’ ПАЦ
Проверенные контакты
Киев, Госпитальная улица, 18
Смотреть на карте
Лгин• 29 июля 2024
Ответ дляmavika
В нас дівчинка переходить в Сейв зе Чілдрен, також на сайті подавала резюме. Можливо залежить від міста. Я написала свій досвід 🤷♀️
Томатико• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Cанітар моргу
20 000 грн
Полный рабочий день
НВМКЦ ’ГВКГ’ ПАЦ
Проверенные контакты
Киев, Госпитальная улица, 18
Смотреть на карте
20 000 грн
Полный рабочий день
НВМКЦ ’ГВКГ’ ПАЦ
Проверенные контакты
Киев, Госпитальная улица, 18
Смотреть на карте
Не, ну у вас либо в ЗСУ, либо в морг😀 если шо и там, и там нужно образование и опыт