Ласую колобками• 30 июля 2024
Абьюз с детства или воспитание ссср
Какие виды абьюза вы пережили в детстве от родителей? Считаете это нормой? Или это всех так воспитывали в СССр
Впораюсь зі всим• 30 июля 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Читала на какой-то фб странице психолуха от бабищи 55+, как она в 10 лет при ссср нашла у мамы отрез шелка и порезала его куклам.
Мама вернулась с работы и не оценила, наорала на нее.
Шелк как-то по блату доставался и планировался на блузку.
И вот эта мордатая тетя ноет, что если бы не мама и ее аьбюз, она бы стала модельером. А так никем не стала, все желание у деточки было отбито
Во-первых, воспитанный человек не позволит себе обзывать кого-то бабищей только за возраст и размер тела, или я даже не знаю за что...
Во-вторых, она не ноет а рассказывает на своем примере, в том числе и вам, как не нужно обращаться с детьми.
Брюльтик• 30 июля 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
она ноет публично.
просто никчемная бабища ищет виноватых в своей никчемности
А ви публічно вивіргаєте те, чим наповнені. І повірте, тхне не дуже.
Ви як найбільш щаслива людина з чудовим дитинством і теперішнім можете просто вийти з теми
Чемна панночка• 30 июля 2024
Може сказати до чого привів абьюз у нашій родині. Мій рідний брат став алкоголіком, помер у 34 роки. Печінка просто не витримала. На прикінці життя ніде не працював, терозував маму, вимагаючі гроші на спиртне
Чемна панночка• 30 июля 2024
В мене інший підхід до виховання дітей. Але інколи, коли дуже втомилася, прориває щось нехороше. Я не б´ю. Але коли кричу, дітям буває дуже страшно. Потім прошу вибачення в них.
Чемна панночка• 30 июля 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
она ноет публично.
Много ли среди ваших родных тех, кого вы не считаете никчемными?
Чемна панночка• 30 июля 2024
Ответ дляТоптунша
о. це моя бабуся! я була худа, як казали - суповий набір, але вона весь час казала, що я виросту, та буду товстою! за її 90 + рочків я товста була тільки після третіх пологів, а так завжди була не більше 57-58 кг при 164 см, але вона завжди знаходила до чого причепитися
ще були спідниці - ходила в короткій ’ти як повія’, старша донька вже підлітком прийшла у довгій спідниці, бабусі це теж здалося поганим, бо дитина сильно доросло одягнена
А в мене навпаки. В голодні 90-ті я почала собі шити речі з Бурди. Там були такі коротенькі бермуди і коротенький топ з розрізами. Коли приїжджала в село, питала бабусю чи подобається її. Вона дивилася з любов´ю і казала: ’На молодому тілі все гарно ’. А от сусідки - бабусі в місті шушукались за спиною що то неподобство
Котики-муркотики• 30 июля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Ніхто ніколи не брав наші думки до уваги. Їж шо наварили, носи шо купили.
Шо ти понімаєш, ти ще мала.
А ще не розумію, мама їздила часто до батьків за 400 км. Це була адова дорога з 5 ранку автобус, ще один автобус, метро, електричка, автобус. Нас завжди тягла з років 2 оцим маршрутом. Обов´язково на Різдво, у бабці день народження і всі родичі з´їзджалися. А зими тоді ого були, мороз тріщав, намети снігу.
Автобус бувало годину чекаєш і більше.
Я завжди хвора приїздила, кашляла по місяцю, 2 рази в лікарні з запаленням легень лежала. Я зараз кажу мамі, що вона просто знущалась з нас.я б своїх дітей нізащо не возила.
А мама каже тю, а шо такого. Всі возили тоді так. Їх хотілось до батьків
Шо ти понімаєш, ти ще мала.
Автобус бувало годину чекаєш і більше.
А у мами була можливість з ким-то вас залишити, поки вона у батьків була? Може, це тому, що не могла вона вас 2-річну саму залишити?
