Попразендовна• 29 июля 2024

Де в Яремче можна купити одежу? Якийсь базар є чи якісь магазини?

Само_достаточная• 29 июля 2024
Базар точно есть, но там больше национальная одежда продается.

Счастье_же_вот_оно• 29 июля 2024
Замовте Новою поштою
Курочка-чубаточка• 29 июля 2024
В Івано франківську
всемВсёИмного• 29 июля 2024
Уже неделю читаю о Яремче-как доехать, что есть, что купить, куда бежать...кроме инета и форума у Вас глаза есть с людьми можете общаться? Или это рекламная компания Яремче?
Ясамаякрасивая)• 29 июля 2024
Звичайно є магазини. Колись і на продуктовому базарі були магазинчики.
В центрі, біля вокзалу теж були.
Розумна Губка• 29 июля 2024
На продуктовому базарі бачила ларьки з пляжним одягом, взуттям, думаю, що і бутіки є.
Курочка-чубаточка• 29 июля 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Колись про Ялту і Кирилівку з Затокою всі читали, тепер про Яремче.
Love_Love_Love_• 29 июля 2024
Ответ дляРозумна Губка
Бутіки да
Prada, LV точно є
Розумна Губка• 29 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Бутіки да
Prada, LV точно є
Ідіть собі на сумку свою медитуйте.

Розумна Губка• 29 июля 2024
Автор, ось що знайшла, решта - або вишиванки, або секонди.
Каляка маляка• 29 июля 2024
У центрі, десь приблизно навпроти Дон Япон, може ближче до вокзалу (точно не пам´ятаю) є непоганий магазин одягу, недорогий. Там і білизна є, і взуття.
Niagara24na7• 29 июля 2024
Завтра поеду в Яремче открывать магазинчик одежды
hrystia• 29 июля 2024
31.07 відкриття Sinsay.
Розумна Губка• 29 июля 2024
Ответ дляhrystia
31.07 відкриття Sinsay.
Круто, зараз в них формат, що в селах відкривають иаленькі магазини.
hrystia• 29 июля 2024
Ответ дляРозумна Губка
Яремче, не село)
Розумна Губка• 29 июля 2024
Ответ дляhrystia
Яремче, не село)
Ок, але і не велике місто.
Купи слона• 01 августа 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Збираюся теж туди у відпустку і шукаю актуальну інформацію заздалегідь, щоб потім не втрачати дорогоцінний час відпочинку на пошуки.
Чому це вас так дратує?..