Бентливуман• 01 августа 2024
Стерилізація кішок) в продовження теми про кошенят.
І так вирішили ми стерилізувати одну з них... в смт.ветклініка відсутня обзвонила Васильків ціна 2000-2500 грн
Вишневе -1400 грн.
Київ- якась реклама висвітилась-8000грн.😅
У ф.б знайшла дівчину волонтера 800 грн Троещина.
Ну і хто зараз буде реально їх стерилізувати в селі за такі гроші... ще й возитися...Ось якось так... Я повозмощаться)))
Вишневе -1400 грн.
Бентливуман
• 01 августа 2024
Кошенята тут залишилось двоє) полосатенька і сіра з плямою на лобі)) решта поки на броні))😍🥰
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3577535
БезВзяток• 01 августа 2024
Мне собака 3 кг 8 тыс обошлась. То сердечко слабое, то то, то это. Дорого, да....
Бентливуман
• 01 августа 2024
Ответ дляОксана -1f11
У нас бувають акції у клініках, зазвичай у жовтні, тоді 300-400 грн.
А це де саме ? Бо ще одну треба буде пізніше)
Бентливуман
• 01 августа 2024
А моя рідня в Німеччині не може купить кішку бо щось там дуже дорого і ніхто е віддає... поїхали в Іспанію купили там за 60 евро безпородну. Ось так треба це регулювати на державному рівні.
Оксана -1f11• 01 августа 2024
Ответ дляБентливуман
Дніпро
Карусель-весель• 01 августа 2024
В нас від 400+щеплення. 1200. А якщо чекати, то безкоштовно КТП роблять. Полтава. Тому не розумію тих, хто не стерилізує і топить котенят
Бентливуман
• 01 августа 2024
Ответ дляКарусель-весель
Київ і область не має нічого безкоштовного... або я не правильно шукаю
Бентливуман
• 01 августа 2024
Ответ дляКарусель-весель
Шукайте програми, може є міські
Записатись за 800... ну це ще ок)) ну 1400 ще більш менш...
Но 2500 і тим паче 8000, я чуть зі стула не впала
Ищу Аленя• 01 августа 2024
Ютуб канал 33 хвоста, жінка рятує і піклується про котів і собак, допомагає зі стерилізацією
Карусель-весель• 01 августа 2024
Ответ дляБентливуман
Країна мрій• 01 августа 2024
По волонтерскому удостоверению стерилизация бесплатно. У меня было 4 кота я его оформила и мне прекрасно на Ярославской все сделали, вернее котам)). В прошлом году так было точно.
Успокойся_Успокойся• 01 августа 2024
У меня сын учился в зоовете. Их там ничему не учат, практики нет. Могли бы дворовых котов и собак стерилизовпть, всем хорошо. Деньги за учёбу дерут не малые, да и город мог помочь, обоюдная выгода
ДваДваВісім• 01 августа 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Теперь понятно, кто настерилизовал мою кошку😣такие вот
Успокойся_Успокойся• 01 августа 2024
Ответ дляДваДваВісім
Та там капец. Девочка принесла кота подружки, преподаватель стал показывать, еле откачали кота. Харьковский зоовет просто дно, только деньги гребли
Наполеон Бонапарт• 01 августа 2024
Стерилізація здається дорогою для тих власників, для яких тварини розходний матеріал. А якщо це раз на 20 років, то не так і дорого.
Бентливуман
• 01 августа 2024
Ответ дляКраїна мрій
Як його оформити?)
ДваДваВісім• 01 августа 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Кстати, в Харькове. Теперь понятно, как они учатся
Бентливуман
• 01 августа 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я в темі про кошенят пояснювала ситуацію це все в селі з 2022 прибилось багато тварин по 5-7 на хату... добре що дівчат тільки 2 не давно))їми ми і займемось
Дай подивлюся• 01 августа 2024
Ответ дляБентливуман
А в гос в Киеве какая цена?
Дай подивлюся• 01 августа 2024
Ответ дляБентливуман
Я за 7 тыс собаке из носа устюк доставала 😂
Успокойся_Успокойся• 01 августа 2024
Ответ дляДваДваВісім
Я когда кошку свою стерилизовала, сына попросила присутствовать, хотя и врач по отзывам хороший. Он сам не мог, нечем было и работал с другими животными.
Країна мрій• 01 августа 2024
Ответ дляБентливуман
Як його оформити?)
КП ’Центр идентификации животных’
Адрес: Відрадний проспект, 61, Київ, 03061
Часы работы:
четверг 09:00–18:00
пятница 09:00–18:00
суббота 10:00–17:00
воскресенье Закрыто
понедельник 09:00–18:00
вторник 09:00–18:00
среда 09:00–18:00
Телефон: 044 366 6464
хотела фотку прикрепить, найти его не могу)) Позвоните и все узнаете,
Надеюсь его не ликвидировали.
Часы работы:
четверг 09:00–18:00
пятница 09:00–18:00
суббота 10:00–17:00
воскресенье Закрыто
понедельник 09:00–18:00
вторник 09:00–18:00
среда 09:00–18:00
Телефон: 044 366 6464
Надеюсь его не ликвидировали.
Бентливуман
• 01 августа 2024
Ответ дляДай подивлюся
А в гос в Киеве какая цена?
От таке не додумалась пошукати... Вишневе державна 1400
Капуста Маша• 01 августа 2024
Ответ дляБентливуман
Українка, Київська область. Досить часто безкоштовно стерилізують. Приїжджає операційна волонтерська машина з Києва.
парИла я парИла• 01 августа 2024
есть в Киеве бесплатная стерилизация в госс клиниках по волонтерскому..
Но селяне и за 50 грн не пойдут стерилизовать.
Им легче выбросить, подбросить на базар котят, чем отдать 50 грн врачу.
( личная история)
Я стерилизовала кошку в Киеве за 2000 грн перед самой самой войной у очень хорошего хирурга..
Но если кому то хочется за 8000, думаю, что можно найти и дороже.))
( личная история)
Залатавая• 01 августа 2024
Зв´яжіться з волонтерами. На Електротехнічній є безоплатна стерилізація.