Максим 27-• Изменено 31 июля 2024

Я хлопець і в пошуках дівчини для зустрічей або для відносин

Я молодий хлопець з м. Київ , мені 27 років, 185 см, спортивний.
Мені цікаво познайомитись з дівчиною для сексу або якщо все обох влаштовує то для відносин.
Фото кину в нашу переписку, тут не хочу виставляти.
Якщо у вас є подруга або знайома, можете запропонувати знайомство, все рівно поки я її не побачу або вона то зустрічі не буде.
Дякую за рекомендацію .
Результат:
вже голосів: 32
16 (50%) Ти не по адресу
12 (37.5%) Хочу побачити відповіді
4 (12.5%) Ти по адресу і бажаю тобі удач