3@йk@• 31 июля 2024
Как вы относитесь к тем,кто хвастается своей жизнью за границей?
Речь за тех,кто выкладывает в соц.сети свою заграниШную новую жизнь
Результат:
вже голосів:
138 (49.11%)
Равнодушно,их жизнь,их дело
73 (25.98%)
Триггерит,сидели бы уже молча
38 (13.52%)
Рада за них,искренне
17 (6.05%)
Ненавижу,пусть не возвращаются
15 (5.34%)
Эх,мне бы так...
Бабка-байкерша• 31 июля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Я не розумію тоді претензії середньостатистичної Порадниці до влади: ті теж активно вкладаються в своє ’лакшері життя’, напевно ’піднімають економіку’.
Я бачу це дещо інакше. Якщо твоїй дитині на голову летять ракети, то який на ф..г відпочинок за 2 тисячі? Треба в ППО вкладатися, в Україні багато непристойно багатих людей, але вони вкладаються лише в себе. Тому ви так і живите.
І що заважає ’піднімати економіку’, закупивши продукти для тих, хто голодує? Як взагалі можна жити у розкоші, коли поруч хтось від голоду свідомість втрачає?
Це риторичне питання, більшість з цього форуму не зможуть дати на нього відповідь.
Это манипуляция и подмена понятий, а не риторический вопрос.
И нет, неприлично богатые люди не отдыхают в Карпатах за 2000 евро.
Раз вас так беспокоят голодающие - начните, например, со своей косметики. Купите гречки для них вместо очередной помады. А иначе это все свистёж в лужу.
Пожалів вовк кобилу…
Щастя-здоровля• 31 июля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
А чому ви вирішили, що хвастаються?
Може просто показують, а ви заздрите, тому вважаєте, що це більше ніж показ?
Так и есть. Свою зависть, которую скрывать уже невозможно, прикрывают глупыми оправданиями вроде показывать что-то = хвастаться. Ну пусть уйдут в монастырь тогда. Не заходят в интернет, не смотрят по сторонам
3@йk@
• 31 июля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Ужас какой, вот зачем оно вам?
А Вам ?Вы тут зачем ?Вот так и мне
Тема абы поговорить,стало интересно
ХаДиДиШь• 31 июля 2024
Ответ дляТепличная
Влада обычно вкладається как раз в лакшери жизнь заграницей) Они не покупают дома в Одессе, а покупают в Испании, налоги в Украину так не идут
Хто вам сказав ту дурню? Ви думаєте вони в Україні в хрущах на 40 квадратів живуть? Стільки люксових авто як в Україні ви не знайдете в жодній іншій європейській країні.
То що тоді так обурює форумчанок? За вашою логікою, вони кралучи піднімають економіку України, даючи можливість отримати прибуток продавцям люксових товарів.
Чи те ’то другое’? Ви нічим не кращі. Маєте таких керманичів, яких заслужили. Ті вас обкрадають, купуючи маєтки як в Україні, так і в умовному Монако, а ви катається по кілька разів на рік в буковелі поки ваші сусіди з голоду мруть. А такі реально є.
вАлнуюся сильнА• 31 июля 2024
Мені не дуже приємно. Кажу як є. Особливо щодо тих, хто з чоловіками там «живуть своє краще життя». На іх сторінках мало або немає про війну немає поширення зборів, зате є подорожі, розваги і сімейні фотки.
Ненависті до них немає (до інших сусідів є), але сумно якось. Типу війна для нас тут. Товчіться, донатьте, воюйте.
3@йk@
• 31 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Тобто вам заважає чужа відкрита сторінка і хтось має вирішити ваші проблеми? А нашо ви дазите по чужим сторінкам?
Мені нічого не заважає
Мене цікавить просто думка інших людей
Ви не подумали,що я можу бути тією,хто викладає фото,нє?
Мене цікавить просто думка інших людей
БолеИменее• 31 июля 2024
На мій погляд, недоречно демонструвати дорогі відпочинок/речі і розповідати про успішний успіх під час війни, показувати фото з пляжу, мабуть, теж не варто. Також мені не зрозумілі від них сторізи про війну і як вони страждають. Зазвичай коло спілкування такі самі українці, які це бачать в новинах кожен день, а хтось на власні очі.
Щастя-здоровля• 31 июля 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Т е если человек выложил фото Турции на 5 дней, значит, он автоматически несчастлив?
А публикация однодневной поездки в другой город в глазах таких как вы говорит, наверно, вообще о глубокой депрессии опубликовавшего?
Или пустая страничка или ты несчастлив. Такое.
