Леди_в_ночи• 01 августа 2024
Їдемо в Київ на вихідних. Підкажіть
Що обов´язково потрібно побачити, куди сходити? Буду з дітьми підлітками.
Сито для думок• 01 августа 2024
Ответ дляВесняний Марафон
У меня есть знакомые,которые за 35 лет в Киеве не были ни разу на пляже
И? Я брезгую купаться в Днепре. Ездим на Десну,за город.
18 мнеУЖЕ• 01 августа 2024
Ответ дляFashion_besties
Ну, для 1-2 визитов Киев интересен.
Как сказал друг из штатов «Киев на 90% как памятник коммунизму». Шаг вправо-влево из центра и ты уже в окружении уродливых панелек и хрущевок с обосранными газонами, неухоженными дворами и выбоинами на дорогах.
Я безмерно рада, что живу за Киевом. Каждый раз приезжая в город ощущаю дискомфорт и хочется побыстрее из него вынырнуть
Якщо би оцінку Києву давав ваш друг з Флоренції, Парижу або Мадриду, я би ще розуміла. Але оцінка від жителя країни, яка на 60% складається з трейлерних містечок - то крінж ще той
Сито для думок• 01 августа 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Меня с 3 лет возили бабушка и дедушка в Гидропарк,на Труханов, Министерские озера, Тельбин. Я плаваю лет с пяти , дедушка в шахматы там играл,бабушка читала. Потом с одноклассниками всегда ездили,типа билеты учить перед экзаменами. Теперь я вожу своих детей каждые летние выходные ( кроме тех,когда жара жуткая).
А смьісл? Сидеть на жаре,но на пляже? Вода в Днепре желто-зеленая,еще и Припять впадает туда. Купаться себе дороже там.
Сито для думок• 01 августа 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
+ певчее поле, музей голодомора, музей Эксперементариум
Певчее поле-вообще смотреть нечего. Не советую туда,еще и вход платньій.
Весняний Марафон• 01 августа 2024
Ответ дляСито для думок
Можно сидеть в тени)
Я давно поняла,ест люди, которые любят пляж, а есть те,которые не любят.
Сито для думок• 01 августа 2024
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Фунікулер на щорічному ремонті. Про Лавру не в курсі) В Лаврі і без нижніх печер є що робити: музей мініатюр, книгарства і тд
В Лаврі ще музей Коштовностей,якщо його не евакуювали. Весною ще був відкритий,діти ходили
Забризкана водою• 01 августа 2024
Ответ дляFashion_besties
Ну, для 1-2 визитов Киев интересен.
Ваш друг з росії?
Сито для думок• 01 августа 2024
Ответ дляПосудомойка
Підкажіть вартість на прокат велика приблизно?
На прокат велосипеда в залог брали паспорт, не знаю,як зараз
Бджолина королева• 01 августа 2024
Ответ дляСито для думок
Що підліткам робити в парку Муромець? Живу недалеко, нема там чого робити. Тоді хоч парк Наталка і звідти на міст-глист.
X-PARK
Там розваг на тиждень
Дайте подуться• 01 августа 2024
Природничий музей на Тетатральній і там же київську перепічку скуштувати
angel4ever13• 01 августа 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Родилась и живу в Киеве. Честно, не знаю, что тут может быть интересно подросткам. Сейчас Киев - это город с загазованным воздухом и машинами. Наоборот, есть желание переехать отсюда куда-то в небольшой городок
А у Нас в Харькове куча всего интересного и даже сейчас. И подросткам интересно)))
кнопкодав• 01 августа 2024
Ответ дляFashion_besties
Я жила в Киеве.
Город перестал мне нравиться.
Переехала.
Вы тоже так сможете, если захотите.
Просто, кому-то нравится город, кому-то от него тошно.
Разница восприятий.
После жизни среди чистейших горных озер и кристально-чистого воздуха и много чего другого, Киев еще более на контрасте противен.
Город перестал мне нравиться.
Переехала.
Вы тоже так сможете, если захотите.
Разница восприятий.
чистейшие горные озера и кристально чистый воздух не вымыли из вас ваш яд)
Пенек Возмездия• 01 августа 2024
жаль автор в ці вихідні я не в Києві
а так я би вам показала місто ( центр) воно би стало Вашим найулюбленішим в світі
Сито для думок• 01 августа 2024
Ответ дляБджолина королева
X-PARK
Там розваг на тиждень
Там все таке зачухане, ми якось гуляли весною,коли розконсервовували фудкорти-там гидко за стіл сісти ,не те що щось купити. І розваги такі ж.
