Вилами по воде• 29 июля 2024

Як не задрімати при годуванні

Народила тиждень назад, коли дитина прокидається вночі і треба годувати ти дуже боюсь заснути, було пару разів що дрімала пару минут😬 сидіти не можу через пологи , тому кормлю тільки лежачи
якісь лайфхаки поради від досвідчених мам вітаються)
Рожки-да-ножки• 29 июля 2024
спать спокойно с ребенком на груди

Я в дамках• 29 июля 2024
У меня двое. Та спите. Почему нет?
Сиреневая цапля• 29 июля 2024
Навушник у вухо з динамічною музикою.
Укр_жіночка• 29 июля 2024
Я засинала, годуючи. Так і спала з дитиною під боком
Malificenta_• 29 июля 2024
Якщо маєте чуткий сон то поставте миталеве щось і над ним тримайте ложку, звук розбудить, ще як варіант тримати кнопку в кулацв, як чуєте що зараз задрімаєте - зжимайте кулак.. методи звичайно такі собі але будящі🤣 я бувала засинала й з дитиною на груді, лежачи на спині обнімаючи дитину, коли опускались мої руки це мене будило
Верочка 100%• 29 июля 2024
Я в телефоні сиділа поки годувала, але потім і з телефоном почала вирубатися, бо дитина їла по 40 хвилин. Спала з дитиною під боком.
Забагаловка• 29 июля 2024
та спіть собі, дитина поїсть і теж спатиме :)

Шалена красуня• 29 июля 2024
Спіть. Я сплю.
Бибер-анонимер• 29 июля 2024
А почему боитесь уснуть? Спите себе в удовольствие.
автор Вилами по воде • 29 июля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Щоб не зригнула неправильно , не придавить її випадково 🤷‍♀️
Бибер-анонимер• 29 июля 2024
Ответ дляВилами по воде
Положите так, чтобы не перевернулась на спину. А придавить вообще не представляю, есть чуйка какая-то у мам. Вон вам сколько людей написали, чтобы вы спали. Я своего в кроватку раза два относила всего. Спал со мной всегда.
Ростки жимолости• 29 июля 2024
Ответ дляВилами по воде
Ви так довго не протримаєтесь, спіть і відпочивайте, тільки ковдри приберіть