Ласую колобками• 30 июля 2024
Абьюз с детства или воспитание ссср
Какие виды абьюза вы пережили в детстве от родителей? Считаете это нормой? Или это всех так воспитывали в СССр
Триндю-бриндю• 01 августа 2024
Ответ дляТоптунша
в чому аб’юз ’не вивчиш - не вступиш’? це просто правда життя
Для вас правда, для ребенка Абьюз
Чумацький Шлях• 02 августа 2024
Ответ дляАдминко
Ви пишете якісь кошмарні речі. У нас родина була небагата, без посад. Але щоб ’їж що поставили’ чи ’роьи що сказали’. Я була ще й скандальна в вимоглива капець, і мама, наскільки вже була авторитарною, за людей нас рахувала. І батько багато навчав, балував і захищав. О, це гарне слово, ми були дуже захищеними дітьми
Омг, ви хоть вникайте))) їли що було вдома, не перебирали. А вибору гуртків не було, як зараз.