И_В_офигительных_штанах• 01 августа 2024
Ответ дляangel4ever13
Такі люди і посеред Діснейленду стануть і гундітимуть, а ви тут: Харків, Київ)
Бджолина королева• 01 августа 2024
Ответ дляСито для думок
Сплав по річці нічо так
мистерЛяпсус• 01 августа 2024
Ответ для_Alekssandra_
Андреевский спуск
Фуникулер
Марианский парк
Стеклянный мост
Лавра
Фуникулер
Марианский парк
Стеклянный мост
Лавра
Удалено администрацией...
KROX@• 01 августа 2024
Ответ дляЗаведУющая
Та ничего там нет интересного)
А как клоуна поставили
Жена_КотораяСтена• 01 августа 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Саме так) Дякую.
Возьмите автобусную по Киеву. А потом те места, что заинтересовали посетите самостоятельно
Налогообложу• 01 августа 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Я из Киева. Последний раз купалась в Днепре, в Гидропарке ровно 20 лет назад. Брезгую
Налогообложу• 01 августа 2024
Ответ дляAribeth
На Подоле есть музей фотоиллюзий, детям должно понравится. У них сайт есть.
Еще есть ВДНХ, там куча всего для детей, один Музей науки, где можно не только посмотреть и самому поиграть.
Фигня тот музей науки
Крайня невістка• 01 августа 2024
Блін, дівчата, я теж на вихідні їду і на фунікулер розраховувала. Епік фейл. Якщо марїнський парк зачинено, то і до дому з химерами не підійти? Шоколадний будинок?
Крайня невістка• 01 августа 2024
І можливо, хтось був останнім часом в музеї історії, чи цікаві експозиції? Знаю що основні вивезені, бо були весною, на касі внятно не розказали що там можна подивитись, то ми і пішли
Сундучок с каникулами• 01 августа 2024
Весела пiсенька• 01 августа 2024
Продумайте, що цікаво вашим дітям. Я , хоча ми й кияни в багатьох поколіннях і знаємо кожну цеглинку майже в рідному місті, організовую дітям своїм цікаві прогулянкі містом, тематичні, з урахуванням їх інтересів і обов´язковою перервою на щось смачне. Для загального огляду з підлітками можна від Майдану піднятись Прорізною на Золоті вотрота, пройти Ярославів вал , заглянути по вулиці Франка до велотреку і будь-якою вуличкою потім з Ярославового валу вийти до початку або серединки Пейзажної алеї, пройтись Пейзажкою до Андрієвського узвозу, на узвозі повернути на Воздвиженку, там відмінні локації для фото підліткам, на Подолі відвідати кафешку якусь і фунікулером повернутись до центру. Прогулятись Володимирською, парком Шевченка і центральною частиною бульварною Антоновича спуститись вже куди забажаєте можна відвідати торгівельні центри потім якісь такі, де улюблені бренди дітей. Найближчі будуть Гулівер але підліткам напеано не дуже цікавий і Оушен плаза з цікавим наповненнчм інтер´єру. Не знаю. Я кожні вихідні гуляю або з подругами або з дітьми ( 14 років) і кожного разу маса позитиву у всіх, приємні емоції але мої і виховані так, як гуляли з дитинства з бабусями у парку Шевченка і Ботанічному, так і зараз біжать з радістю по улюбленим місцям. Дуже цінують цікаву інфу про страрі будівлі, про історичні події. То їм заходить дуже. Я просто де б ми не були завжди з готовою програмою прогулянок дітям своїм.
_Alekssandra_• 01 августа 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Удалено администрацией...
Ну, не увидела ошибку. Да. Но вы же поняли о каком парке речь. У вас вон тоже ошибок куча, в т.ч в названии города.
курасаны• 01 августа 2024
Ответ дляКрайня невістка
Фунікулер кожен рік в цей час на ремонті на жаль... Маріїнський парк частково закритий. Зараз не можна пройти наскрізь від Арсенальної до Європейської площі і навпаки . Ну й сам урядовий квартал ,де будинок з Химерами також... Шоколадний будинок- не знаю, не була останнім часом поруч.