«Купівля машини під час війни не є критичною потребою, - міністр фінансів про транспортний податок у розмірі 15% від вартості.
«У нас горить хата, а ви кажете, що не треба
купувати засоби гасіння, а краще купити автомобіль. Без проблем, купуйте новий автомобіль, але додатково кидайте гроші на
ЗСУ», - заявив Марченко.
Зате на часі витрачати гроші на перейменування вулиць, на ремонти відремонтованих доріг, собі підвищувати зарплати і премії. Бо хата горить в людей, а не в чиновників.
Ответ дляSolnet
Правильно. Пусть и дальше будет улица Ленина и проспект Карла маркса
а ви читали оригінал капіталу карла маркса? а читали те що в радянській версії було цієї книжки? там в передмові написано - ми не читали оригінал капітал, це не переклад, це наше бачення як має бути, бо оригінал нам не сподобався) я просто ржала в голос, якими треба було бути зазомбованими щоб далі читати цю ехінею)
TANYA 0 0 0 0• 30 июля 2024
Тільки щось біля державних установ де сидять ті чиновники таврію чи део Ланос не побачиш
Ответ дляДо
А що, багато грошей витрачається на перейменування вулиць?...
Так хата горить
Чи жителям Авдіївки, Бахмута чи Часового яру допомогли ті перейменування
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
нехай міністри і депутати ходять пішки на роботу, бо то не є критичною потребою
TANYA 0 0 0 0• 30 июля 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
На велосипеді вже один їздив. Але таким висловлюваннями як в Марченко вони не те що знущаються , а добивають людей які ще залишились. Тут думаєш як зиму пережити
Ответ длязавитушка
треба йому запропонувать віддати автопарк міністерства на ЗСУ
ну а шо? все як він сказав
Я так само я не бачу жодної проблеми міністру фінансів віддавати своі автівки і зп в армію, хата горить
Пусть Марченко свое авто продаст и донатит.
И жилье продаст и все сбережения на донаты отправит.
Что там Притулы недвижимость новоприобретенная?
Порошенко миллионы все на донаты ушли?
Как же все сироты при владе любят заглядывать в народный дырявый карман, еще не все монетки оттуда повышкребали?
Порошенко миллионы все на донаты ушли?
Ana Fernandes• 30 июля 2024
Ответ дляSolnet
Их не было ещё до 22
Зрозуміло, що ’дира’ в бюджеті лише зростає (десь озвучували 500 млрд грн. треба) і її треба чимось ’закривати’
АЛЕ - дивно виглядає на тому фоні підвищення з/п податківцям ВДВОЄ та підвищення з/п помічникам нард.депів з 88 тис/міс до 130+тис.
Про з/п членів правління Укренерго та з/п, пенсії суддів - мовчу
Color never seen before• 30 июля 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Вы не равняйте пожалуйста слуг народа и какое то быдло (сарказм)
TANYA 0 0 0 0• 30 июля 2024
Ответ дляColor never seen before
Да шо ви? Як можна?))(
Color never seen before• 30 июля 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Да шо ви? Як можна?))(
Жопа в деу не помещается?😃
Ответ дляМимо_шла
Давайте по другому, в каком городе остались улицы Ленина и К.Маркса?
В Днепре все переименовали до войны.
Та мені байдуже, де і коли ті вулиці перейменовували. Я не вбачаю грандіозності витрат на ці заходи. Тема перейменування в даному випадку притягнута за вуха.
Щодо інших статей, то так, безперечно, є дуже багато дорогих, але недоцільних, недоречних та несвоєчасних. Це ганьба.
Ответ дляДо
Так а зачем вы у меня спрашиваете где переименовали?
Вы вообще читали на какое сообщение я отвечала?
Ответ дляМимо_шла
Ну, мені було цікаво, де це вулиці леніна і маркса достояли аж до 2014 року, тому і запитала.
А зараз вже нецікаво стало. Тим більше, що до теми обговорення це не має ніякого відношення.
Ответ дляДо
Везде стояли эти улицы до 2014 года.
В Днепре,Харькова, Киеве, Одессе.
А переименовать стали после закона о декоммунизации
В Днепре,Харькова, Киеве, Одессе.