Я Головна• 29 июля 2024
Де нормально заробляти? Де знайти нормальну роботу? На свою вже ненавиджу
З 8.00 до 17.00 , зп 14 тис, постійно в кредитах,
І не хочу я займатися тим, чим займалася,нервів вже ніяких не маю для моєї професії
40 років, таке враження, що врізалася в стіну і не знаю куди далі
ГейТуда• 30 июля 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Підкажіть будь ласка мені,місто Кременчук
Я радила тут дівчатам пепеглядати вакансії на сайтах Гурт, Громадський простір. Подивилась, в Полтавській області не така велика кількість проектів, як в Харкові, Дніпрі. З тих організацій, які працюють в Вашій області - Право на захист, але чи розширюють персонал і яких фахівців наймають - не знаю.