Чемна панночка• 30 июля 2024
Ответ дляТоптунша
до речі так, ми сильніші виросли) мабуть через той самий аб’юз
Ви виросли травмованами, а не сильнішими.
Виправлялочка• 30 июля 2024
Ответ дляТоптунша
я теж дітей ніколи не перевіряла, а коли з’явився той ’синій кит’ злякалася, бо мала була підлітком та якраз в неї були страждання за хлопцем одним, дуже переживала, щоб не вчинила нічого
допомогла дивна річ, я повела її в Мак (всі діти чогось люблять його) та розповіла про всіх наших знайомих, які померли за останні 3 роки (якісь вони ’урожайні’ були), а ці всю люди були досить молоді й вона їх всіх дуже любила, ми тоді дітям сказали, що вони просто поїхали. як не дивно, але це допомогло дитині мізки на місце поставити
Ви молодець, видно, що любите дитину, думаю, все у вас в родинних стосунках буде добре, з повагою.
Чемна панночка• 30 июля 2024
Ответ дляВиправлялочка
Я намагалася, мені сказали такого не було) Але при тому мені уже дорослій сказали, я винна, що дитина інвалід, бо ніби я вагітна ’лежала перед телевізором розсунувши ноги’. Все можу забути, але це не забулося, досі болить.
Це якийсь жах.Обіймаю вас.
Туфли в чешуе• 30 июля 2024
Мама вечно планировала воскресный поход к бабушке когда шла программа ’ в гостях у сказки’. Ни до (чтоб мы там посмотрели), ни после , а именно во время. Отец любимая фраза во время ужина ’ черти как оно у людей, вон у Васька дети свиней кормят, а наши...’. И так пока уже и свои у меня дети были ’ черти как, он Мишке зять машину подарил, а наши .’. Причем мама звонила часто ’ вы Украина мае талант не смотрели?’ Там такие талантливые дети, как оно так у людей. Я говорю- у меня свои дети не хуже, ты хоть раз на их выступлениях была?
Мушля з Криму• 30 июля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
А я причем к Вашим паганым новынам?
При бусификации не всегда под рукой хлопци и девчата.
Для абьюзивных тцкунов это все по цимбалам.
Так жертва абьюза и будет виктимной со всеми, если разве что сама себя не проработает.
Виправлялочка• 30 июля 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Ну якби... Можна було разок не поїхати на Різдво. Не уявляю щоб хвору дитину тягнути в таку даль.
Мушля з Криму• 30 июля 2024
Ответ дляТоптунша
Старе - дурне. Головне не зважати. Це суцільна заздрість до молоді.
Виправлялочка• 30 июля 2024
Ответ дляМушля з Криму
Добре, коли є значуща людина, яка буде мати гарні стосунки з дитиною. Хоч мама, хоч дід, хоч навіть тренер. Тоді якось воно виправляється. Я вдома була проститутка, а у бабусі розумничка, красуня. Погано, коли немає такого значущого дорослого.
Грабля• 30 июля 2024
У меня не было никакого абьюза. И слова такого раньше не знали. Хорошие отношения с родителями. А вот дочь моя пошла к психологу и та ей внушила, что причины ее неудач- мать- абьюзер. Как итог: она со мной не хочет общаться. Не поддерживать отношения с родителями- это нормально( тоже совет психолога). Мне очень больно и неприятно…
Виправлялочка• 30 июля 2024
Ответ дляГрабля
А Ви розмовляли з нею щиро? Попросіть. Нехай все що хоче розповідає, то її біль. Скажіть, що Ви її любите і цінуєте, і якщо схибили у вихованні, то ненавимисне, а через незнання.
Мушля з Криму• 30 июля 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Меня ударило в другую степь, я зарабатываю хорошо, бесконечно делаю запасы, но чувство что все это мне не принадлежит, в любой момент может пропасть, ктото отберёт, останусь ни с чем. Раньше ещё были проблемы с тем что любому нуждающимся нытик тяжелее чем мне и я должна немедленно делиться.
Почему то у меня аналогично. Думаю, первое и второе это последствие того что постоянно внушали: ’ты должна делиться, мы семья, ты старшая, ты только о материальном и думаешь’.
