Ширли-Мырли• 30 июля 2024

Посоветуйте лайфхаки для кухни

Что у нас на кухни такого, что облечает Вам жизнь. Сейчас планирую себе новую кухню, точно хочу двойную раковину. Что еще очень помогает в быту и удобно?
Кусюче сонечко• 30 июля 2024
Ответ дляСмячиком
Тим що нічого у відро не скидаєте, не несете це, не смердить і не капає по дорозі. Ще продовжувати? Купа плюсів, велика купа.
Весь цивілізований світ користується цим. Просто не всі готові 20 тисяч викинути на той девайс - так.
У мене нічого не карає і не смердить і без подрібнювач. А 20 тисяч це не та сума. Прочитайте по якій причині зняли

Поліцейський патруль• 30 июля 2024
Ответ дляШирли-Мырли
если в Европе сделать 5 дизайнов, то кухни не за что будет делать(((
Они бесплатно делаются, мы живем в Германии.
Смячиком• 30 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Чудово розумію і розуміла,коли черпала з мійки чужі відходи
То це ваші сусіди щось натворили не вірне у підключенні, можливо зекономили на девайсі. Та купа є моментів чому у вас забитий стояк.
Насправді гляньте креслення подрібнювача и систему каналізації, там багато відповідей.
Це те ж саме, як люди умудряються в унітаз викидати підгузки. Це взагалі треш. Тому відповідальність на всіх цих діях тільки на сусідах і системі труб.
Смячиком• 30 июля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
То у вас, а з сусідами з якими заходиш в ліфт, просто не можливо їхати.
Я не знаю що у вас там зняли, в мене все законно стоїть. Та й жодна служба не має права заходити на територію чужих людей без дозволу, якщо ви про це не знаєте. Але якщо у вас сусід алкаш, який банку помідорів пхає в мийку і заливає весь стояк, то це не причина у подрібнювачі, причина в сусідові. Подрібнювач (хороший і якісний) якраз і робить добре, якщо ним правильно користуватися і правильно підʼєднати.
Фокус-Покус• 30 июля 2024
Ответ дляСмячиком
Раковину якраз обрала велику, не подвійну. Це супер. Туди влазить все!
Із найкращого ще є подрібнювач. Це мега зручний девайс. Сезон кавунів то взагалі.
Згодна! Тільки подрібнювач я теж тепер вважаю must have! І ви назавжди забуваєте про смердючі мусорні пакети і забиті стоки!
Та легко!• 30 июля 2024
Ответ дляФокус-Покус
и себе что ли поставить, я так понимаю он внизу устанавливается, место позволяет
автор Ширли-Мырли • 30 июля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Дизайн квартиры бесплатно!!! не встречала такого(((
Поліцейський патруль• 30 июля 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Не квартиры, а кухни. Любая крупная студия с кухнями от 20к€
Форточка• 30 июля 2024
У меня две двойные раковины, в квартире и на кухне. С легким сердцем бы поменяла на одинарную, только чтобы чаша была большая

Форточка• 30 июля 2024
Ответ дляШирли-Мырли
очень высокие потолки, знаю, что до потолка удобно, но это целое состояние
Почему вы решили что до потолка удобно? Прыгать по стремянкам и табуретам совсем не удобно. Более того, смотрю немецкие и итальянские кухни, не делают они кухни до потолка. А именно они считаются законодателями моды и в дизайне интерьеров в том числе. Это у нас какое то буйное помешательство завесить всю кухню дорогостоящими шкафами для чего то ненужного, а потом охать и ахать как кухня дорого стоит.
Форточка• 30 июля 2024
Пост 39, в квартире и на даче)). И да, диспоузер очень удобная штука.
Наталя-e9ac• 30 июля 2024
столешня 70 см
осмос
я робила чулан для посуду, дуже класна штука
подрібнювач був, але зламався новий не робила
порахувати місця для техніки
високий кран із шлангом
Форточка• 30 июля 2024
Ответ дляНаталя-e9ac
столешня 70 см
осмос
порахувати місця для техніки
високий кран із шлангом
Підтримую про глибшу стільницю. Я собі зробила 75см.