Ну им так легче жить было бы чтоб никто ничего не показывал. Поэтому занимаются вот таким самоуспокоением
Броніки для Моніки• 31 июля 2024
Ответ для3@йk@
А Вам ?Вы тут зачем ?Вот так и мне
Тема абы поговорить,стало интересно
Я не смотрю чьи-то фото и значит не возмущаюсь
Стетоскопуло• 31 июля 2024
Ответ для3@йk@
Ну как по мне,страничку хотя бы можно закрыть,там же самые близкие люди,верно?Это хотя бы
Во вторых,чтобы поделиться с близкими,инста не нужна
Что еще сделать, чтоб вашу зависть не разжигать?
Я люблю красивые фото и красивые аккаунты, и слава богу, они открыты для всех.
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2024
Абсолютно все равно.Если кто то из очень близких и дорогой мне ,то порадуюсь за него
3@йk@
• 31 июля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Так и я не возмущаюсь
Love_Love_Love_• 31 июля 2024
Ответ для3@йk@
Мені нічого не заважає
Мене цікавить просто думка інших людей
Так ви питаєте чому людям не закрити сторінку?
БолеИменее• 31 июля 2024
Поширення зборів не сприймаю, якщо це перепост не від близьких знайомих, а все підряд
Броніки для Моніки• 31 июля 2024
Ответ для3@йk@
Так и я не возмущаюсь
Ага, ’кто хвастается’ - то есть вы уже все решили
3@йk@
• 31 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це моя думка,коли кажуть,що то не означає хизуватися
3@йk@
• 31 июля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Не решила,это просто мое мнение,когда страничка открыта,на показ
ХаДиДиШь• 31 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Добре, ви я так розумію меншість цього форуму, можете розповісти фактами щось про себе, кого ви нагодували, як вклались в ППО?
Вам ті люди незнайомі, але вони є. Я керуюся принципом ’твори добро і кидай його у воду’. Щодо ППО, то доречно ставити питання до тих, кому воно актуальне. Я вже не живу в Україні, і навряд чи колись повернуся. Я давно зрозуміла, що спасіння потопаючих - справа рук самих потопаючих. Тому якщо треба ППО/зброя - треба забути про лакшері життя і затягнути паски. Причому в межах всієї країни.
вАлнуюся сильнА• 31 июля 2024
Ответ дляБолеИменее
Мені недавно чувака розказувала що їм там гірше ніж нам, бо в них «душа більше болить»😤
Тю, думаю. Ти з чоловіком і дитиною виїхала. Спиш ночі без тривог. А ми боїмось що небо впаде на голову…
Ти можеш помити голову коли хочеш, а я графіки відключення світла рахую.
Твій чоловік з тобою, а я боюсь ТЦК, бо мій же піде туди…
Але при цьому нам тут краще. Може їй так легше думати? Виправдання якесь чи хз?
Love_Love_Love_• 31 июля 2024
Ответ для3@йk@
)))) ясно, тоді нашо ви питаєте в когось якщо це ваша не закрита сторінка? Нашо ви хизуєтесь?🤷♀️
Щастя-здоровля• 31 июля 2024
Ответ дляТепличная
Это правда. Но даже дело не в хорошо, а счастливые люди соц.сети не ведут. Нет смысла жить в виртуальной жизни, когда если реальная. Знаю по себе, я когда отдыхаю, то отдыхаю, а не занимаюсь фотками, инстаграмами и форумами) но всё равно будут те, кто будет визжать, что это не так) интернетом человек заполняет пустоту, которая образовалась в реале
Вы застряли в прошлом столетии. Интернет сейчас везде
вАлнуюся сильнА• 31 июля 2024
Ответ дляБолеИменее
Іноді поширюють збори, бо треба для галочки поширювати. Але самі нікуди свої гроші не закидають.
Є такі. Їх право🤷🏼♀️
Броніки для Моніки• 31 июля 2024
Ответ для3@йk@
Понимаете, эти люди о вас вообще не знают, а что они выставляют на показ, их личное дело
3@йk@
• 31 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
В мене закрита сторінка)то не я
вАлнуюся сильнА• 31 июля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Тут фраза «ви так живете» як оскома.
А ви себе з нами вже не асоціюєте?не в Україні?
(А з іншим погоджуюсь)
БолеИменее• 31 июля 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Є такі. Їх право🤷🏼♀️
Як раніше розсилали ’листи щастя’
Щастя-здоровля• 31 июля 2024
Ответ дляТепличная
А совсем счастливые берут родных и близких с собой) я слабо представляю чтобы у меня под боком был океан и муж, а я сидела фотки постила или на форуме сидела
Потому что у вас этого нет, поэтому и не представляете
Крайня невістка• 31 июля 2024
А шо теперь ничего не выкладывать, если за границей живешь? Только котиков?))
вАлнуюся сильнА• 31 июля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
А ваші батьки чи батьки чоловіка лишились в Україні?
Ми маємо дбати про їх захист з ППО?
Чи скажете що ви всі виїхали і України для вас не існує вже?
Ми маємо дбати про їх захист з ППО?