Сама во время войны и ковида делала гипер запасы, часть из которых пропадала. Но эта тревога, что можешь полагаться только на себя, что могут отнять - не девается никуда.
Гарачий Чокалад• 30 июля 2024
Ответ дляТоптунша
Насчёт сильнее духом, соглашусь. 90 е были тяжёлые, немного закалили, когда не знаешь что будет завтра.
Грабля• 30 июля 2024
Ответ дляВиправлялочка
Розмовляла і багато разів. Казала, що ми любимо її і виховую її як вмію, бажаю тільки кращого. Але коли щось у неї трапляється, то вона на мене агресує, заводить, я не витримую і на неї кричу у відповідь. Каже мені образливі слова. В мене волосся дибом- звідки це?! Я на свою маму і слова поганого за все життя не сказала. Як можна було вкласти їй в голову, що так можна спілкуватися з батьками( Вона взагалі хоче піти від нас і звести до мінімуму спілкування або зовсім не спілкуватися. Моє материнське серце розривається 💔
Виправлялочка• 30 июля 2024
Ответ дляГрабля
Так а яка причина розірвання стосунків, вона Вам сказала?
Можу брикнути• 30 июля 2024
Ответ дляЦирк на дроті
А я рада, что люди признали,что их травмировали, такие люди стараются не травмировать своих детей.
Это реально классно,что люди меняют подход к воспитанию детей, а не как раньше ’ меня лупили чтобы человеком стала и тебя лупить буду, другого способа не знаю’
Кто? Вот эти пожизненные страдальцы? Вы сталкивались в ними в реальной жизни?
Грабля• 30 июля 2024
Ответ дляВиправлялочка
Вона мені не довіряє. Вважає, що я абьюзер. Їй краще жити окремо. Їй усе життя не подобається, що ми народили другу дитину. Хоча більше уваги ми приділяли їй щоб вона не ревнувала.
Виправлялочка• 30 июля 2024
Ответ дляМожу брикнути
Так. Моя подруга вирішила не мати дітей через дитячу травму і не має, їй вже 50 років. Мама її весь час тягалася з алкашами і навіть до дорослої притягувала якихось бомжів з проханням дай на горілку.
Мушля з Криму• 30 июля 2024
Ответ дляМожу брикнути
У вас психопатия то есть ноль эмпатии? Иначе откуда этот виктимблейминг и желание обесценить боль пострадавших?
Виправлялочка• 30 июля 2024
Ответ дляГрабля
Щось тут не те. Вам би усім пропрацювати свої відносини, я думаю, щиро ви ще жодного разу не поговорили. Співчуваю і Вам і доньці.
Мушля з Криму• 30 июля 2024
Ответ дляМожу брикнути
Будете удивлены, но многие жертвы абьюза выросли очень жалостливыми и добрыми, к своим и чужим детям, многие ушли в медики, спасатели, военные, учителя и т.д.
Сокодавка ще та• 30 июля 2024
Ответ дляМушля з Криму
Мне нужно было зарабатывать бо у меня бедная, несчастная, нежная беспомощная мама. Ну как же я не впрягусь? Я же молодая здоровая кобыла, а маме на работе тяжело, там злые люди, интриганы, завистники, мужчины сволочи и вообще она унитаз помыть не может - её тошнит. Кто-то же должен все это тянуть и переживать что есть, как жить и как решать мелкие и крупные проблемы
Мушля з Криму• 30 июля 2024
Ответ дляВиправлялочка
Я теж не ризикнула народжувати, не вважала що можу любити й бути гарною матір´ю але згодом вдочерила дитинку без батьків.
Чемна панночка• 30 июля 2024
Ответ дляГрабля
Вы просто считаете нормальным то, как с вами обращались родители. Тот же опыт вы применили к своей дочери. Вы не замечаете как абьюзите и нарушаете границы. Виноват не психолог, а то что вы считаете нормой свое поведение. И не хотите меняться. Ваша дочь умничка, что разорвала этот круг