Ванна Тазиковна• 31 июля 2024

Чи є квартири з газом,але щоб було індивідуальне опалення?

автор Ванна Тазиковна • 31 июля 2024
М Київ

Птица секретарь• 31 июля 2024
Конечно есть. У меня так, только пригород.
неДодекаэдр• 31 июля 2024
Є
Я в такій живу
Не гавкаю- но охраняю• 31 июля 2024
Ирпень, например, рассмотрите)
неДодекаэдр• 31 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Я в Дніпрі в центрі
автор Ванна Тазиковна • 31 июля 2024
В інших містах це добре
Але мене саме київ цікавить
Сиамская сороконожка• 31 июля 2024
Я через без газу і з індивідуальним нікого не знаю, бо тим же газом там і палять в основному. А з газом - звичайно є.
Царевна в уггах• 31 июля 2024
Если газовое индивидуальное отопление, то и газ есть же.
Love_Love_Love_• 31 июля 2024
Звичайно міліони таких квартир, в мене всі квартири тільки такі

ТАЗератти• 31 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
М Київ
Вся Софіївська Борщагівка з індивідуальними газовими котлами. Живу в ЖК Софії.
автор Ванна Тазиковна • 31 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А можна поиклад.
Бо я дивлюсь новобудови-там електрика
автор Ванна Тазиковна • 31 июля 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Не можу знайти,в новобудовах в Києві майже скрізь електрика
автор Ванна Тазиковна • 31 июля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Де?
Неробименінерви• 31 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
А можна поиклад.
Бо я дивлюсь новобудови-там електрика
Бо там поверхів багато, більше 9, а в таких газ не передбачено
Love_Love_Love_• 31 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
А можна поиклад.
Бо я дивлюсь новобудови-там електрика
Але індивідуальне опалення без електрики не працює навіть газове
ЯниЯ• 31 июля 2024
В Києві ні. Передмістя Києва - так.
Сиамская сороконожка• 31 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Де?
А, так вас назва ЖК цікавить?
Треба формулювати запит чіткіше, бо і я, і більшість форумчанок питання зрозуміли в загальному
Саме в Києві у ЖК Кришталеві джерела так з тих, що я знаю. Ну і в старому фонді люди колись переробляли, але це мабуть не те, що вас цікавить. А якщо розглядате інвестування в ще недобудовану - наче заборонили в нових домах ставити котли на індивідуальне (3 роки тому коли я свою купувала, здається щось таке ріелтор казала, але не впевнена, бо зупинилися на готовій).
ЯниЯ• 31 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Індивідуальне газове обладнання не дозволено в містах
Царевна в уггах• 31 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вообще не проблема подключить к газовому котлу хоть акк через инвертор, хоть зарядную станцию.

Царевна в уггах• 31 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Я в пригороде живу, тут почти все новострои на газу. Но застройка невысокая. В высотках будет только электрика. Не знаю, есть ли в самом Киеве новостройки невысокие, чтобы с газом. Но высотки по идее точно можно не смотреть.
ГендиреХтор• 31 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Потому что в высотках газ не проводят. Выше 9 этажки газа нет. А в самом Киеве мало низкоэтажных застроек. Поэтому и не видите.
Борець за гаманець• 31 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
В інших містах це добре
Але мене саме київ цікавить
Софіівська Борщагівка. 300м до Кільцевої ЖК Софія Резіденс
індивідуальне опалення
Сусідка зверху• 31 июля 2024
Індивідуальний газовий котел працює без електрики але не ганяю воду, бо насос на електриці, то ж тепло дістає прогріти першу кімнату від котла і все
За короткий час, коли електрика є квартира прогрітися не встигає
Love_Love_Love_• 31 июля 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Питання автора не про це
вре_Динка• 31 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
А можна поиклад.
Бо я дивлюсь новобудови-там електрика
До 2013 року дивитись треба, і не вище 9ти поверхів
irissska007• 31 июля 2024
близький пригород - бквально через окружку- ЖК Софія, індивідуальне газове опалення. Так само Жк Софія нова - Новосілки , це взагалі Київ здається
вре_Динка• 31 июля 2024
Деякі будинки в паркленді є
Зоряний Шлях• 31 июля 2024
Ответ дляГендиреХтор
Да ладно
Полно в 11 этажках с газом
Вишиванка• 31 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
В інших містах це добре
Але мене саме київ цікавить
Есть, но их мало, для этого разрешения надо было у мера получать, это непросто
буреЛОМКА• 31 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Это легко решить безперебойником