Ванна Тазиковна• 31 июля 2024
Чи є квартири з газом,але щоб було індивідуальне опалення?
неДодекаэдр• 31 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Конечно есть. У меня так, только пригород.
Я в Дніпрі в центрі
Сиамская сороконожка• 31 июля 2024
Я через без газу і з індивідуальним нікого не знаю, бо тим же газом там і палять в основному. А з газом - звичайно є.
ТАЗератти• 31 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
М Київ
Вся Софіївська Борщагівка з індивідуальними газовими котлами. Живу в ЖК Софії.
Ванна Тазиковна
• 31 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Звичайно міліони таких квартир, в мене всі квартири тільки такі
А можна поиклад.
Бо я дивлюсь новобудови-там електрика
Ванна Тазиковна
• 31 июля 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Если газовое индивидуальное отопление, то и газ есть же.
Не можу знайти,в новобудовах в Києві майже скрізь електрика
Ванна Тазиковна
• 31 июля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Де?
Неробименінерви• 31 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
А можна поиклад.
Бо я дивлюсь новобудови-там електрика
Бо там поверхів багато, більше 9, а в таких газ не передбачено
Love_Love_Love_• 31 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
А можна поиклад.
Бо я дивлюсь новобудови-там електрика
Але індивідуальне опалення без електрики не працює навіть газове
Сиамская сороконожка• 31 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Де?
А, так вас назва ЖК цікавить?
Треба формулювати запит чіткіше, бо і я, і більшість форумчанок питання зрозуміли в загальному
Саме в Києві у ЖК Кришталеві джерела так з тих, що я знаю. Ну і в старому фонді люди колись переробляли, але це мабуть не те, що вас цікавить. А якщо розглядате інвестування в ще недобудовану - наче заборонили в нових домах ставити котли на індивідуальне (3 роки тому коли я свою купувала, здається щось таке ріелтор казала, але не впевнена, бо зупинилися на готовій).
ЯниЯ• 31 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Індивідуальне газове обладнання не дозволено в містах
Царевна в уггах• 31 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вообще не проблема подключить к газовому котлу хоть акк через инвертор, хоть зарядную станцию.
Царевна в уггах• 31 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Я в пригороде живу, тут почти все новострои на газу. Но застройка невысокая. В высотках будет только электрика. Не знаю, есть ли в самом Киеве новостройки невысокие, чтобы с газом. Но высотки по идее точно можно не смотреть.
ГендиреХтор• 31 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Потому что в высотках газ не проводят. Выше 9 этажки газа нет. А в самом Киеве мало низкоэтажных застроек. Поэтому и не видите.
Борець за гаманець• 31 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
В інших містах це добре
Але мене саме київ цікавить
Софіівська Борщагівка. 300м до Кільцевої ЖК Софія Резіденс
індивідуальне опалення
Сусідка зверху• 31 июля 2024
Індивідуальний газовий котел працює без електрики але не ганяю воду, бо насос на електриці, то ж тепло дістає прогріти першу кімнату від котла і все
За короткий час, коли електрика є квартира прогрітися не встигає
Love_Love_Love_• 31 июля 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Питання автора не про це
irissska007• 31 июля 2024
близький пригород - бквально через окружку- ЖК Софія, індивідуальне газове опалення. Так само Жк Софія нова - Новосілки , це взагалі Київ здається
Зоряний Шлях• 31 июля 2024
Ответ дляГендиреХтор
Да ладно
Полно в 11 этажках с газом
Вишиванка• 31 июля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
В інших містах це добре
Але мене саме київ цікавить
Есть, но их мало, для этого разрешения надо было у мера получать, это непросто
буреЛОМКА• 31 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Это легко решить безперебойником