Я вся ваша• 29 июля 2024
Хочу залишити відгук
Звертався до юриста з питань сімейного діла.
Пономаренко Олександр Юріїович
Пономаренко Александр Юрьевич.
Підписали договір. Обіцяв виграти справу по важкому питанню. Потребував всю суму одразу. Після цього перестав виходити на контакт. Телефон не відповідає. В телеграмі не появляється. Шкода грошей.
Що робити?
Пономаренко Олександр Юріїович
Пономаренко Александр Юрьевич.
Що робити?
КонФФетОшка• 29 июля 2024
У вас є підписаний договір про надання послуг.
І замовником вони не виконані.
Читайте уважно умови договору і звертайтесь для вирішення питання
І замовником вони не виконані.
Там все розмивчато• 29 июля 2024
Ответ дляКонФФетОшка
І замовником вони не виконані.
Навряд чи прописав що виграє. Швидше надасть консультації і все
Кондуктор трамвая• 29 июля 2024
Автор, якщо ця особа має адвокатське свідоцтво, то пишіть скаргу в дисциплінарну комісію ради адвокатів, в якій він обліковується (якщо що, то я адвокат, і знаю, яка є відповідальність)
Проработник• 29 июля 2024
Ответ дляДуболом
мужик очень занят отмазыванием ухилянтов
не до вас ему сейчас
Ви різницю між юристом і адвокатом знаєте?
ДваДваВісім• 29 июля 2024
якщо цей то тут е адресса його офісу вул. Ярослава Мудрого, 55, Dnipro 49000, сходіть туди.
Проработник• 29 июля 2024
Ответ дляДуболом
хотите сказать, что этот адвокат не юрист?
Я хочу сказати, що юристів Пономаренків в Україні дофіга.
А автор мовчить
Дуболом• 29 июля 2024
Ответ дляПроработник
А автор мовчить
может их и дофига, но гуглится только один из Днепра и он же специализируется на семейном праве, по его утверждению
Проработник• 29 июля 2024
Ответ дляДуболом
Я теж спеціалізуюся, в т.ч. і на сімейному.
Моїх контактів ви в гуглі не знайдете.
Сегодня сержусь• 29 июля 2024
Ні один порядний адвокат не пообіцяє виграти справу, тим паче складну ! Хіба що взяв грошенят ще й для судді, і зник.
Тобто, автор дала хабаря, її за це не покарали, а вона ще й не задоволена
Автор, радійте, що ви не за ґратами !
Сегодня сержусь• 29 июля 2024
Ответ дляДуболом
Зараз всі шахраї на ньому спеціалізуються !
Дуболом• 29 июля 2024
Ответ дляПроработник
Моїх контактів ви в гуглі не знайдете.
вы тоже Пономаренко Александр Юрьевич?