Перекус беру завжди• 01 августа 2024

Хто вчить або вивчив італійську мову?

Дайте будь ласка поради з її вивчення. Що вам допомогло, на які особливості звернути увагу? Дякую
Аноним_Русалка• 01 августа 2024
подивіться цей канал в YouTube -
🇺🇦 Impariamo con Lili
Тишком_нишком• 01 августа 2024
За 2,5 роки в мене b2 з 0. Займаюся багато. Ось найпопулярніші ресурси: 1) італійська за 30 днів Фратола 2) Буено ’ Говоримо італійською’ 3) підручники CPIA рівень А1, А2, B1 4) madeiteasy це підкасти італійською це теж аудіо 5) news in slow italian 6) всі серіали Нетфлікс італійською дивлюся. Теж треба вже братися до справи і довчати мову далі
Хвильоватиша• 01 августа 2024
Не идет она мне после испанского. Не понимаю, сравниваю с испанским и нифига не понимаю. Это как диалектный испанский)