Я Головна• 29 июля 2024
Де нормально заробляти? Де знайти нормальну роботу? На свою вже ненавиджу
З 8.00 до 17.00 , зп 14 тис, постійно в кредитах,
І не хочу я займатися тим, чим займалася,нервів вже ніяких не маю для моєї професії
40 років, таке враження, що врізалася в стіну і не знаю куди далі
Ольга-f5e3• 29 июля 2024
Ответ дляЛгин
В нас дівчинка переходить в Сейв зе Чілдрен, також на сайті подавала резюме. Можливо залежить від міста. Я написала свій досвід 🤷♀️
Тоже там нужно знание английского?
Лгин• 29 июля 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Тоже там нужно знание английского?
Думаю що так, але точно не знаю.
Ольга-f5e3• 29 июля 2024
Ответ дляЛгин
Думаю що так, але точно не знаю.
А в организацию где Вы берут без знания английского?
Я не в теме• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Я 30 лет назад выбарала медицину и меня предупреждали, что это не тяжелый, а очень тяжелый хлеб. В 17 это было сложно понять, а в 30 как раз. Сложно учиться, сложно работать, результат был лишь через 20 лет пота и крови.
В юриспруденции не легче. Но ноют только медики
ГейТуда• 29 июля 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Питання не до мене, але ми брали людей без англійської - асистент проекту (бо менеджери з англійською), smm спеціаліст (знову ж таки людина, яка її начальник-з англійською), психологи, адміністратори центрів, інтерв´юери також без англійської
Лгин• 29 июля 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Так, є посади де не треба англійська
Ответ дляЛгин
Дякую за відповідь.
Ось, сьогодні відкрилась вакансія, я відправила резюме, і через пару годин вакансія закрита. Я мониторю сайти з роботою впродовж дня, одразу надсилаю заявки, але процес набору працівників для мене залишається загадкою...
Так точно!• 29 июля 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Прочитала, что юрист
Ок, например, вы можете заниматься оформлением грантов ? Сейчас все ищут таких специалистов
Вы знаете английский? Тут вообще широкие возможности
Ваши омрияные 50 только старт
Но если вы в свои 40 делаете то же самое, что делали в 30, или просто перекладываете бумажки, вы отстали как профессионал. За такое не платят
Ваши омрияные 50 только старт
Я можу займатися оформленням грантів. Де шукати такі вакансії? Працюю на півставки викладач в коледжі, на півставки публічні закупівлі. Виходить майже як у автора. Гемора тьма. Гранти оформляли в установі. Досвід маю.
Аристократка-тунеядка• 29 июля 2024
Ответ дляРаботать надо
Там десь в темі нижче звільняють секретарку в Тернополі, з/п 30 тис. Я б поїхала, але я стара, мене не візьмуть.
А там не написано, що за фірма? Бо в Тернополі 15 тисяч - це великі гроші. 20 - це взагалі топ, не всі мають таку зарплату. А от 30 - звучить мало не фантастично. Я інженером до війни за 10-12 працювала(
Тихомандражная• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Такая работа редкость и как правило для своих
Не правда! Всі по конкурсу проходять, тести, співбесіди, у на. Англ треба знати.
Зп 65 на руки
ПростоБелка• 29 июля 2024
Ответ дляТак точно!
Де шукати?
Скласти список компаній де може бути така позиція, чи які займаються такою діяльністю. Тепер у вас є список із 100 компаній. По кожній компанії перевіряєте її сайт, може там опублікована вакансія, також лінкедн, там теж публікауються вакансії. Якщо нема вакансії, то відправляєти своє резюме на їх публічний імейл що вказан на сайті, та пишите у Лінкедн представнику відділу кадрів, чи начальник відділу що вам потрібен, якщо знайдите.
І так по кожній компанії.
Помогалочка• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Долучайся до команди ЦСО «А» СБУ
Приєднуйся до одного з кращих спецпідрозділів! Ми розширюємося та оголошуємо набір за різними спеціалізаціями.
Навіть якщо ти цивільний без військового досвіду, наші досвідчені командири забезпечать якісну підготовку та найкраще застосування твоїх навичок для захисту країни.
Заповнюй анкету - bit.ly/43UpYug та обирай напрям, де ти можеш бути найбільш ефективним: військовий, медичний, інженерний, IT, зв´язок, телекомунікації, аналітичний, логістичний, гуманітарний та інші.
Чекаємо тебе у команді ЦСО «А» СБУ – разом напишемо історію Перемоги!
Офіційна сторінка Центру спеціальних операцій «А» СБУ:
По моему как раз для юриста работа!
В инсте и сбу )) креативно
там ведь только вакансии для блохеров )) или сбушник блохер ))
Помогалочка• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Гендерна рівність
Служба дає рівні можливості для професійної реалізації всім співробітникам. Ми впевнені: кар’єрне зростання має залежати не від статі, а від підготовки та ділових якостей.
Третина співробітників СБУ – жінки. Понад три сотні з них обіймають керівні посади, у тому числі мають військові звання полковників.
У жовтні 2018 року вперше в Україні жінка-військовослужбовець стала генералом. Звання «генерал-майор медичної служби» отримала наша колега – начальник Військово-медичного управління СБУ.
А в березні 2020 року друге звання генерал-майора отримала заступник начальника Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки.
Вот эти все жиночки ..кто их папа/муж? ))
Видела таких Мальвин и не одну, с ноготками, ресничками, в форме и патриотичной резиночкой на хвостике, а рядом бегают 2 солдатика молодых ))
Первая ласточка инфляции• 29 июля 2024
Те саме. Сьогодні вирішила звільнитись. Хочу змінити життя. Мені 40.
