LIANA171185• 01 августа 2024

Плеер в Айфон

Всем привет.Подскажите,пожалуйста,реально ли на Айфон установить плеер?И какой?Нужен бесплатный,типа AIMP на Андроид-телефонах.
Задолбалась слушать музыку через Ютуб.
Посоветуйте,пожалуйста.Заранее благодарна)
Плакулька• 01 августа 2024
Apple Music не хотите ?
Он платный
Но очень удобный
автор LIANA171185 • 01 августа 2024
Ответ дляПлакулька
Apple Music не хотите ?
Он платный
Но очень удобный
Он только через интернет+он не бесплатный,увы.
Джага-джага• 01 августа 2024
https://appna.me/nota

Дуже прикольна аплікація
Можна скачувати відео і витягувати з нього аудіо одним дотиком
Джага-джага• 01 августа 2024
Аудіо теж скачує звідусіль легко
Mister_XXX• 01 августа 2024
Ответ дляLIANA171185
А як Ви будете на той плеєр пісні додавати?
автор LIANA171185 • 01 августа 2024
Ответ дляMister_XXX
Не знаю.От і питаю,чи реально знайти плеєр по типу AIMP?Щоб скачала плеєр,скачала пісні,додала в плеєр і красуня з музикою
Mister_XXX• 01 августа 2024
Ответ дляLIANA171185
Красуня завжди красуня..із музикою вона чи без неї..😁 щодо вашого питання,то apple не дозволяє скачувати зі сторонніх ресурсів музику чи відео...було так,як зараз незнаю..напевно так само,але вони щось подібне планували дозволити..треба чекати на їх рішення
Надежда наш компас• 01 августа 2024
Бесплатный спотифай. И премиум не дорого
РоманаВ• 01 августа 2024
Дівчатка мені чоловік знайшов, який плеєр безкоштовний можна встановити і прослуховувати музику навіть тоді коли немає інтернету offline music
Квітка Миру• 01 августа 2024
Ответ дляНадежда наш компас
тоже слушаю спотифай. без премиума
Первоклашка Я• 01 августа 2024
Ответ дляMister_XXX
Скачати можна з якогось сайту. Чи блютузом передати з іншого телефону, я взимку пробувала. А от плейер не шукала ) ще з андроїду на Спотіфай сиджу.
VanilkA_• 01 августа 2024
Ответ дляLIANA171185
Він працює без інтернету, просто варто завантажити пісню
Надежда наш компас• 01 августа 2024
Ответ дляКвітка Миру
тоже слушаю спотифай. без премиума
Премиум позволяет слушать оффлайн, я его оплачиваю, если еду куда-то, где с инетом проблемы)