Первая ласточка инфляции• 29 июля 2024
Ответ дляЯ Головна
За мою роботу 30 тис грн
Взагалі 50 тис
Все вірно пишите, треба знати собі ціну. Інакше з злиднів не вибратись
Ответ дляMs. Доброта
У помощников судьи сейчас зп. 8000грн.
Вакансий миллион, работа неблагодарная и без перспективная, потому что судьями у нас давно становятся по наследству. Т.к. семья должна выучить, содержать в помощниках лет 10, а потом ещё и место купить !
Вы уверены? За 8 килогривасов там бы никто не работал )
И вакансии на должность помощников - где их смотрят?
я что-то ни разу не встречала ) все посадочные места годами забиты в райсуде
размахер• 29 июля 2024
Ответ дляНіка Найз
Оператор-топогеодезист, бусоліст
47 ОАБр
20 300 – 120 300 грн, Грошове забезпечення з урахуванням додаткової винагороди:
47 ОАБр
Сили оборони; більше 1000 співробітників
Вся Україна
Повна зайнятість. Середня спеціальна освіта.
Вакансію зараз переглядають 5 шукачів. Відгукніться першим!
Відповідальність
Дисциплінованість
Опис вакансії
47 окрема артилерійська бригада — ми озброєні, навчені та сповнені наснаги, аби щодня знаходити та нищити. Не вмієте, не знаєте або маєте сумніви? Ми навчимо та покажемо, як це — перемагати разом із нами щодня
Основні обов’язки:
обізнаність у правилах експлуатації та утримання у справному стані топогеодизичних приладів
підготовка відповідного обладнання для проведення топогеодезичної прив’язки — орієнтування на місцевості
ведення необхідної документації та звітності
дотримання встановлених правил і вимог безпеки під час виконання обов’язків
Основні вимоги:
повна (профільна) середня освіта
самодисципліна, відповідальність, охайність
уміння працювати в команді та орієнтуватись у мінливих умовах
вітається бажання опанувати спеціальність або досвід служби на аналогічній посаді
готовність виконувати поставлені завдання у зоні проведення бойових дій стане перевагою
Умови служби:
служба за контрактом
можливість переведення для чинних військовослужбовців
можливість кар´єрного зростання, навчання та підвищення кваліфікації як на території України, так і за кордоном
вчасне та коректне грошове забезпечення з урахуванням додаткових винагород відповідно до терміну виконання завдань
гарантована одноразова грошова виплата під час укладання термінового контракту у розмірі від 20 тисяч гривень
стабільне матеріальне (речове) та продовольче забезпечення згідно з прийнятими стандартами у Збройних Силах України
гарантована щорічна основна відпустка строком до 30 календарних днів і можливість відпусток за потребою зі збереженням грошового та матеріального забезпечень
реалізація права на охорону здоров’я та медичну допомогу для військовослужбовців та членів їх сімей
Номер телефону відділення персоналу штабу 47 окремої артилерійської бригади: Показати телефон
47 ОАБр
Вся Україна
Відповідальність
Дисциплінованість
Опис вакансії
Основні обов’язки:
Основні вимоги:
повна (профільна) середня освіта
Умови служби:
служба за контрактом
вы уже там?
Ms. Доброта• 29 июля 2024
Ответ дляCarin
Велкам ту ворк юа
После реформы в судах зп. только у судей, у всех остальных нет шансов дожить до этой должности при такой зп. Зачем это сделано сами можете догадаться )
Работать надо• 29 июля 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Я не дочитала тему, не знаю.
Работать надо• 29 июля 2024
Ответ дляДобра всем!
В секретари в 40 уже не берут (((. Берут максимум тридцатилетних. Проверено на знакомой
Ну так это смотря что нужно начальнику
ГейТуда• 29 июля 2024
Ответ дляmavika
Дякую за відповідь.
Якщо в цій сфері шукаєте, дивіться сайт Гурт, Громадський Простір. І не зважайте на те, що не написана зарплата, надсилайте резюме.
ГейТуда• 29 июля 2024
Ответ дляТак точно!
Якщо фандрейзером, то дивіться вакансії на Гурті, Громадському просторі. До речі, там же і експерта із закупівель.
Ацетилсалициловая кислота• 29 июля 2024
Ответ дляГейТуда
Дивіться інші організації. Яке місто? Яка посада? Можливо, щось підкажу Вам.
Але, взагалі то надзвичайно мало
Підкажіть будь ласка мені,місто Кременчук
Я Головна
• 29 июля 2024
Прочитала...
Ничего толкового, кроме того, что плохой юрист
Я свою работу делаю хорошо, мне не хватало денег на адвокатское свидетельство раз, и самое главное сейчас не интересно стало, потому как долго работала на небольшие деньги
ГейТуда• 29 июля 2024
Ответ дляmavika
Підкажіть мені, будь ласка, Харків
Подивлюсь завтра, які вакансії в Харкові трапляться. Там зараз дуже багато працюють.
буреЛОМКА• 29 июля 2024
Ответ дляТак точно!
как где?
там же где и остальные
вообще по фондам часто в фб вижу вакансии, только что была на 70 т. грн Киев работа с грантами
там же где и остальные
Накладні мюслі• 30 июля 2024
Ответ дляФея_3уровень
Ну я могла их повесить на 20 странице, если бы вы поддерживали беседу и интерес в своей же теме, сути это никак не отменяет.
Учитесь быть последовательной в жизни: формируйте желания и потребности, изучайте способы достижения своих целей и потом прилагайте усилия в нужном месте и вам воздастся. Я так само пришла к зарплате которая меня устраивает не с понта «хочу больше», а планомерно оставляла плохоплачиваемые и безперспективные места и искала другие более доходные попутно расширяя свои скиллы.
Скиллы)) ну это смех.